Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Artykuły biurowe do zaopatrzenia firmy

artykuły biurowe biuro firma zakupy firmowe b2b

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 jagoda343

jagoda343

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 październik 2015 - 19:42:16

Mnie przekonał duży wybór materiałów biurowych w eOfficeMedia.pl, mają tani papier A4, segregatory i inne akcesoria biurowe oraz meble. Wysyłka powyżej 249 zł jest gratis.

#22 ~norbix~

~norbix~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2015 - 09:30:18

Do biura potrzebuję piór i długopisów z wyższej półki z tego względu, że gdy podpisujemy umowę z klientem to nie chcemy żeby się czuł jak na poczcie gdzie podpisuje się plastikiem na sprężynce tylko ekskluzywnym Parkerem co sprawi, że będzie się czuł uprzywilejowany. Sporo dobrych piór znalazłem na stronie sklepu PapierNozyce. Pl duży wybór mają.

#23 ~Grodzik~

~Grodzik~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2016 - 16:50:25

My sprzęt drukujący kupowaliśmy w centrum papieru. Mają spory wybór i dobre ceny. 

#24 ~wiolka1~

~wiolka1~
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 14:37:17

Sklep SEGATO ma dobre ofertę na artykuły biurowe. Jest tam wszystko ładnie skatalogowane, więc z powodzeniem można znaleźć to, czego się poszukuje. Poza tym nie da się ukryć, że ceny są naprawdę ok.

#25 ~amnest172~

~amnest172~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 11:22:17

A patrzyliście na mmpartners.eu?? Mają tam rewelacyjne artykuły biurowe w przystępnych cenach. Jak do tej pory nigdy nie byłam już zmuszona szukać ich gdzie indziej, wszelkie zakupy jakie są mi niezbędne, robię właśnie u nich.

#26 Biuromarket_com_pl

Biuromarket_com_pl

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 02 lipiec 2018 - 12:05:06

Widzieliśmy, że sporo osób pyta o metalowe meble biurowe. W ofercie naszego sklepu https://biuromarket.com.pl/ od dawna z powodzeniem sprzedajemy tego typu meble. Nasi klienci chwalą je za wytrzymałość i funkcjonalność, ale także ciekawy design. Wiemy co jest dobre jakościowo więc zapraszamy do przeglądania oferty! 

#27 gflex

gflex

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 11:11:06

Meble biurowe, wyposażenie biur + aranżacja i doradztwo: https://www.contino.pl/

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: artykuły biurowe, biuro, firma, zakupy firmowe, b2b

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych