Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Artykuły biurowe do zaopatrzenia firmy

artykuły biurowe biuro firma zakupy firmowe b2b

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jurant~

~Jurant~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2012 - 13:34:11

W jaki sposób zaopatrzyć firmę w niezbędne artykuły do biura przy okazji oszczędzając przy tym znaczne kwoty? Zapraszam do dyskusji gdzie najlepsze robicie zakupy firmowe.

#2 ~Raby Jojo~

~Raby Jojo~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2012 - 15:23:06

Ja jeśli chodzi o artykuły biurowe to polecam sklep www.biuroservis.pl. Fajny sklep. Fajne gratisy zawsze mi do towaru dokładają.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2012 - 19:59:52

Jeśli w Olsztynie to firma Koneser. Artykuły biurowe Olsztyn.

#4 kamjan

kamjan

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 luty 2013 - 08:34:07

Zobacz także na ofertę Platforma Lobos, mają fajne promocje cenowe.

#5 ototlumaczenie

ototlumaczenie

Swojak

• PipPipPipPip
  • 109 postów

Napisano 22 luty 2013 - 11:55:22

Na pewno należałoby przede wszystkim zakazać drukowania wszystkiego, co popadnie. Ludzie marnują mnóstwp papieru tylko po to, żeby rzucić okiem na wydrukowanego maila.

#6 biurko

biurko

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 17 lipiec 2013 - 12:45:46

Daxer :-) Mają mnóstwo rzeczy, i szybko dowożą na miejsce, a że ja zwykle załatwiam wszystko na ostatnią chwilę, to jest to dla mnie ważne... No i jest u nich sporo promocji, a także zniżki i łatwy sposób zamawiania. W zasadzie tylko z ich sklepu korzystam.

#7 ~Juhas~

~Juhas~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2013 - 10:14:25

Ja do swojej firmy zawsze zamawiam od nich http://biurotechnika.com.pl/ . Fajnie dbają o stałych klientów. 

#8 ~Bydziek~

~Bydziek~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2013 - 11:42:14

Jeśli nadal poszukujesz artykułów do biura to polecam ten sklep: artykuły biurowe. Zamawiam u nich często i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Do tego ceny mają na bardzo konkurencyjnym poziomie :)

#9 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 16 październik 2013 - 10:15:14

ja natomiast zawsze korzystam  z usług http://aberclip.pl. Szybka dostawa, spory wybór, a do tego produkty firmy JALEMA z Holandii

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2013 - 18:57:10

W jaki sposób zaopatrzyć firmę w niezbędne artykuły do biura przy okazji oszczędzając przy tym znaczne kwoty? Zapraszam do dyskusji gdzie najlepsze robicie zakupy firmowe.

Podrzucam stronę bardzo solidnej firmy http://zdjeciazmiejs...agoraco.ct8.pl/

#11 22nika27

22nika27

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 09 kwiecień 2014 - 21:17:19

Do firmy są fajne rzeczy i wg mnie tanio w twj firmie www art-pak.pl. Zamawialiśmy u nich często, zawsze z zadowoleniem

#12 ABCD1982

ABCD1982

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 10 sierpień 2014 - 16:58:52

Jak potrzebowałem segregatorów z nadrukiem logo mojej firmy to brałem z Quantum Press.

#13 marylka

marylka

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 18 sierpień 2014 - 14:14:58

Ja zawsze kupuję w Konsorcjum Biuro Klub http://www.biuroklub.pl/ bo mają bardzo bogatą ofertę i konkurencyjne ceny.

#14 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2014 - 20:36:32

ja plecam produkty firmy Poligraf - nie tylko biurowe, są świetne, a firma bardzo indywidualnie traktuje swoich klientów, jest super

#15 bartekgrt

bartekgrt

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 05 listopad 2014 - 11:58:29

Ok, a jeśli chodzi o outsourcing wszystkich biurowych działań, to z czego korzystacie? Ja wybrałem Unit4 i muszę przyznać, że jestem zadowolony. 

A Wy? 

#16 ~artur~

~artur~
  • Goście

Napisano 13 maj 2015 - 13:37:11

Ja korzystam z firmy wojan.waw.pl. Mają bardzo dobry asortyment w dobrej cenie. Widocznie obniża się dzieki nim koszty w biurze. 

#17 cymes

cymes

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 maj 2015 - 19:39:42

artykuły biurowe w firmie PROES mają bardzo szeroki asortyment i atrakcyjne ceny 

#18 SoloK

SoloK

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 29 lipiec 2015 - 07:57:58

Oszczędzisz na przesyłkach i transporcie, jeśli kupisz wszystko w jednym miejscu np. w Solokolos. Tutaj wyposażysz się w drobne urządzenia typu dziurkacze, zszywacze, podstawki pod komputer, ale też meble, niszczarki i inne.

#19 tolo

tolo

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 sierpień 2015 - 14:09:38

Polecam sklep Bestar. Możesz tam znaleźć też artykuły biurowe z drewna i skóry np podkładka na biurko

#20 KielceBezZus

KielceBezZus

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 11:36:11

Polecam Em-jot kielce byłem zadowoony z nich.

Zachęcam do odwiedzenia strony kielcebezzus.pl, można oszczędzić do 8 000 zł rocznie przez brak obowiązku ZUS w prowadeniu działalności!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: artykuły biurowe, biuro, firma, zakupy firmowe, b2b

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych