Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Areszt Śledczy Piaski

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 16:02:44

Mam pytanie może ktoś wie podobno są przyjęcia do pracy w Areszcie Śledczym w Kielcach. Z tego co wiem według nowej ustawy ogłoszenia o przyjęciach powinny być umieszczone na stronach internetowych lub w najbliższym Urzędzie Pracy, jednak nic nie ma. A przyjęcia podobno są!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 16:15:39

Mam pytanie może ktoś wie podobno są przyjęcia do pracy w Areszcie Śledczym w Kielcach. Z tego co wiem według nowej ustawy ogłoszenia o przyjęciach powinny być umieszczone na stronach internetowych lub w najbliższym Urzędzie Pracy, jednak nic nie ma. A przyjęcia podobno są!

kopnij psa lub zbij syna a dostaniesz etat na 8 lat :D

#3 toom

toom

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 293 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 16:58:17

na kalifaktora są ...podobno

#4 ŁysyGTI

ŁysyGTI

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 88 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 18:10:55

kopnij psa lub zbij syna a dostaniesz etat na 8 lat :D

ha ha ha ha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 18:13:22

Gadem?---------Nigdy !lepiej suchy chleb z wodą pałaszować .

#6 turbo

turbo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 186 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 19:11:40

Gadem?---------Nigdy !lepiej suchy chleb z wodą pałaszować .

A co złego w tej pracy? Ze ciężko?

#7 ~martin~

~martin~
  • Goście

Napisano 01 luty 2011 - 20:23:19

Podobno były:/ do 20 można było składać dokumenty, też nic nie wiedziałam;/

#8 ~OOOOOOOOOOOOOOO~

~OOOOOOOOOOOOOOO~
  • Goście

Napisano 01 luty 2011 - 21:21:46

Ty gadzie pieprzony.Nic innego robić nie umiesz po za utrudnianiem ludziom życia to na klawisza startujesz...

#9 ~sztetke~

~sztetke~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 20:20:10

witam jestem byłym klawiszem i powiem krótko i na temat robota dla plecaków

#10 ~nn~

~nn~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 21:20:39

Ty gadzie pieprzony.Nic innego robić nie umiesz po za utrudnianiem ludziom życia to na klawisza startujesz...

Gadem to ty jesteś jak i osadzeni w więzieniach.

#11 ~kom~

~kom~
  • Goście

Napisano 05 luty 2011 - 11:04:19

Gadem to ty jesteś jak i osadzeni w więzieniach.

Na cmentarzu na Piaskach
Pochowałem starego ojca
SBeka
obok tych co go
chcieli go zaje..ć za inne poglądy.

Jakieś 2 lata temu , niedaleko, przybyl na tym pięknym cmentarzyku nagrobek chlopaka zrywającego kajdany - na piaskach przeżył chyba 3 tygodnie.
Dwa piętra wyżej mam kumpla byka , co rządził osiedlem.
Siedzi grzecznie w chacie,/bez siekaczy/.
Coby nie wrócić na Montelupich i itp.
Czytaj cymbale gazety,
szukaj normalnej pracy,

spróbuj być człowiekiem.
Zanim się zgnoisz .

#12 ~jaś~

~jaś~
  • Goście

Napisano 05 luty 2011 - 12:14:07

jejku...normalnie (_._) mi się kraje ze wzruszenia i żalu, jakaż to straszna krzywda i okrutny los spotkały gnoja który przeżył na Piaskach 3 tygodnie i osiedlowego wiraszkę któremu pokazali jego miejsce w szeregu :D

Kto kozaczy ten i obrywa - taki już ten świat. Raz na wozie a raz pod. I to nie wina klawiszy czy policji, tylko przygłupów ktore myślą, że są Bóg wie kim.

to nie gnoje i przygłupy tylko ludzie .
mam koło 60 tki
i widziałem jak kozaki - dzieciaki - były cwelowane
albo poszły na "gada"i w gorzałę itd.

co dorastające pokolenie - do znudzenia powtarzają się tacy chłopcy jak Ty, co wiedzą lepiej.
nie ma żadnej gwarancji gdzie wyladujesz.

nie wiesz po której stronie skończysz.
mnie sie "udało"
jestem przeciętny

Skończymy na Piaskach 6 stóp pod ziemią.

Szanujmy się póki żyjemy.

Potem za póżno.

Najlepszego.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2011 - 09:57:20

to nie gnoje i przygłupy tylko ludzie .
...

Szanujmy się póki żyjemy.

Potem za póżno.

Najlepszego.

Sorry, ale za kratki nikt bez powodu nie trafia. Mniejszy bądż większy, ale powód jest zawsze. A jak się chce warzyć piwo to trzeba liczyć się z tym, że póżniej trzeba będzie je wypić...

Ja się w porę opamiętałem.

Co do reszty, masz całkowitą rację...
Pozdro wzajemnie!

#14 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 07 luty 2011 - 20:09:47

Ten człowiek jest najbardziej poinformowany

oficer prasowy

http://www.sw.gov.pl...elce/index.html

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2011 - 20:20:44

Sorry, ale za kratki nikt bez powodu nie trafia. Mniejszy bądż większy, ale powód jest zawsze. A jak się chce warzyć piwo to trzeba liczyć się z tym, że póżniej trzeba będzie je wypić...

Ja się w porę opamiętałem.

Co do reszty, masz całkowitą rację...
Pozdro wzajemnie!

Nie wszyscy co warzą muszą je spijać. Niektórzy jedzą lody w swoich willach :lol:

#16 ~Fest~

~Fest~
  • Goście

Napisano 07 luty 2011 - 21:55:11

Gościu loda to robiłeś pod celą

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 07:33:24

Areszt Sledczy

byłem torturowany

#18 ~Leming~

~Leming~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 17:19:40

Co dawni opozycjoniści robili na urodzinowej imprezie Jaruzelskiego?
Tagi: Wojciech Jaruzelski, Wojciech Borowik, urodziny Jaruzelskiego, Andrzej Celiński
Dodano: 07.07.2013 [16:07]
Co dawni opozycjoniści robili na urodzinowej imprezie Jaruzelskiego? - niezalezna.pl
foto: Piotr Galant / Gazeta Polska
We wczorajszej fecie w hotelu Hyatt zorganizowanej z okazji 90-tych urodzin Wojciecha Jaruzelskiego wzięli udział nie tylko byli członkowie PZPR i partii lewicowych. O dziwo, pojawili się również dawni działacze opozycji PRL-owskiej. Informacja o tym wywołała ożywioną dyskusję m.in. na Facebooku.

Na pojawienie się w hotelu Hyatt Andrzeja Celińskiego i Józef Piniora zwrócił uwagę prezes Stowarzyszenia Wolnego Słowa Wojciech Borowik. Gdy napisał o tym na swoim profilu na Facebooku wywołał ożywioną dyskusję.

Obecność byłych opozycjonistów na imprezie zorganizowanej na cześć Jaruzelskiego szczególnie zbulwersowała Henryka Sikorę, który w mocnych słowach napisał co o tym myśli:
Po jakiego skur... tam poszli na tą celebrę, człowieka, który niech dożywa sobie swoich dni, ale który jest symbolem całego powojennego skurw... w Polsce. Dlaczego tacy ludzie jak Józek i Andrzej sami sobie plują w twarz?

Wojciech Borowik skomentował wczorajszą sytuację specjalnie dla portalu niezalezna.pl

- Jestem zdumiony i zaskoczony tym, że Andrzej Celiński i Józef Pinior pojawili się na fecie na cześć Jaruzelskiego. Do głowy by mi nie przyszło, żeby osoby, związane dawniej z opozycją, które doświadczyły gen. Jaruzelskiego na własnej skórze, chodziły do niego na urodziny - mówi nam szef SWS.

- Niepotrzebnie postkomuniści odwołują się do tej osoby, bo robią to tylko ze względów utylitarnych i cynicznych. Sądzą, że istnieje we fragmencie społeczeństwa sentyment do Jaruzelskiego. Kierują się sondażami, które mają wskazywać, że społeczeństwo jest podzielone w ocenie stanu wojennego. Jestem tym zażenowany, chciałbym żeby Jaruzelski odpowiadała przed sądem, a nie brał udziału w fecie, którą organizują mu jego byli poplecznicy - dodał Borowik.

OBEJRZYJ RELACJĘ Z WCZORAJSZEJ PIKIETY

Na ten temat:
Niezgoda na fetę dla towarzysza generała
Autor: mem, gb
Żródło: niezalezna.pl

#19 ~nn~

~nn~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 22:01:41

Żeby tam robotę dostać to trzeba mieć znajomości! I tak kogo trzeba wybiorą na nic wasze cv.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 07:46:10

Areszt Sledczy

byłem torturowany

Za mało widać!!!! bo pisać możesz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych