Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ra~

~ra~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 10:01:51

Witkowski pogoń swoich inaczej jak zawalisz to to miasto znowu na 3 czy 4 kadencje będzie pisowskie :)

#2 ~nick nolte~

~nick nolte~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 10:32:45

A kto mi odda pieniądze za utrzymanie tego gówna?

#3 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 13:36:55

Racja pogoń pogoń niech się do roboty wezmą nieroby, a nie tylko kasę biorą za nic. PIS górą ;)

#4 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 13:37:36

Racja pogoń pogoń niech się do roboty wezmą nieroby, a nie tylko kasę biorą za nic. PIS górą ;)

#5 ~Ralf~

~Ralf~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 14:38:26

Dzień dobry
Bo prawda jest pewnie tak ok rozumiemy jak to pan prezydent tłumaczy że 120 osób które pracują teraz na lotnisku muszą być zatrudnieni do utrzymania lotniska i certyfikatu ok
Dużo tu nie trzeba myśleć 120 osób musi być zwolnione z lotniska i ponownie zatrudnione przez PPL co się pewnie wiąże z dużymi odprawami jak to w tym kraju bywa no a zapłac kto za to ???
No ale trzymamy kciuki

#6 ~Krasnal~

~Krasnal~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 14:53:40

czy ktoś znający temat może nam wszystkim objaśnić dlaczego jest takie parcie na przekazanie portu lotniczego ? ja rozumuję tak: jesli przekażemy lotnisko  to miasto nie będzie miało prawa o decydowaniu ws lotniska ponieważ nie bedzie ono nasze. W czarnym scenariuszu nowy właściciel może go sprzedać albo zrobić pastwisko a Radom nie zobaczy pięciu groszy z tego geszeftu. Może się mylę, dlatego proszę o parę słów od bardziej biegłych w temacie ode mnie. Pozdrawiam

#7 ~miciek~

~miciek~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 14:59:45

Nie mieszaj goovna z twarogiem bo jest niesmaczne i zmienia kolor. Co ma pis do lotniska

#8 ~PO to zło~

~PO to zło~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 15:08:09

czy ktoś znający temat może nam wszystkim objaśnić dlaczego jest takie parcie na przekazanie portu lotniczego ? ja rozumuję tak: jesli przekażemy lotnisko  to miasto nie będzie miało prawa o decydowaniu ws lotniska ponieważ nie bedzie ono nasze. W czarnym scenariuszu nowy właściciel może go sprzedać albo zrobić pastwisko a Radom nie zobaczy pięciu groszy z tego geszeftu. Może się mylę, dlatego proszę o parę słów od bardziej biegłych w temacie ode mnie. Pozdrawiam

Przecież nie oddajemy naszego lotniska w ręce folksdojczów z Przestępczej Organizacji. Oni na bank (czytaj: Amber Gold) przekazaliby lotnisko za symboliczne euro Lufthansie. :angry:
A to, że papierowy predzio Witkowski nie zobaczy grosza "z tego geszeftu" to wyjdzie Radomiowi na dobre. Przynajmniej POlszewicy nie będą mieć okazji "sprywatyzować" tych pieniędzy i przeznaczyć na walkę z Polakami i Polską. B)

#9 ~Krasnal~

~Krasnal~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 15:17:43

Nie mieszaj goovna z twarogiem bo jest niesmaczne i zmienia kolor. Co ma pis do lotniska

Przecież nie oddajemy naszego lotniska w ręce folksdojczów z Przestępczej Organizacji. Oni na bank (czytaj: Amber Gold) przekazaliby lotnisko za symboliczne euro Lufthansie. :angry:
A to, że papierowy predzio Witkowski nie zobaczy grosza "z tego geszeftu" to wyjdzie Radomiowi na dobre. Przynajmniej POlszewicy nie będą mieć okazji "sprywatyzować" tych pieniędzy i przeznaczyć na walkę z Polakami i Polską. B)

Z tym groszem to może nie do końca tak. Piszesz że Witkowski go nie dostanie. To miasto nie zobaczy grosza i my wszyscy

#10 ~herbst regen~

~herbst regen~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 16:22:49

@ krasnal . Dobrze rozumujesz ,na dodatek przekazanie lotniska za darmochę PPL ,a grube miliony złotych utopione w to lotnisko przez gminę Radom poszły się ....... .To taki prezent od Miasta Radomia dla państwowej spółki ,przekazywany przez p.Bielana, jak widać można dobrze się rządzić czyimś majątkiem, ciekawe czy w innym aspekcie majątkowym również byłby taki rozrzutny .

#11 ~Sbk~

~Sbk~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 16:30:37

Lotnisko zacznijmy od tego otworzył Kosztowniak i zostawił gówno i uciekł. A teraz wszelkie pretensje do obecnej władzy że traci miliony. A co ma zrobić z problemem który stworzył Andrzej??

#12 ~RADOM to PIS.~

~RADOM to PIS.~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 17:28:22

Panie Marszałku Bielan.Z całym szacunkiem ale jeśli tak potężni politycy jakich ma Radom łącznie z Panem nie mówiąc o Prezesie (Pan wie o którym piszę) nie chodzi o Pana Kaczyńskiego nie możecie sobie poradzić z lotniskiem i Radomskim PO to bez obrazy ale ... co wy możecie? Wykończyć nerwowo to umęczone miasto?Litości!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 17:32:08

PIS za 500 mln złotych chce kupić wybory w Radomiu. W dodatku urządza teatr ze to prezydent jest winien opóźnieniom. To jest skandal co wyprawiaja te matoły z PISu. Lotniska w Radomiu i tak nie będzie. Po wyborach rozejdzie się po kościach.

#14 ~RADOM to PIS.~

~RADOM to PIS.~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 17:33:14

Jeszcze jedno.Kielce tylko czekają żeby w Radomiu nie powstało lotnisko.Mówi wam to coś? Piszę to do PO i PISu.

#15 ~partacze~

~partacze~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 20:10:51

zanim bedzie likwidacja musi zostac spelnione by ludzie tam pracujacy czyli rodzina ziomki i pociotki mieli gdzies indziej zapewnione dobre posadki. stad ten przestuj albo jak mowi  jeden typek dluga procedura

#16 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 08:39:09

Kiedy skończy się to wzajemne obrzucanie gównem między PIS i PO może by ktoś pomyślał i może stracić Radom na tym oraz ludzie tu moeszkający a to wyborcy i mogą odsunąć od koryta jednych i drugich

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2018 - 09:34:22

Wojsko już przenosi szkolenie pilotów do Nowego M nad Pilicą, a Port lotniczy można przejąć w jeden dzień podpisując akt notarialny ,tylko wtedy trzeba by za niego zapłacić gminie Radom ,a tu chodzi o podarowanie grubych milionów państwowej spółce,ot przecież Radom to bogate miasto ,a że z długami ,co to obchodzi marszałka .

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych