Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Apel do staszowskich księży o zaprzestanie rekolecji

62 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 19:57:22

Propagowanie ideologii jedynie słusznej partii podczas rekolekcji dla dzieci nie ma nic wspólnego z nauczaniem o Bogu.Kto tu ściągnął teogo ajatollaha od rekolecji? To co wygaduje jest obrzydliwe i nie ma nic wspólnego z Bożym Narodzeniem

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 20:16:58

Na mszy o godzinie 11 na którą chodzą małe dzieci mówił o życiu w konkubinacie, płci rodzaju nijakiego i aborcji . Dobrze że dzieci go nie zrozumiały!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 20:20:42

Nasz ksiądz to głowę opuścił że wstydu jak tamten opowiadał o perfidnym planie szatana !

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 20:30:55

Na mszy o godzinie 11 na którą chodzą małe dzieci mówił o życiu w konkubinacie, płci rodzaju nijakiego i aborcji . Dobrze że dzieci go nie zrozumiały!

w Duchu czy w Barbarze?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 20:33:00

w bogorii

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 20:43:51

Goraco polecam Pana Mecenasa Pawla WIlkuwowskiego bardzo życiowy człowiek. Słowny uczciwy adwokat, zaangażowany, mający dużą wiedzę praktyczną - cierpliwie wszystko potrafi wytłumaczyć. Mecenas poświęcił mi dużo czasu i był ciągle do mojej dyspozycji - dziękuję za bardzo udaną współpracę oraz pomoc.Pawel J

He, he w Bogorii to normalne :). Ten to dopiero nawiedzony. Zeszyty dalej puszcza :)?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 20:44:43

trzeba straszyć lud od kołyski, kapłani tak robili w Egipcie i dobrze na tym wychodzili. Lud był bogobojny, strachliwy i spolegliwy, nie odwazył się nic samodzielnie robić i myśleć a o to chodzi dzisiejszej władzy aby ludzie byli zdani na łaskę panów, kapłanów i oparznosći. Lękliwi ludzie chdzą do koscioła, boją się przyszłosći i całe życie zawierzają Bogu dlatego UE jest be, bo tam nie można straszyć ludzi. 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 20:48:40

w Duchu czy w Barbarze?

W Duchu

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 07:28:35

Przecież wy łazicie tan co tydzień... Jesteście zakłamani obłudni...i żałośni. Mój syn na religię nie chodzi chociaż dziecko się wyśpi... I o bzdurach nie słucha

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 13:36:43

Przecież wy łazicie tan co tydzień... Jesteście zakłamani obłudni...i żałośni. Mój syn na religię nie chodzi chociaż dziecko się wyśpi... I o bzdurach nie słucha

Nie ma się ,czym chwalić,niestety.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 13:39:02

W tym Staszowie , to  sami ateiści są?

Straszne.

#12 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 13:42:04

Zobaczysz za parę lat czy dobrze go wychowałes, nie mów hop.....

#13 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 13:44:08

Za parę lat przekonasz się na własnej skórze , że źle go wychowałes, niestety.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 14:38:20

Za parę lat przekonasz się na własnej skórze , że źle go wychowałes, niestety.

Hmm, tzn. że ty wiesz co będzie za parę lat.

Czyli, z odgadnięciem co będzie za parę minut nie powinno być kłopotów.

Zatem poproszę o numery lotto na najbliższe losowanie.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 15:07:09

A to co? Lekcje religii nie pozwalają się wyspać?

Kto jest "zakłamany , obłudny i żałosny"? Bo nie bardzo rozumiem. Wszyscy? A ty poprawny? Bo twoje dziecko nie chodzi na religię?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 15:25:22

Mordercy ze Zrębina zamordowali swoje ofiary, w tym kobietę w ciąży zaraz po wyjściu z kościoła.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 16:23:33

A to co? Lekcje religii nie pozwalają się wyspać?

Kto jest "zakłamany , obłudny i żałosny"? Bo nie bardzo rozumiem. Wszyscy? A ty poprawny? Bo twoje dziecko nie chodzi na religię?

Przekonanie o tym, że religia czyni ludźmi lepszymi jest niezwykle silnie zakorzenione. Niedawno opublikowane badanie poddaje to w wątpliwość – eksperymenty z udziałem ponad 1000 dzieci z 6 krajów pokazały, że wychowani w religijnych rodzinach byli mniej szczodrzy i bardziej surowi.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 19:20:42

Mógł jeszcze polecieć z tematem pedofilii w kościele,ale wtedy pogrążyłby swoich kolegów w sutannach i mocodawców z episkopatu

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 19:40:35

a co to w kosciele jest zakaz uzywania jakichs słow ogolnie przyjetych w spoleczenstwie? zakaz poruszania jakichs tematow? Jak zwykle najwiecej do gadania o kosciele maja ci, co tam nie chodza. Ksiadz jest jak kazdy czlowiek. Mowi to co jest wazne dla niego, a nie zawsze to jest zgodne z pogladami sluchaczy. Trzeba umiec odroznic wlasna wiare w boga, od wiary w ksiedza. Ale ci co nie chodza do kosciola to tego nie wiedza, bo mysla ze tu sie wierzy w ksiedza.

We wszystkich organizacjach i na wszystkich stanowiskach zdarzaja sie czarne owce. W kosciele rowniez. Zawsze jest jakis margines, zawsze trafiaja sie ludzie ktorzy zajmuja sie tym czego nie powinni robic.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 19:53:52

To ty w końcu wierzysz w Boga czy w księdza?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych