Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Anna Maria Jopek oczarowała kielczan :: zobacz komentowany artykuł

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~antymors~

~antymors~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2008 - 01:35:58

Błagam - niech pani przestanie chodzić na koncerty - a skoro pani już chodzi - niech pani nie pozwalają pisać "recenzji". Ani się pani nie zna na muzyce ani na pisaniu recenzji. To co ja tu czytam - jest tak żałosne i głupie a co najgorsze płytkie, że brakuje mi słów, a nie chcę pani urazić!!! Jeśli dalej będzie pani to robić - ludzie stwierdzą, że tego typu muzyka nie różni się niczym, od żurku. Na litość boską!!!!

#2 ~byłem~

~byłem~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2008 - 17:04:28

Przybyłem, zobaczyłem i nie wierzę własnym oczom. To co się tu w tym tekście wyczynia, zakrawa o podstawówkę, bez muzyki w programie nauczania. Co to są cztery odmiany basu? Chyba 4 instrumenty basowe. Jak skrzynka drewniana - jak już coś to nie skrzynka tylko ewentualnie Cajon (z ang.). A terminologia muzyczna Pani autor , to bez przesady - profesjonalizmu nie wyczuwam. Trochę jakby powiedzieć, że wino jest z winogron i podobnie smakuje. Niestety, przenoście typu "muzyka się sączyła" coś do mnie nie trafiają. Ręce opadły do chodnika. Trzeba było poprosić Pana Marka Tercza o komentarz - przynajmniej dałoby się to czytać bez łez rozpaczy w oczach. No, Pani kochana, my to chyba na innych koncertach byliśmy - o żadnym Żurku nie było słowa w kontekście ksywy jaką owy Pan posiada. O fagocie czy flecie też już się nie pamięta? A może się nie zna i nie chce robić jeszcze większej żenady niż jest? Słuchać ze zrozumieniem to też jest sztuka.

#3 ~kessero~

~kessero~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 14:43:33

A ona jeszcze koncertuje? Patrzę na EmpikBilety i nie widzę nic. Spodziewana jest jeszcze jakaś trasa? Wiem, że może ona nie jest jakoś specjalnie na fali, ale bardzo mi pasuje jej twórczość i chętnie bym poszła na koncert na żywo. Jeśli macie jakieś pewne info na ten temat to piszcie. Szukam od dłuższego czasu jakiegoś jej koncertu w centralnej Polsce i nic. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych