Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2016 - 06:03:37

Nazywanie Wajdy wybitnym reżyserem jest nadużyciem. Ten człowiek tworzył na zamówienie np. PZPR, a także zniekształcił np. "Ogniem i mieczem" - pytanie czy w interesie swoich ziomków?#2 ~staq~

~staq~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 16:51:00

Nie tylko nadużyciem ale zwyczajnym kłamstwem i kompletną brednią jest odmawianie Andrzejowi Wajdzie miana wybitnego reżysera. Dokładniej mówiąc, Wajda JEST najwybitniejszym polskim reżyserem. I tego nie zmieni  szczucie "prawackich" (bo przecież nie prawicowych) portalików i pisemek ani hejty ludzi oślepionych obrzydliwą propagandą i własną głupotą .

Nazywanie Wajdy wybitnym reżyserem jest nadużyciem. Ten człowiek tworzył na zamówienie np. PZPR, a także zniekształcił np. "Ogniem i mieczem" - pytanie czy w interesie swoich ziomków?

 #3 ~PolK~

~PolK~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 17:08:15

Zabawne, jakimi prostakami są ludzie, którzy usiłują pluć na p. Andrzeja Wajdę. Przypuszczam, że taki typ nawet nie oglądał jego filmu (o co naprawdę trudno, bo prawie każdy Polak oglądał...no chyba że kompletny tłuk...) .

Ciekawe, jaki konkretnie tytuł ma na myśli ten "Gość" pisząc o filmie, który "powstał na zamówienie PZPR"? Cóż,  sądzę, że on sam nie wie. Podobnie jak nie wie tego, że Wajda nie miał nic wspólnego z filmem "Ogniem i mieczem".... :))) 

Żałosne, ze tacy ludzie mogą bezkarnie pleść bzdury w necie.

Żałosne, że ludzie w swojej naiwności (wynikającej z braku NIEWIEDZY) dają sobie wmówić brednie.

 

Nazywanie Wajdy wybitnym reżyserem jest nadużyciem. Ten człowiek tworzył na zamówienie np. PZPR, a także zniekształcił np. "Ogniem i mieczem" - pytanie czy w interesie swoich ziomków?

 #4 ~staq~

~staq~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 17:14:47

Nie tylko nadużyciem ale zwyczajnym kłamstwem i kompletną brednią jest odmawianie Andrzejowi Wajdzie miana wybitnego reżysera. Dokładniej mówiąc, Wajda JEST najwybitniejszym polskim reżyserem. I tego nie zmieni  szczucie "prawackich" (bo przecież nie prawicowych!) portalików i pisemek. Ani nie zmienią tego  hejty ludzi oślepionych obrzydliwą propagandą i własną głupotą .

 #5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 22:20:08

Nie tylko nadużyciem ale zwyczajnym kłamstwem i kompletną brednią jest odmawianie Andrzejowi Wajdzie miana wybitnego reżysera. Dokładniej mówiąc, Wajda JEST najwybitniejszym polskim reżyserem. I tego nie zmieni szczucie "prawackich" (bo przecież nie prawicowych!) portalików i pisemek. Ani nie zmienią tego hejty ludzi oślepionych obrzydliwą propagandą i własną głupotą .


Czyli że Paulina Młynarska kłamie, że w wieku 14 lat grała u niego porno sceny w filmie kronika wypadkow miłosnych i ze jest to pedofilia?Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych