Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ANDRZEJ SZEJNA - kandydat z Końskich

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 22:57:57

Głosuj na ludzi mądrych, wykształconych z doświadczeniem i dużymi szansami na mandat posła. Taki jest Szejna

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 22:59:08

.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 22:59:34

Głosuj na ludzi mądrych, wykształconych z doświadczeniem i dużymi szansami na mandat posła. Taki jest Szejna

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2019 - 22:09:15

Szejna posłem!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2019 - 22:33:50

Szejna posłem!

czym się cieszyć? tym że będzie na naszym utrzymaniu, a gówno będzie mógł

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2019 - 23:08:04

czym się cieszyć? tym że będzie na naszym utrzymaniu, a gówno będzie mógł

A ty będziesz mieszał w tym nocniku...

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 05:59:31

A ty będziesz mieszał w tym nocniku...

czerwonego gówna nie tykam

#8 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 10:50:09

Gratulacje Panie Andrzeju ! Imponujący wynik!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 13:36:06

czerwonego gówna nie tykam

fajkę bez akcyzy sobie zapał to ci ulży troszkę

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 20:42:58

Gratulacje Andrzej!! Powodzenia!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 10:41

Szejna jest w opozycji do PISu i deklaruje twarda walkę o odsunięcie PISu od wladzy ale jemu i Kwasniewskiemu nie przeszkadza klepac się po plecach z Plechem który jest w powiecie koalicjatem z PISem ot taka zabawa w kotka i myszkę.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 10:42

Szejna jest w opozycji do PISu i deklaruje twarda walkę o odsunięcie PISu od wladzy ale jemu i Kwasniewskiemu nie przeszkadza klepac się po plecach z Plechem który jest w powiecie koalicjatem z PISem ot taka zabawa w kotka i myszkę.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 10:45

No to Plech w końcu był wyrzucony z SLD przez Czarzastego czy też nie?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 15:19

Pora żeby ormowcy wyklęci śmiało podnieśli głowy.Już czas żeby postawić w Końskich pomnik komuchom,ormowcom,utrwalaczom władzy,weteranom przyjaźni ze Związkiem Radzieckim,kapusiom wyklętym.

Już widzę odpowiedzi do mojego komentarza...że przecież to za komuny powstało POLMO,bloki,itp.Dodam więc tym z krótką pamięcią że były to obrzydliwe czasy,szczytem ambicji Polaka było wyjechać na Zachód i zapieprzać na czarno u Szkopa.Cóż,widać że głupota idzie w parze z brakiem pamięci.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 15:43

Pora żeby ormowcy wyklęci śmiało podnieśli głowy.Już czas żeby postawić w Końskich pomnik komuchom,ormowcom,utrwalaczom władzy,weteranom przyjaźni ze Związkiem Radzieckim,kapusiom wyklętym.
Już widzę odpowiedzi do mojego komentarza...że przecież to za komuny powstało POLMO,bloki,itp.Dodam więc tym z krótką pamięcią że były to obrzydliwe czasy,szczytem ambicji Polaka było wyjechać na Zachód i zapieprzać na czarno u Szkopa.Cóż,widać że głupota idzie w parze z brakiem pamięci.

Rosja to taki piekny kraj :D

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 15:57

post domniemam jest forma ataku czyli jakas prawda ten atak wywolala otoz jestem zdania,ze pogrozona w kryzysie Rosja jest zadnym zagrozeniem i agresja z jej strony to bzdura skoro ktos wierzy w przyjazn Polska-Niemieckom to czemu mamy nienawidziec Rosjan...Na Twoim miejscu bardziej obawialbym sie 20tys satelit ,ktore zostana umieszczone w stratosferze w 2020r i mozliwosc lacznosci ich z Twoim telefonem lub RFIDEM ,umieszczonym w ubraniu lub np portfelu.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 18:06

A teraz to Polacy nie pracują u Szkopa? Nie tylko pracują ale i podcierają dupy starym Niemrom. To chyba jest gorzej, niz było, nie?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 21:23

A teraz to Polacy nie pracują u Szkopa? Nie tylko pracują ale i podcierają dupy starym Niemrom. To chyba jest gorzej, niz było, nie?

Praca polegająca na wycieraniu starych gestapowskich niemieckich dup na szczęście już zanika i nie jest szczytem marzeń dla milionów Polaków.Obawiam się że powrót do władzy elit prlowsko-gejowsko-postormowskich może powtórzyć historię.W głowie mi się nie mieści jak można nie pamiętać jak się żyło gdy rządziła czerwona zaraza.Okrągłe gadki,gładkie buzie,ładne garniturki nie zmienią faktu że ich korzenie są wyjątkowo mało szlachetne,przywiezione prosto z ZSRR.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 21:46

Praca polegająca na wycieraniu starych gestapowskich niemieckich dup na szczęście już zanika i nie jest szczytem marzeń dla milionów Polaków.Obawiam się że powrót do władzy elit prlowsko-gejowsko-postormowskich może powtórzyć historię.W głowie mi się nie mieści jak można nie pamiętać jak się żyło gdy rządziła czerwona zaraza.Okrągłe gadki,gładkie buzie,ładne garniturki nie zmienią faktu że ich korzenie są wyjątkowo mało szlachetne,przywiezione prosto z ZSRR.

ja nigdy nie podjolbym pracy zarobkowej w Niemczech od 1klasy podstawowki nie moglem zaakceptowac,ze musze sie uczyc jezyka Niemieckiego byc moze mialy wplyw na to opowiesci mojego dziadka na temat Niemieckich lapanek,ktorych byl swiadkiem podczas 2w swiatowej. Nie pamietam komunizmu ,ale podczas rzadow Po gdy przyjezdzalem do polski czulem sie jakos normalnie a podczas ostatniego powrotu i mimo znalezienia sie w prawie mln miescie chcac wymienic euro zaczolem szukac taxi owszem znalazle pytam taxowkarza czy zawiezie mnie do kantoru a on do mnie ,ze niestety mamy komune i dzis zamkniete ,ale jesli chce pan poczuc polnocnokoreanski klimat zawioze pana na dworzec Lodz Fabryczna piekny nowy jednak jeden mankament pusty ,zle zagospodarowany i nie potrzebny .To jest wlasnie pisowska Polska.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 06:21

ja nigdy nie podjolbym pracy zarobkowej w Niemczech od 1klasy podstawowki nie moglem zaakceptowac,ze musze sie uczyc jezyka Niemieckiego byc moze mialy wplyw na to opowiesci mojego dziadka na temat Niemieckich lapanek,ktorych byl swiadkiem podczas 2w swiatowej. Nie pamietam komunizmu ,ale podczas rzadow Po gdy przyjezdzalem do polski czulem sie jakos normalnie a podczas ostatniego powrotu i mimo znalezienia sie w prawie mln miescie chcac wymienic euro zaczolem szukac taxi owszem znalazle pytam taxowkarza czy zawiezie mnie do kantoru a on do mnie ,ze niestety mamy komune i dzis zamkniete ,ale jesli chce pan poczuc polnocnokoreanski klimat zawioze pana na dworzec Lodz Fabryczna piekny nowy jednak jeden mankament pusty ,zle zagospodarowany i nie potrzebny .To jest wlasnie pisowska Polska.

za taki bełkot, nieznajomość ortografii, to z miejsca na 3 miesiące pierdla pod krowi ogon :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych