Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

alkomat

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~miki~

~miki~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 10:44:15

No i wtym problem. Jeżeli alkomat podawałby bzdury, to łatwo się zorientować, że pomiar niewiarygodny, gorzej jeżeli trochę przekłamuje. Te trochę przy kontroli drogowej może być bardzo kosztowne, więc lepiej chyba regularnie kalibrować. A alkohity, gdzie najlepiej kalibrować?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 10:25:25

Ja odsyłam do sklepu Alkohita z którego kupowałem sprzęt. Zawsze szybko działają i nie mam zastrzeżeń. Paczka po tygodniu ze skalibrowanym alkomatem jest u mnie z powrotem.

#23 ~Miki~

~Miki~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 09:56:01

Czy gdybym kupił na Allegro, to również mogę do nich wysłać alkomat do kalibracji?

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 13:39:25

Pewnie tak, skoro mają taką możliwość. Choć jak ja kupowałem swój to ceny nie różniły się co do mojego modelu,a sprawdzałem jak zwykle na ceneo. Ważne że możesz sprzęt kalibrować. To podstawa.

#25 ~zenka~

~zenka~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 01:52:24

Jeśli mowa o sklepie alkohit, to wydaje mi się, że oni też na allegro mają oficjalną sprzedaż, więc jak najbardziej wszystkie gwarancje i kalibracje obejmuje.

#26 ~kizio~

~kizio~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 20:47:55

każde urzędzie pomiarowe powinno być co jakiś czas sprawdzane aby mieć pewność że daje wiarygodne wyniki. Alkohit np ma darmową kalibrację z której warto na pewno skorzystać. 

#27 brie

brie

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 14:56:09

Każdy alkomat trzeba kalibrowac, to fakt.  Te porządniejsze alkomaty jednak nie wymagają tak częstej kalibracji i są dokładniejsze. Jesli szukacie czegoś naprawdę porządnego, polecam alcoblow ( o jego dobrym wykonaniu świadczy fakt, że jest wykorzystywany przez policję do pomiarów wielu osób.

https://ostry-sklep....-alcoblow-15487

Badanie powinno być przeprowadzone nie wcześniej niż 20 minut po spożyciu alkoholu. Na 10 minut przed testem należy powstrzymać się, również od palenia tytoniu.

Użytkownik brie edytował ten post 10 grudzień 2019 - 14:00:26

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych