Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Alkomat na prezent.

103 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~John~

~John~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2019 - 11:31:42

Od Chińczyków wiele rzeczy można zamówić. Elektronikę również, ale nie mam raczej zaufania do sprzetu pomiarowego. W tym wypadku precyzja przede wszystkim. Zresztą z tego, co widziałem, alkohita tam raczej nie dostanę. Na allegro są w przyzwoitych cenach,a jak się uda złapać jakąś sensowną promocję, to wyjdzie jeszcze korzystniej.

#102 ~Remeks~

~Remeks~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 18:19:24

Nie ma co ryzykować. A jak się okaże, że wyniki są przekłamane to problem gotowy. Ani tego skalibrować, ani zwrócić, ani reklamować. Jak masz wybierać Alkohita X5 czy X8 to bierz X8. Różnica w cenie praktycznie żadna, a lepsze parametry no i tak jak piszesz nowszy sensor.

#103 ~John~

~John~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 10:57:54

Obserwowałem te ceny od jakiegoś czasu i faktycznie x5 jeszcze niedawno była tańsza, a obecnie cena jest porównywalna z x8, której na allegro jest bardzo dużo, więc można sobie przebierać, bo niektórzy sprzedawcy dodają jakies bonusy i chyba teraz podobnie jak z inną elektroniką ceny nieco spadły - poświąteczne wyprzedaże.

#104 ~takeuszi~

~takeuszi~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 22:19:52

zamiast szukać na stronach typu alledrogo to warto zajrzeć na stronę producenta alkohit .pl

i zobaczyć jakie tam są ceny i promocje + gratisy. Na pewno znajdziesz też informację czym się kierować przy wyborze urządzenia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych