Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Alkoholicy to impotenci. Alkohol uszkadza jądra i nerwy odpowiedzialne za erekcję

alkohol impotencja

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mati19

Mati19

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 13 lipiec 2019 - 21:01:42

Alkohol uszkadza jądra, uszkadza nerwy odpowiedzialne za erekcję, do tego uszkadza wątrobę, która metabolizuje testosteron. A hormon ten odpowiada za sprawność seksualną. Mało tego, alkohol prowadzi do niewydolności serca, a serce przecież pompuje krew do prącia. Do tego chmiel jak i też sam alkohol obniża libido, co też ma związek ze sprawnością seksualną. Alkohol też obniża znacząco płodność, powoduje problemy z osiągnięciem orgazmu i jest przyczyną przedwczesnego wytrysku. Trunki wypłukują też niezbędne witaminy i mikroelementy konieczne do utrzymania sprawności seksualnej.
A jeżeli ktoś bierze do tego niektóre leki, to może już być katastrofa. Nie jest tajemnicą, że alkoholicy to impotenci. Jeżeli ktoś pomyśli sobie, że przerzuci się na narkotyki jakieś, to może być jeszcze gorzej niż po alkoholu.

U kobiet alkohol zaburza osiągnięcie orgazmu i powoduje znaczne zmniejszenie popędu płciowego, dlatego unikają kontaktów seksualnych.

#2 ~bezdzietny Kaczyński~

~bezdzietny Kaczyński~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 21:12:51

a to chyba dlatego Kaczyński nie ma dzieci 

#3 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 21:31:35

Alkohol uszkadza jądra, uszkadza nerwy odpowiedzialne za erekcję, do tego uszkadza wątrobę, która metabolizuje testosteron.

Pitolisz, bo organizm Człowieka normalnie produkuje alkohol.

Do osiągnięcia erekcji jest potrzebna kobieta przyjemna. Musi się ślinić i może być wstawiona, jak najbardziej.

No ale, mężczyzna po wypiciu najchętniej idzie spać.

#4 ~PO to zło !!!~

~PO to zło !!!~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 22:45:29

To już wiemy dlaczego Aleksander Kwaśniewski to polityczny impotent.

Od nadmiaru wódy całkiem mózg mu wyżarło i z lewicowca stał się lewakiem.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 06:03:17

Najlepszy PREZYDENT!

#6 Mati19

Mati19

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 16 lipiec 2019 - 15:25:31

Pitolisz, bo organizm Człowieka normalnie produkuje alkohol.

Co innego są śladowe ilości alkoholu, a co innego wypijać po kilka browarów lub pół flaszki. W śladowych ilościach to nawet cyjanek może być lekarstwem.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 11:54:22

Co innego są śladowe ilości alkoholu, a co innego wypijać po kilka browarów lub pół flaszki. W śladowych ilościach to nawet cyjanek może być lekarstwem.

alkohol lepszy od teściowej!

#8 ~jurny Stefan~

~jurny Stefan~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 17:55:43

Alkohol uszkadza jądra, uszkadza nerwy odpowiedzialne za erekcję, do tego uszkadza wątrobę, która metabolizuje testosteron. A hormon ten odpowiada za sprawność seksualną. Mało tego, alkohol prowadzi do niewydolności serca, a serce przecież pompuje krew do prącia. Do tego chmiel jak i też sam alkohol obniża libido, co też ma związek ze sprawnością seksualną. Alkohol też obniża znacząco płodność, powoduje problemy z osiągnięciem orgazmu i jest przyczyną przedwczesnego wytrysku. Trunki wypłukują też niezbędne witaminy i mikroelementy konieczne do utrzymania sprawności seksualnej.
A jeżeli ktoś bierze do tego niektóre leki, to może już być katastrofa. Nie jest tajemnicą, że alkoholicy to impotenci. Jeżeli ktoś pomyśli sobie, że przerzuci się na narkotyki jakieś, to może być jeszcze gorzej niż po alkoholu.

U kobiet alkohol zaburza osiągnięcie orgazmu i powoduje znaczne zmniejszenie popędu płciowego, dlatego unikają kontaktów seksualnych.

Co ty pierdziolisz ja smolę gorzołe  prawie co dzień  a pała mi stoi jak dzida ułańska !

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 00:20:13

Co ty pierdziolisz ja smolę gorzołe prawie co dzień a pała mi stoi jak dzida ułańska !

Mam tak samo! Po alkoholu niczym młot pneumatyczny!

#10 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 20:58:58

Ale pier***enie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: alkohol, impotencja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych