Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Alkoholicy to impotenci. Alkohol uszkadza jądra i nerwy odpowiedzialne za erekcję

alkohol impotencja

66 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 09:33:19

To niby nie jestem normalny ? Bo alkohol dla mnie może nie istnieć .Spędzam aktywnie czas .
A wku***a mnie że otaczający mnie ludzie mają sprute czachy od wódy ?

facet który mówi żeby strzelał do ich w tył głowy nie jest normalny

#22 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 10:00:48

To niby nie jestem normalny ? Bo alkohol dla mnie może nie istnieć .Spędzam aktywnie czas .
A wku***a mnie że otaczający mnie ludzie mają sprute czachy od wódy ?

Mnie też wkurzają ludzie nadużywający alkoholu, ale nie pomyślała bym aby do nich strzelać. Nauczyłam się nie zwracać na tych ludzi uwagi i w miarę możliwości staram się nie mieć do czynienia z nimi. Chociaż wiadomo, że to trudne.

#23 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 11:40:11

Mnie też wkurzają ludzie nadużywający alkoholu, ale nie pomyślała bym aby do nich strzelać. Nauczyłam się nie zwracać na tych ludzi uwagi i w miarę możliwości staram się nie mieć do czynienia z nimi. Chociaż wiadomo, że to trudne.

Zazdroszczę że możesz unikać.Ja nie zawsze mogę .I stąd myśl o strzale w głowę

#24 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 11:40:26

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 11:45:41

te chore emocje które to u ciebie wywołuje one nie znikną. To nie jest normalne taka reakcja organizmu i takie myśli. 

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 12:45:28

Ciche pijaki to norma w tym mieście....poznajesz takiego udaję biznesmena a później okazuję się, że doi po nocach wódę i zero pomysłu na życie ....

#27 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 12:55:54

Fakt, początkowo uzależnieni potrafią to ukryć... Do czasu. Do czasu też będzie tym biznesmenem...

#28 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 13:04:03

te chore emocje które to u ciebie wywołuje one nie znikną. To nie jest normalne taka reakcja organizmu i takie myśli.

To ja zostanę przy tych moich nie normalnosciach .A inni niech żyją w swym alkoholowym normalnym zyciu

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 13:48:36

To ja zostanę przy tych moich nie normalnosciach .A inni niech żyją w swym alkoholowym normalnym zyciu

alkoholizm to nie jest normalne, ale to jest nieudolna próba organizmu radzenia sobie ze stresem, wielu w ten sposób odreagowuje stres a później popada w uzależnienie i traci kontrolę całkowita nad tym i nad swoim życiem. Tacy ludzie powinni wywoływać współczucie a nie chęć odstrzelenia. Można ich odstrzeliwać i mówić słabe, chore  organizmy należy świat oczyszczać z takich ludzi ale to już ludzkosć przechodziła te darwinistyczne teorie

#30 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 14:57:28

alkoholizm to nie jest normalne, ale to jest nieudolna próba organizmu radzenia sobie ze stresem, wielu w ten sposób odreagowuje stres a później popada w uzależnienie i traci kontrolę całkowita nad tym i nad swoim życiem. Tacy ludzie powinni wywoływać współczucie a nie chęć odstrzelenia. Można ich odstrzeliwać i mówić słabe, chore organizmy należy świat oczyszczać z takich ludzi ale to już ludzkosć przechodziła te darwinistyczne teorie

A po polsku ?

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 06:19:08

Nie pij ! Bo będziesz otępiały

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 11:16:22

Każdy alkoholik powie Ci że nim nie jest. 

Każdy alkoholik nie widzi problemu w wypiciu codziennie jednego piwa a na weekend flaszeczki żeby się odstresować.

Ale taki alkoholik powie Ci że nie ma problemu.

Bo problem to mają Ci co już śpią po dołach.

Otóż nie Panowie i Panie.

Codzienne picie alkoholu przez dłuższy czas lub tydzień w tydzień na weekend to alkoholizm.

Czy zgodzisz się z tym czy nie Alkoholiku - jest to prawda.

Każda normalna osoba Ci to powie !!!!

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 11:24:16

Każdy alkoholik nie widzi problemu w wypiciu codziennie jednego piwa a na weekend flaszeczki żeby się odstresować.

Codzienne picie alkoholu przez dłuższy czas lub tydzień w tydzień na weekend to alkoholizm.

najlepszym odstresowywaczem jest seks, dlatego lepiej zostać seksoholikiem, jest to w miarę zdrowe

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 11:24:39

A że alkohol uszkadza nerwy to najprawdziwsza z prawd. Dogadaj się z takim po przepiciu !!!!

Bomba z tykającym zegarem....tylko chwila żeby dostać !!!!

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 11:27:10

najlepszym odstresowywaczem jest seks, dlatego lepiej zostać seksoholikiem, jest to w miarę zdrowe

I nic innego, wchodzić ze skrajności w skrajność.

Bo żeby żyć trzeba pić lub pieprzyć się.

To jak żyją ludzie którzy nie piją i nie pieprzą się ciągle....

No nie do pojęcia :)

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 11:35:17

alkoholizm to nie jest normalne, ale to jest nieudolna próba organizmu radzenia sobie ze stresem, wielu w ten sposób odreagowuje stres a później popada w uzależnienie i traci kontrolę całkowita nad tym i nad swoim życiem. Tacy ludzie powinni wywoływać współczucie a nie chęć odstrzelenia. Można ich odstrzeliwać i mówić słabe, chore  organizmy należy świat oczyszczać z takich ludzi ale to już ludzkosć przechodziła te darwinistyczne teorie

A po polsku....

A po polsku to nie potrafisz normalnie żyć. Bo przez swoje głupie wybory i decyzje doprowadzasz swoje życie do bagna. A wtedy mówisz że masz stresujące życie i musisz wypić. A po prostu jesteś życiową ciamajdą !!!!!! Bo gdybyś żył uczciwie i wg jakiś zasad byłbyś szczęśliwym człowiekiem bez całego tego pieprzenia o nieszczęśliwym życiu !!!! Zakumałeś?

#37 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 12:18:54

A jeszcze minimalizowanie... Wypił pół litra a powie, że tylko kieliszecek...

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 13:14:17

I nic innego, wchodzić ze skrajności w skrajność.

Bo żeby żyć trzeba pić lub pieprzyć się.

To jak żyją ludzie którzy nie piją i nie pieprzą się ciągle....

No nie do pojęcia :)

umartwiają się, chodza do kosciółka i licza na to że odżyją w niebie

#39 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 13:26:14

A po polsku....
A po polsku to nie potrafisz normalnie żyć. Bo przez swoje głupie wybory i decyzje doprowadzasz swoje życie do bagna. A wtedy mówisz że masz stresujące życie i musisz wypić. A po prostu jesteś życiową ciamajdą !!!!!! Bo gdybyś żył uczciwie i wg jakiś zasad byłbyś szczęśliwym człowiekiem bez całego tego pieprzenia o nieszczęśliwym życiu !!!! Zakumałeś?

Teraz jasne jak słońce.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 13:39:10

A po polsku....

tylko alkohol nie jest przyczyną tego, jakby przyczyną pewnych zachowań był alkohol to naprawdę byłoby super bo łatwo byłoby to zmienić, odstaw alkohol i bedzie super a to niestety tak nie dziala

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: alkohol, impotencja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych