Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Alkoholicy to impotenci. Alkohol uszkadza jądra i nerwy odpowiedzialne za erekcję

alkohol impotencja

66 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mati19

Mati19

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 02 lipiec 2019 - 19:07:46

Alkohol uszkadza jądra, uszkadza nerwy odpowiedzialne za erekcję, do tego uszkadza wątrobę, która metabolizuje testosteron. A hormon ten odpowiada za sprawność seksualną. Mało tego, alkohol prowadzi do niewydolności serca, a serce przecież pompuje krew do prącia. Do tego chmiel obniża libido, co też ma związek ze sprawnością seksualną. Alkohol też obniża znacząco płodność.
A jeżeli ktoś bierze do tego niektóre leki, to może już być katastrofa. Nie jest tajemnicą, że alkoholicy to impotenci. Jeżeli ktoś pomyśli sobie, że przerzuci się na narkotyki jakieś, to może być jeszcze gorzej niż po alkoholu.

(22): Biada tym, którzy mocni są w piciu wina i dzielni w sporządzaniu trunków... [Ks. Izajasza 5]

#2 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 20:08:15

Alkoholicy to przeważnie idioci . Byle gówno stanowi taki problem ze koniec świata .

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 20:19:20

Alkohol uszkadza jądra, uszkadza nerwy odpowiedzialne za erekcję, do tego uszkadza wątrobę, która metabolizuje testosteron. A hormon ten odpowiada za sprawność seksualną. Mało tego, alkohol prowadzi do niewydolności serca, a serce przecież pompuje krew do prącia. Do tego chmiel obniża libido, co też ma związek ze sprawnością seksualną. Alkohol też obniża znacząco płodność.
A jeżeli ktoś bierze do tego niektóre leki, to może już być katastrofa. Nie jest tajemnicą, że alkoholicy to impotenci. Jeżeli ktoś pomyśli sobie, że przerzuci się na narkotyki jakieś, to może być jeszcze gorzej niż po alkoholu. </p>
(22): Biada tym, którzy mocni są w piciu wina i dzielni w sporządzaniu trunków... [Ks. Izajasza 5]</p>

To po co tyle pijesz? Pij mniej ;).

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 20:24:39

Faktycznie.Bez wina mi nie stanie

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 20:34:38

po 0,7 to mi stoi jak świński ryj w zgnitej kapuście

#6 ~Faryzeusz~

~Faryzeusz~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 10:25:58

Najlepsi to Ci co udają ze nie piją....ładuję taki po knajpach do późnej nocy śpi do 12 ,wystroi się i do kościółka leci...

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 12:44:59

Tych udających niepijących jest cały staszowski rój....a potem wychodzi szydło z wora.....

#8 ~pij ok~

~pij ok~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 14:16:03

zaczynamy weekend ..trzeba cos chlapnąć :P

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 14:47:03

Pijcie, pijcie, z przyjemnością popatrzę jak będziecie na dnie ;)

#10 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2019 - 16:48:08

Pijcie, pijcie, z przyjemnością popatrzę jak będziecie na dnie ;)

Popieram alkoholik powinien wcześnie skończyć ze sobą by nie niszczyć innych .

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2019 - 16:58:19

Popieram alkoholik powinien wcześnie skończyć ze sobą by nie niszczyć innych .

alkoholik to też człowiek, alkoholizm to choroba, pewne choroby psychiczne, niepełnosprawnosć też jest dużym obciązeniem dla rodziny moze tacy ludzie też powinni skonczyć jak najprędzej z sobą

#12 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2019 - 17:17:07

alkoholik to też człowiek, alkoholizm to choroba, pewne choroby psychiczne, niepełnosprawnosć też jest dużym obciązeniem dla rodziny moze tacy ludzie też powinni skonczyć jak najprędzej z sobą

Wręcz bym pomógł Alkoholikowi .Gdybym miał broń szczelałbym w tył głowy .

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2019 - 18:12:59

to widocznie sam masz probelm z sobą wcale nie mniejszy niż alkoholik z alkoholem, też się powinieneś leczyć

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2019 - 18:20:27

jak jesteś z rodziny alkoholowej to już jesteś naznaczony tą chorobą,  to się nazywa syndrom DDA i też podlega leczeniu. Inaczej mówiąc stres jaki wywoływał w twoim życiu pijący rodzic bardzo mocno odbił się na psychice i powinieneś to z terapeutą przepracować bo to cię bezie ściągać bardzo w dół

#15 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2019 - 20:14:56

jak jesteś z rodziny alkoholowej to już jesteś naznaczony tą chorobą, to się nazywa syndrom DDA i też podlega leczeniu. Inaczej mówiąc stres jaki wywoływał w twoim życiu pijący rodzic bardzo mocno odbił się na psychice i powinieneś to z terapeutą przepracować bo to cię bezie ściągać bardzo w dół

Czy czytasz co ja piszę ?Czy tak pier..sz od Siebie ?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2019 - 20:25:13

Czy czytasz co ja piszę ?Czy tak pier..sz od Siebie ?

bycie squrwielem tak cie rajcuje???

#17 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2019 - 21:50:06

bycie squrwielem tak cie rajcuje???

A może tylko jestem normalny .A reszta nijaka .A jak już nie dają rady to lampka winka piwko flaszeczką .I znów nijacy ?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2019 - 22:25:28

A sledź lubi i alkohol i seks. Zawsze może. Albo robi się nerwowy.

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 08:12:22

A może tylko jestem normalny .A reszta nijaka .A jak już nie dają rady to lampka winka piwko flaszeczką .I znów nijacy ?

Twoim zdaniem jesteś normalny, jednak to co napisałeś w komentarzu wcześniej przeczy temu.
Poczytaj co znaczy syndrom DDA to będziesz wiedział o czym człowiek pisze...

#20 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 09:15:51

Twoim zdaniem jesteś normalny, jednak to co napisałeś w komentarzu wcześniej przeczy temu.
Poczytaj co znaczy syndrom DDA to będziesz wiedział o czym człowiek pisze...

To niby nie jestem normalny ? Bo alkohol dla mnie może nie istnieć .Spędzam aktywnie czas .
A wku***a mnie że otaczający mnie ludzie mają sprute czachy od wódy ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: alkohol, impotencja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych