Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

alkohol na wesele

wódka wesle alkohol hurtownia

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gratka~

~gratka~
  • Goście

Napisano 27 luty 2016 - 14:21:41

Witam,

w której hurtowni warto kupić alkohol na wesele? Chodzi mi o dobrą jakość jak i przystępną cenę.

#2 ~goptel~

~goptel~
  • Goście

Napisano 11 maj 2016 - 08:03:30

Przy pierwszej córce zostało nam z wesela 2/3 kupionej wódki. Przy drugiej kupujemy już lepsze wódki w mniejszej ilości. Na pewno będzie Pure Vodka, czyli jedna z najlepszych moim zdaniem czystych, a zastanawiamy się jeszcze na kupnem pieprzówki. Takie alkohole również schodzą na weselach?

#3 Król_Ghidorah

Król_Ghidorah

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 231 postów

Napisano 20 czerwiec 2016 - 13:04:44

Na weselach schodzą wszystkie alkohole, bo to społeczeństwo nie wyobraża sobie dobrej zabawy, jeśli nie ma mocno w czubie.

#4 ~olka~

~olka~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 17:11:41

Przy pierwszej córce zostało nam z wesela 2/3 kupionej wódki. Przy drugiej kupujemy już lepsze wódki w mniejszej ilości. Na pewno będzie Pure Vodka, czyli jedna z najlepszych moim zdaniem czystych, a zastanawiamy się jeszcze na kupnem pieprzówki. Takie alkohole również schodzą na weselach?

chyba bardziej wino schodzi niż wódka smakowa

ja miałam wina i cieszyły się dużym powodzeniem

#5 sheila

sheila

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 17:34:34

Niektóre hurtownie pozwalają zwrócić nieotwarte butelki po imprezie. Jak nie wiadomo ile wódki pójdzie, to można się w ten sposób zabezpieczyć.

#6 Natalinka

Natalinka

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 10:37:16

Właśnie, przy zamawianiu warto zapytać o możliwość zwrotu ;>

#7 ~korcia24~

~korcia24~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 16:20:41

a jakie wina mieliście i jaką ilość?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2016 - 22:33:27

Ja mialam kupiony cały gotowy zestaw weselny win włoskich na 100 osób bo na tyle wesele mialam , bylo wystarczająco, zostały 3 butelki tylko. a win mieszanka, rozne gatunki i biale i czerwone i bardzo smakowaly. Przez net zamawiałam

#9 ~kamarenka~

~kamarenka~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 10:26:19

Ja mialam kupiony cały gotowy zestaw weselny win włoskich na 100 osób bo na tyle wesele mialam , bylo wystarczająco, zostały 3 butelki tylko. a win mieszanka, rozne gatunki i biale i czerwone i bardzo smakowaly. Przez net zamawiałam

Gdzie takie zestawi winek sprzedaja ?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 16:48:18

Gdzie takie zestawi winek sprzedaja ?

Popatrz w sklepie WINEZJA. pl

Tam wśród win na okazje mas wina weselne w zestawach na 80, 100, 120 itd osób  a jak masz iną ilość to doradca pomaga pzeliczyć ile Ci potrzeba

no i tanszy koszt jak na butelki na peno

#11 kk001

kk001

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 03 styczeń 2019 - 14:05:40

A nie masz alkoholu w sali weselnej? Ja miałam wesele tu. Rzucili mi tak dobrą cenę jeśli chodzi o alkohol, że nie opłacało mi się jeździć po hurtowniach i marnować czas. Podliczając paliwo wyszłoby gorzej. Pogadaj z menadżerem, może da jakiś rabat !:)

#12 brie

brie

Swojak

• PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 18 maj 2020 - 10:27:10

Niech mężczyzna wybierze. Mam wrazenie, ze panowie są o wiele lepszymi znawcami jeśli chodzi o alkohole niż kobiety :) Zaufałabym mu.
Polecam zerknąć sobie jeszcze tutaj:
Jest to hurtownia w ktorej powinni Ci doradzić jaki alkohol będzie najlepszy

Zamawialiśmy tam wódkę na nasze wesele oraz zaproponowali nam wyjątkowo dobre ceny. 

Użytkownik brie edytował ten post 25 maj 2020 - 08:52:43

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wódka, wesle, alkohol, hurtownia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych