Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

ALE SZOK PAN CZESŁAW w KOK !

TWOJA KAZIMIERZA

113 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2015 - 14:00:16

Stara szkoła Tuska , dorwali się kolesie do koryta, trzeba POgonić tę POwską hołotę!

Ale jak to zrobić? Przecież to są ludzie bez honoru!!!!

Z Bodziochem i PSL-em na czele!!!

#102 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2015 - 19:04:34

Srali muszki będzie wiosna, będzie trawka ładnie rosła.

cha, cha, cha, cha ,cha, chau, chau, chau, bęc.Od Waszej dyskusji można pęc.Tylko Antoś mądrze pisze.

#103 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 09:23:41

cha, cha, cha, cha ,cha, chau, chau, chau, bęc.Od Waszej dyskusji można pęc.Tylko Antoś mądrze pisze.

Odezwał się prymitywny przedstawiciel władz kazimierskich

#104 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 13:53:21

No i koniec dyskusji w tym temacie. Ani słówka, bo zrobię to co mój dziadek zrobił w karczmie.

#105 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 15:04:22

POLITYKA to sztuka KŁAMANIA 

Nikt uczciwy nie utrzyma się w polityce.

Kowalski Cz.  na stanowisku to przykład korupcji i kumoterstwa  

#106 ~Misiek~

~Misiek~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 15:43:13

No i koniec dyskusji w tym temacie. Ani słówka, bo zrobię to co mój dziadek zrobił w karczmie.

Chyba kupę!

#107 ~INTELIGENT~

~INTELIGENT~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 23:11:05

Odezwał się prymitywny przedstawiciel władz kazimierskich

Nie jestem władzą kazimierską lecz przedstawicielem inteligencji.Uważam podobnie, iż ANTEK jest wyjątkowo inteligentną osobą. Jego skojarzenia są bardzo trafne.

Dobrze, że miesza na forum, bo jakość dyskusji na nim, a raczej wylewanie frustracji niektórych osób, była poniżej wszelkich norm zachowań społecznych.

Anonimowość w internecie dodaje odwagi pseudopatriotom lokalnym.

Jaka jest wiarygodność zamaskowanych twarzy? :ph34r:

#108 ~SZOGUN~

~SZOGUN~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 09:46:05

Nie jestem władzą kazimierską lecz przedstawicielem inteligencji.Uważam podobnie, iż ANTEK jest wyjątkowo inteligentną osobą. Jego skojarzenia są bardzo trafne.

Dobrze, że miesza na forum, bo jakość dyskusji na nim, a raczej wylewanie frustracji niektórych osób, była poniżej wszelkich norm zachowań społecznych.

Wiarygodność tych osób jest taka sama jak i twoja - durniu ubogi. 

Wyższość innych nad tobą przejawia się m.in. tym, że oni nie robią z tego wielkiego "bulu"  du py. 

#109 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 10:03:33

Jakoś za czasów poprzednich władz nie było psychopaty Antka. Ewidentnie jest wydelegowany przez obecnych rządzących - wielki  żałosny inteligencie. Przestańcie w końcu obrażać ludzi, ponieważ to jest karalne.

#110 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 10:43:25

Co jest karalne, że Pan inteligent inteligentnie pisze, a jakiś zapluty karzeł wulgarności mu ubliża i to jeszcze na czerwono i wielkimi literami jakby to ślepi czytali.

#111 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 10:46:57

Co jest karalne, że Pan inteligent inteligentnie pisze, a jakiś zapluty karzeł wulgarności mu ubliża i to jeszcze na czerwono i wielkimi literami jakby to ślepi czytali.

Odezwał sie następny ubogi dureń

#112 ~XD~

~XD~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 12:53:27

Nie obrażaj Bodziocha 

#113 ~czyżby któryś z belfrów?~

~czyżby któryś z belfrów?~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 15:18:51

No proszę to i inteligentów mamy w Kazimierzy. Myślę że nie ma się czego wstydzić więc dlaczego się ukrywasz za anonimowym nickiem, powiedz wszystkim kim jesteś inteligencie!

I jeszcze tak na przyszłość, nie rozmieniaj swojej inteligencji na drobne popierając Antka bo na pół to wam wyjdzie półinteligent!

#114 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 16:17:32

No proszę to i inteligentów mamy w Kazimierzy. Myślę że nie ma się czego wstydzić więc dlaczego się ukrywasz za anonimowym nickiem, powiedz wszystkim kim jesteś inteligencie!

I jeszcze tak na przyszłość, nie rozmieniaj swojej inteligencji na drobne popierając Antka bo na pół to wam wyjdzie półinteligent!

A może to inteligentny zastępca burmistrza się wypowiedział, dla którego za wybitne zasługi utworzono specjalnie nowe stanowisko chociaż wiadomo ze przy tak skromnym budżecie to sam burmistrz nie ma co robić. Pewnie się będą teraz we dwóch obijać po kątach. Ale jak bogata gmina to przecież może sobie pozwolić!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: TWOJA KAZIMIERZA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych