Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Aktywny radny

50 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 16:19:04

Brawo Panie Radny. Te wszystkie ataki na Pana to desperacja. Godna postawa a SM do likwidacji.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 16:29:15

I ty do likwidacji ha

#3 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 16:42:48

przerasta go to co mu mentor  doktor pisze którego jeszcze sprzedał na sesji żenada  radny nie potrafisz pan nawet czytać tego co ci napiszą - chcecie żeby pan burmistrz zrezygnował ? i co Ryza ma być burmistrzem ????hahahahahhahahaha on się wam ośmiesza ludzie co to za gość ??????

mi tego człowieka jest szkoda bo na sesji obnażyli jego nie wiedzę no i druga strona też bo pewnie osoby które nim sterują też dały mu popalić więc ja już mu nie dokładam ale dziwi mnie jak pan daje rade w pracy panie radny 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 16:47:52

Brawo Panie Radny. Te wszystkie ataki na Pana to desperacja. Godna postawa a SM do likwidacji.

panie MR zejdź z forum i zacznij mierzyć siły na swoje zamiary.

musi pan zrozumieć ze to jest trudne wypowiadać się w trudnych projektach osoby które to panu piszą mają wiedzę w tym kierunku co sam pan wreszcie przyznał ale pan jej nie ma i to widać po każdym słowie  więc niech pan się nie błaźni w sprawach prawa bo aż szkoda patrzeć

#5 ~E..~

~E..~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 16:53:54

No szczegolnie pan radny wieslaw pisze ze bedzie potrzebowal straznika na komisji chlopie komisje sa jawne i kazdy ma sie prawo wypowiadac no chyba ze w Opatowie nie ma takiego prawa

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 17:08:45

A mnie sie nie podoba podejscie pana wiceburmistrza radny wstawia sie za szkołą z innego okregu a ten pan radnego przepytuje o szkole to bylo żenujące dla mnie bo to powinien odpowiedziec na pytanie a nie egzamin radnego

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 17:11:46

Spec od oswiaty jest od ratowania szkoly a nie egzaminowania radnego ktory specem nie jest i jedyny sie zapytał o szkołę
O tym mówcie

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 17:12:19

A mnie sie nie podoba podejscie pana wiceburmistrza radny wstawia sie za szkołą z innego okregu a ten pan radnego przepytuje o szkole to bylo żenujące dla mnie bo to powinien odpowiedziec na pytanie a nie egzamin radnego

A gdzie byli mieszkańcy Kobylan ?bo ich radny jakoś mało był aktywny.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 17:15:28

Kukurydza jęczmień przenica i susza jest susza susza i dziecko to jak moze tak miec na imie ....kto tak pytal na sesji ?
Ryza pyta o szkole a spec pyta ryze żenada

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 17:25:45

A gdzie byli mieszkańcy Kobylan ?bo ich radny jakoś mało był aktywny.

Ah te pytania radnych, kukurydza jeczmien pszenica i merytoryczne pytania o kiszonke

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 17:29:24

A ryza pyta o szkole bo go poproszono to dalej na niego. Oj oj oj. Czemu burmistrz mowi ile mial ryza glosow a nie powiedzial ze popierana przez całą wladze w tym przez niego kandydatka przegrała z Ryzą. O tym zapomnial bo nie wygodne to przypominać.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 17:40:45

Wyborcy to widzą i patrzą i w jedynce wyszło jak takie zachowanie sie im podoba

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 17:54:49

Prawo wypowiedzi jest i przewodniczący komisji pozwala tylko jak osoba przerywa wypowiedzi innych zachowuje się skandalicznie to trzeba reagować

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 18:01:56

Prawo wypowiedzi jest i przewodniczący komisji pozwala tylko jak osoba przerywa wypowiedzi innych zachowuje się skandalicznie to trzeba reagować

A czemu głosowanie na komisjach było za zamkniętymi drzwiami?To jakieś jaja sobie robią czy co?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 18:02:15

A czy gosc na komisji moze swobodnie sie wypowiadac a co jak komisja nie ma racji to pouczac nie wolno ?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 18:21:48

Niedopuszczalne jest wypraszanie osób podczas głosowania.Głosowania na posiedzeniach komisji gminnych jest jawne .Jaka była reakcja przewodniczącej rady na takie poczynania przewodniczących komisji    na jawne łamanie przez nich prawa

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 18:39:15

promować MR to ryzyko bo zawsze będzie musiał coś powiedzieć

#18 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 18:55:53

promować MR to ryzyko bo zawsze będzie musiał coś powiedzieć

A niektórych to boli, oj bardzo boli. Dzięki P. Ryza.

#19 ~goscc~

~goscc~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 19:10:34

ja tam nikogo nie popieram bo babcia mnie nauczyła mądrości takiej że prawda zawsze leży po środku ale dla pana radnego mam radę taką znajdź sobie pan kobitkę załóż pan rodzinę

bo osoby które pana rzuciły w politykę na siłę  pójdą na wysokie stołki a pan zostaniesz sam i kto panu będzie pisał trzeba będzie liczyć na siebie panie radny jak widać nie ma pan dryga do tego

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 19:11:56

A niektórych to boli, oj bardzo boli. Dzięki P. Ryza.

Panie Mariuszu wyborcy obdarzyli Pana zaufaniem  i powierzyli

Panu mandat radnego , a burmistrz i wice to tylko organ wykonawczy i wygląda ze trzeba o tym przypomnieć. to takie proste.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych