Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

72 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~sandra~

~sandra~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 10:28:55

Prawda jest taka sprzataczki i salowe wiecej robia niz zadufane pielegniarki do ktorych bez kija nie podchodz tylko im strajki w glowie a tak naprawde maja kolo nosa w wiekszosci przypadkow co sie dzieje z pacjentem o lekarzach nawet nie wspomne bo to przeciez polbogowie ech cala polska sluzba zdrowia pieniedzy nabrac za przdesiedzenie w pokojach i picie kawki jakiez to z zycia wziete!!!!!!!

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 10:33:36

o matko ile ty masz lat dziewczynko? Wody ją odeszły na łóżku więc jak miała tam leżec? Ty byś leżała? Chyba nigdy nie rodziłas dziecka i nie wiesz jaki to ból . A jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj.

o matko a ty tam byłaś ,eś,  wszystko wie ,  ale rozumu ,     

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 10:45:00

A może wkurzony mąż pielęgniarki nie może czytać tych idiotyzmów, które tu piszesz!!!

To zone niech zmieni,złosc pięknosci szkodzi

#44 ~KUZYNKA~

~KUZYNKA~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 10:49:48

3 tygodnie temu do szpitala w STARACHOWICACH po wypadku trafil moj 32letni kuzyn , mial uszkodzone biodro i mial miec zabieg na ,ktory czekal a w 3 dobie zostal przewieziony do szpitala  w  MORAWICY  gdzie zmarl  - wiec pytam o co tu chodzi i czy musialo skonczyc sie tak tragicznie zycie mlodego chlopaka

#45 ~xaxa~

~xaxa~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 11:38:06

Droga Pano Wando....teraz myśli Pani o funkcjonowaniu oddziału. A czy myślała Pani o tej kobiecie, której nikt nie przyszedł z pomocą? Nikt niczego nie widział, nie słyszął, nie wiedział!!! Będziecie powtarzać, że wy się staracie, ale... przeceiż to się stało. Tej sparwy nie da się zamieść pod dywan czy jest Pani absolutnie pewna, że wszystko je w porządku??? Zlekceważyliście pacjętkę, jej męża i to pewnie nie pierwszy raz. Tylko tym razem zdarzyła się tragedia. Wam nie współczuję. Jestem serce z tą rodziną, Wam nie nie żal!!!

Ot i cała prawda -podejście lekceważące a strajkować to potrafią!!!!!!!

To tylko szczęście że przeżyła pacjętka bo mogło być gorzej.

#46 ~Czytaj ze zrozumieniem~

~Czytaj ze zrozumieniem~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 11:59:29

Z komentarzy widze ze chyba wiekszosc nie zrozumiala ze kobieta zglosila sie do szpitala z obumarlym plodem. To dziecko juz nie zylo w chwili przyjecia. Ludzie wydali juz wyroki na personel nie znajac szczegolow. Za cala sytuacje duza wine ponosi dyrekcja, jedna polozna na odzdziale w czasie dyzuru? To chyba jakas kpina!

#47 ~bb~

~bb~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 12:03:20

ludzie to sa tylko ludzie wy na ich miejscu tez kiedys byscie mogli miec gorszy dzien wy na ich moejacu ciekawe czy byscie tak kazdego glaskali po glowie kazdy w pracy czasem zawiedzie ja ten szpital milo wspominam nie moglam w to uwierzyc bo sama opieke doswiadczylam tam na wlasnej skorze a lekarz prowadzacy moja cala ciaze ktory w tym szpitalu pracuje badz pracowal wspanialy czlowiek az nie chce myslec ze to on mogl ze szpitala wyleciec

#48 ~Fakty~

~Fakty~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 12:10:57

o czym ty mówisz sam dyrektor szpitala dzis powiedział ze personel nie był zajęty odbieraniem innego porodu ani niczym ważniejszym więc nie chodzi o oszczędnośc tylko chęci

Jedna położna na oddział to za mało, lekarka w tym czasie robiła USG, kto decyduje o ilości personelu ten powinien ponieść konsekwencje. To dyrekcja teraz próbuje zwalić winę na personel.

#49 ~Debil?~

~Debil?~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 12:15:17

Droga Pano Wando....teraz myśli Pani o funkcjonowaniu oddziału. A czy myślała Pani o tej kobiecie, której nikt nie przyszedł z pomocą? Nikt niczego nie widział, nie słyszął, nie wiedział!!! Będziecie powtarzać, że wy się staracie, ale... przeceiż to się stało. Tej sparwy nie da się zamieść pod dywan czy jest Pani absolutnie pewna, że wszystko je w porządku??? Zlekceważyliście pacjętkę, jej męża i to pewnie nie pierwszy raz. Tylko tym razem zdarzyła się tragedia. Wam nie współczuję. Jestem serce z tą rodziną, Wam nie nie żal!!!

Czy ty wogole zrozumiales ze dziecko juz nie zylo w chwili przyjecia do szpitala?

#50 ~kelly~

~kelly~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 13:29:30

Czy ty wogole zrozumiales ze dziecko juz nie zylo w chwili przyjecia do szpitala?

Tu nie chodzi o to czy dziecko nie żyło. Tutaj chodzi o potraktowanie pacjentki, o poszanowanie jej praw i godności.Dobra decyzja pana dyrektora.Szkoda, że musiało dojść do dramatu żeby na światło dzienne wyszła sprawa niewłaściwego traktowania pacjenta.Panie dyrektorze, na innych oddziałach nie jest lepiej.Znieczulica i obojętność zagościła w tym szpitalu na dobre.Czas na zmiany.Nowy budynek , certyfikaty, a podejście do pacjentów,jak za starych czasòw.Pani związkowiec , radzę się odchodzić,bo olbrzymią otyłość nie dość że uniemożliwia jej wykonywanie pracy to zagraża jej zdrowiu i życiu.

#51 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 13:46:13

ludzie to sa tylko ludzie wy na ich miejscu tez kiedys byscie mogli miec gorszy dzien wy na ich moejacu ciekawe czy byscie tak kazdego glaskali po glowie kazdy w pracy czasem zawiedzie ja ten szpital milo wspominam nie moglam w to uwierzyc bo sama opieke doswiadczylam tam na wlasnej skorze a lekarz prowadzacy moja cala ciaze ktory w tym szpitalu pracuje badz pracowal wspanialy czlowiek az nie chce myslec ze to on mogl ze szpitala wyleciec

8 slownie OSIEM OSOB MIALO GORSZY DZIEN ???!!!! NIECH GLUPI PUSTY NAROD NAUCXY SIE ODDZIELAC ZYCIE PRYWATNE OD ZAWODOWEGO. WCHODZAC DO PRACY SWONE ZGCIE I PROBLEMY PRYWATNE ZOSTAWIAMY ZA DRZWIAMI DRZWIAMI

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 13:58:22

8 slownie OSIEM OSOB MIALO GORSZY DZIEN ???!!!! NIECH GLUPI PUSTY NAROD NAUCXY SIE ODDZIELAC ZYCIE PRYWATNE OD ZAWODOWEGO. WCHODZAC DO PRACY SWONE ZGCIE I PROBLEMY PRYWATNE ZOSTAWIAMY ZA DRZWIAMI DRZWIAMI

Na tym oddziale była 1 - SŁOWNIE JEDNA - położna. Niech 'głupi pusty naród' nauczy się, co to są procedury i co grozi za ich nieprzestrzeganie. Pozostałe osoby powinny być poza wszelką odpowiedzialnością. A i tu nie wiadomo, czy położna z patologii ciąży nie poszła np. przyjąć pacjentkę na swój oddział na SOR, który jest na parterze, bo przecież nikt za nią tego nie zrobi.

P.S. Iwonka... troszkę rozwagi i spokoju

#53 ~niki~

~niki~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 14:09:52

a tb Iwona zawsze sie to udaje ze tak cwaniakujesz jestem tez czlowiekiem tez pracuje i qiem po sb nie zawsze sie to udaje

#54 ~graza~

~graza~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 15:10:02

Na neurologie 20 lat temu to tuzina prokuratorow by zabrakło. Zwykła umieralnia. Ordynator nie kojarzył co sie mówi. A pielegniarki pospane po dyżurkach. I jeszcze wspomnienia maja jak to dobrze wtedy było. Ścierwa.

Na neurologie 20 lat temu to tuzina prokuratorow by zabrakło. Zwykła umieralnia. Ordynator nie kojarzył co sie mówi. A pielegniarki pospane po dyżurkach. I jeszcze wspomnienia maja jak to dobrze wtedy było. Ścierwa.

A pamietacie pacjentów lezacych na cieńkich materacach na podłodze? Ja pamietam, teraz to telewizja by miała co robic. To była umieralnia za pana A,,,,,

#55 ~JA~

~JA~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 15:10:24

JA CHODZILAM PRYWATNIE DO LEKARZY W ST-CH I NIKT NIE ZAUWAZYŁ ZE DZIECKO URODZI SIE BEZ REKI. W SZPITALU OPIEKA BEZNADZIEJNA.

#56 ~graza~

~graza~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 15:16:15

W pierwszej kolejnosci nalezy zwolnic dyrektorów,jakim prawem zastosowano odpowiedzialnosc zbiorową co to ma byc?

Fatalna organizacja pracy w tym szpitalu. Odpowiada dyrekcja. Brakuje personelu to przyjąc bo chetnych do pracy w tym miescie nie brakuje. Pani dyrektor do spraw pielegniarskich na bruk. Dosc miernoty i chamstwa.

#57 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 15:39:50

lekarka w tym czasie robiła USG, kto decyduje o ilości personelu ten powinien ponieść konsekwencje. To dyrekcja teraz próbuje zwalić winę na personel

A  od kiedy to usg jest wazniejsze od porodu? I tez ile moglo ono trwac? Gdyby to byl odosobniony przypadek, to moze bym uwierzyla, ze personel byl zajety, ale od lat zle sie dzieje na tym oddziale i zarowno polozne jak i lekarzy wogole nie interesuje los pacjentow. Ba czesto nie ukrywaja, ze pacjenci sa dla nich problemem, i przeszkoda w odpoczynku.

#58 ~indukcja~

~indukcja~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 16:07:07

Po pierwsze ! Pacjentka w czasie indukcji (wywołania)porodu powinna przebywać na sali porodowej a nie na oddziale. O tym decyduje lekarz. To lekarz odpowiada za zaistniałą sytuację .

#59 ~katka~

~katka~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 16:37:42

A od kiedy to usg jest wazniejsze od porodu? I tez ile moglo ono trwac? Gdyby to byl odosobniony przypadek, to moze bym uwierzyla, ze personel byl zajety, ale od lat zle sie dzieje na tym oddziale i zarowno polozne jak i lekarzy wogole nie interesuje los pacjentow. Ba czesto nie ukrywaja, ze pacjenci sa dla nich problemem, i przeszkoda w odpoczynku.

Akurat usg w wykonaniu tej Pani doktor to tak 20 minut. Wiem bo miałam wątpliwą przyjemność dostąpić tego i bardzo bolesnego badania w jej wykonaniu.

#60 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 16:49:23

uszczupla sie personel a doklada obowiazków wiec do kogo ta gadka ,nie widac skutków 'dobrej zmiany'

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych