Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Afera w Lipsku YouTube

69 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 18:38:06

Ale kraj nagrywają jak chcą,nawet Państwowe instytucje, i pokazują twarze i operują Nazwiskami ,wyzwiskami, gdzie tajemnica Państwowa i osobowa, prywata ,, Lipsko to Hańba dla Rządu,,i Lipska,,

#2 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2014 - 07:16:06

To niech dochodzi swoich spraw w sądzie - widać, że kobitka diabłu łeb może urwać. Przyznam że mnie ten materiał niewiele mówi. Byli u notariusza podpisali dokument - chyba wiedzieli co robią

#3 ~ks Komar~

~ks Komar~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2014 - 09:21:21

Ale kraj nagrywają jak chcą,nawet Państwowe instytucje, i pokazują twarze i operują Nazwiskami ,wyzwiskami, gdzie tajemnica Państwowa i osobowa, prywata ,, Lipsko to Hańba dla Rządu,,i Lipska,,

dajcie link

#4 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2014 - 11:32:29

w takiej sytuacji każdemu by pościły nerwy.Dobrze że jest to ujawniane będzie to przestroga dla innych! Najgorsze jest  to, że została z tym bezprawiem sama żadna instytucja lipska nie chciał jej pomóc to wyjaśnić, odkręcić bo takie jest zabite dechami lipsko...aż nóż się w kieszenie otwiera ręka rękę tu myje.Jak nie masz pleców lub nie posmarujesz to nie pojedziesz.

#5 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2014 - 14:03:25

Pani Danuto zgłosić się do programu Jaworowicz, Państwo w Państwie. Poruszyć co się da niech się dowiedzą co się dzieje w takich mieścinach jak Lipsko.Człowieka mają za nic.Trzymam za Panią kciuki i życzę dużo zdrowia.

#6 Komorowski Dariusz

Komorowski Dariusz

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 02 marzec 2014 - 14:35:13

Witam wszystkich zainteresowanych tą sprawą !

Widzę że podobnie jak niemal że wszędzie w NASZEJ OJCZYŹNIE ,nieinteresowanie się co dzieje się dookoła NAS doprowadziło do CHOROBY , która nazywa się KORUPCJA !!!

Ta CHOROBA dalej się MUTUJE i może się nazywać POWSZECHNE WYWŁASZCZENIE POLAKÓW !!!

To co wydażyło się ostatnio w Lipsku , jak też to jak BURMISTRZ Lipska pan Jerzy PASEK (myśli że ma wszystkich na PASKU) , to jest conajmniej PRZEGIĘCIE PAŁY ......

W dniu 25  02 2014 r. burmistrzowi puściły nerwy ( a może to coś innego) , i zaatakował dziennikarza , (naruszył jego nietykalność ,jak też uszkodził kamerę .

To dopiero początek , gdyż postanowiłem jako niezależny od nikogo dziennikarz pokazać , jak wygląda ta CHRA sytuacja  !!!

Zainteresowanych zapraszam na dalszy ciąg wydażeń .

Z poważaniem

Dariusz Komorowski

#7 Milagros

Milagros

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 02 marzec 2014 - 15:02:08

Witam wszystkich zainteresowanych tą sprawą !

Widzę że podobnie jak niemal że wszędzie w NASZEJ OJCZYŹNIE ,nieinteresowanie się co dzieje się dookoła NAS doprowadziło do CHOROBY , która nazywa się KORUPCJA !!!

Ta CHOROBA dalej się MUTUJE i może się nazywać POWSZECHNE WYWŁASZCZENIE POLAKÓW !!!

To co wydażyło się ostatnio w Lipsku , jak też to jak BURMISTRZ Lipska pan Jerzy PASEK (myśli że ma wszystkich na PASKU) , to jest conajmniej PRZEGIĘCIE PAŁY ......

W dniu 25  02 2014 r. burmistrzowi puściły nerwy ( a może to coś innego) , i zaatakował dziennikarza , (naruszył jego nietykalność ,jak też uszkodził kamerę .

To dopiero początek , gdyż postanowiłem jako niezależny od nikogo dziennikarz pokazać , jak wygląda ta CHRA sytuacja  !!!

Zainteresowanych zapraszam na dalszy ciąg wydażeń .

Z poważaniem

Dariusz Komorowski

Witam  wszystkich , jak  Pan  pisze  że  komuś  pusciły  nerwy  , ta  Pana  koleżanka  z filmu  wszystkich  wprowadzi  w  stan  nerwowy  , ja  znam  obydwie  strony z  tego  filmu jestem  osobą  postronna   , jak  Pan  ich  pozna  to  sam  oceni .Ps:   Ale  z  Pana  Kamerzysta   nie  umie  Pan  nawet  kamerować  te  leginsy  stare  w  paski  zebry  to  całe  Lipsko  chyba  zna , niech  Pan  zapisze  się  na  kurs  kamerzysty  robią  takie  za  darmo  w  Biurze Pracy.

#8 Milagros

Milagros

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 02 marzec 2014 - 15:05:31

Pani Danuto zgłosić się do programu Jaworowicz, Państwo w Państwie. Poruszyć co się da niech się dowiedzą co się dzieje w takich mieścinach jak Lipsko.Człowieka mają za nic.Trzymam za Panią kciuki i życzę dużo zdrowia.

Pani  Aniu  z  tego  co  wiem  to  ta  Pani  już  wszędzie  była  ale  nikt  nie chciał  się  zainteresować  ta  sprawą  niech  Pani  nie  wierzy  w  złudzenia  że  Urzędy  wydaja  dokumenty  falszywe  .

#9 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2014 - 17:46:39

Witam  wszystkich , jak  Pan  pisze  że  komuś  pusciły  nerwy  , ta  Pana  koleżanka  z filmu  wszystkich  wprowadzi  w  stan  nerwowy  , ja  znam  obydwie  strony z  tego  filmu jestem  osobą  postronna   , jak  Pan  ich  pozna  to  sam  oceni .Ps:   Ale  z  Pana  Kamerzysta   nie  umie  Pan  nawet  kamerować  te  leginsy  stare  w  paski  zebry  to  całe  Lipsko  chyba  zna , niech  Pan  zapisze  się  na  kurs  kamerzysty  robią  takie  za  darmo  w  Biurze Pracy.

Brawo,Wielkie Brawa dla Milagros "osoby postronnej" ,która jakoś tak, oczywiście "postronnie", smaruje tylko jedną stronę.Właśnie dzięki takim "postronnym" ludziom,jest tak ciężko w małych miejscowościach.To właśnie takie osoby mają bardzo dużo do powiedzenia,na temat ubioru,na temat tego,że nie tak kamerowane. Ale nie o to w tym wszystkim chodzi.Chodzi jak to właśnie piszesz w drugim poście,że ktoś walcząc o swoje własne musi biegać... i prosić... i krzyczeć... aby wreszcie chociaż jedna osoba zechciała przystanąć,posłuchać a przede wszystkim WYTŁUMACZYĆ,a jeśli do tej pory to się nie stało, to znaczy tylko jedno,że coś tu właśnie jest BARDZO nie TAK jak być powinno.Pozdrawiam cię Milagros i osoby,którym na razie jesteś potrzebna. Przyjdzie czas,kiedy Ty sama od nich kopa w tyłek dostaniesz.

#10 Komorowski Dariusz

Komorowski Dariusz

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 02 marzec 2014 - 18:11:21

Właśnie widać pani postronny stosunek do tej sytuacji  .........

Dziękuję za darmowy kurs kamerzysty .....

Ja jestem społecznym dziennikarzem , i nie interesują mnie techniczne szczegóły  .

W odrużnieniu od tzw. dziennikarzy ja pokazuje WSZYSTKO , czyli (nie montuje ) ,a tym samym nie MANIPULUJE !!!

Jeśli ktoś chce oglądać BAJKI i manipulowanie FAKTAMI to włączyć sobie TVN  , lub inną "DOBRĄ stację MANIPULACJI MUZGÓW "

Ps.

Ale z pani Milagros ( Małgorzato)  .......

Czy udało się z Hiszpanem  ???

Włoch Felizjano nie dał się NACIĄGNĄĆ na pani .......

Miłego wieczoru

#11 Milagros

Milagros

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 02 marzec 2014 - 19:33:49

Właśnie widać pani postronny stosunek do tej sytuacji  .........

Dziękuję za darmowy kurs kamerzysty .....

Ja jestem społecznym dziennikarzem , i nie interesują mnie techniczne szczegóły  .

W odrużnieniu od tzw. dziennikarzy ja pokazuje WSZYSTKO , czyli (nie montuje ) ,a tym samym nie MANIPULUJE !!!

Jeśli ktoś chce oglądać BAJKI i manipulowanie FAKTAMI to włączyć sobie TVN  , lub inną "DOBRĄ stację MANIPULACJI MUZGÓW "

Ps.

Ale z pani Milagros ( Małgorzato)  .......

Czy udało się z Hiszpanem  ???

Włoch Felizjano nie dał się NACIĄGNĄĆ na pani .......

Miłego wieczoru

W  czynie  społecznym  to  niech  Pan  siedzi  w  domu  , a co do  Feliciano to bardzo fajny facet pomimo wieku  tylko nie wiem gdzie miał oczy , a co do nakrecania  filmikow   to  kręc  Pan  normalnie  a  nie  biurka  i  buty  o  grubych  nogach  nie  wspomnę  , w  Lipsku  są  ladniejsze  do  popatrzenia , a  czego  usuneliście  filmik  4/6  chyba  ktoś  wam  dał  popalić  skoro  go  już  nie  ma  powinni  wam  zrobić  sprawe  za  takie  pomowienia  jak  się  czegoś  nie  wie  to  się  nie  mowi. A  co  Małgorzaty  to  się  Pan  pomylił .

#12 Milagros

Milagros

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 02 marzec 2014 - 19:37:03

Brawo,Wielkie Brawa dla Milagros "osoby postronnej" ,która jakoś tak, oczywiście "postronnie", smaruje tylko jedną stronę.Właśnie dzięki takim "postronnym" ludziom,jest tak ciężko w małych miejscowościach.To właśnie takie osoby mają bardzo dużo do powiedzenia,na temat ubioru,na temat tego,że nie tak kamerowane. Ale nie o to w tym wszystkim chodzi.Chodzi jak to właśnie piszesz w drugim poście,że ktoś walcząc o swoje własne musi biegać... i prosić... i krzyczeć... aby wreszcie chociaż jedna osoba zechciała przystanąć,posłuchać a przede wszystkim WYTŁUMACZYĆ,a jeśli do tej pory to się nie stało, to znaczy tylko jedno,że coś tu właśnie jest BARDZO nie TAK jak być powinno.Pozdrawiam cię Milagros i osoby,którym na razie jesteś potrzebna. Przyjdzie czas,kiedy Ty sama od nich kopa w tyłek dostaniesz.

Jezeli  tak  myslisz  jak  osoba  pisząca  niżej  to  się  mylisz  znamy  się  bardzo  dobrze  z  innych  relacji  a  tłumaczyć  to  prosze  mamie o  kopa  się  niemartw  musieli  by  mieć  wasz  harakter.

#13 Komorowski Dariusz

Komorowski Dariusz

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 02 marzec 2014 - 19:55:17

W  czynie  społecznym  to  niech  Pan  siedzi  w  domu  , a co do  Feliciano to bardzo fajny facet pomimo wieku  tylko nie wiem gdzie miał oczy , a co do nakrecania  filmikow   to  kręc  Pan  normalnie  a  nie  biurka  i  buty  o  grubych  nogach  nie  wspomnę  , w  Lipsku  są  ladniejsze  do  popatrzenia , a  czego  usuneliście  filmik  4/6  chyba  ktoś  wam  dał  popalić  skoro  go  już  nie  ma  powinni  wam  zrobić  sprawe  za  takie  pomowienia  jak  się  czegoś  nie  wie  to  się  nie  mowi. A  co  Małgorzaty  to  się  Pan  pomylił .

Tak  właściwie to szkoda czasu dla takiej jak pani  ..........

Najważniejsze że w krótce PRAWDA ujży światło dzienne  !!!

A winni licznych PRZESTĘPSTW odpowiedzą za swą ZACHŁANNOŚĆ  !!!

Mimo waszego wysiłku MANIPULACJI , Ludzie i tak dowiedzą się PRAWDY !!!

" KOLOROWYCH SNÓW "

#14 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2014 - 20:00:34

Jezeli  tak  myslisz  jak  osoba  pisząca  niżej  to  się  mylisz  znamy  się  bardzo  dobrze  z  innych  relacji  a  tłumaczyć  to  prosze  mamie o  kopa  się  niemartw  musieli  by  mieć  wasz  harakter.

I właśnie na forum tak wyglądają "postronne osoby".Ja mam charakter i nie ukrywam się pod jakimś śmiesznym pseudonimem "Milagros",poza tym nie pisz o słowie,którego nie znasz i nawet nie wiesz jak się je pisze.A że mnie znasz,to chyba nie tak do końca,bo byś takich bzdur oczywiście "postronnie" wstydziła się pisać.

#15 corvus.corax

corvus.corax

Bywalec

• PipPipPip
  • 98 postów

Napisano 02 marzec 2014 - 20:38:59

niestety ale wychodzić powoli bałagan w starostwie. Drodzy Państwo zobaczmy kto tym się opiekuję i kto tym zarządza

#16 Komorowski Dariusz

Komorowski Dariusz

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 02 marzec 2014 - 22:23:38

Panie Dariuszu. Dziennikarz?

1. Post nr 10  - ..wydażyło..., ...CHRA..., ...wydażeń...

2. Post nr 14 - ...odrużnieniu..., ...MUZGÓW...

3. Post nr 17 - ...w krótce..., ...ujży...

Polska język trudna język.

Brak mi słów na takich jak WY BU...

Gdy nie macie argumentów to ........

No właśnie , inni to ocenią , i o to tu chodzi  .......

#17 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2014 - 22:56:30

Brak mi słów na takich jak WY BU...

Gdy nie macie argumentów to ........

No właśnie , inni to ocenią , i o to tu chodzi  .......

Jaki redaktor,taki poziom  wypowiedzi. Żenada!!!!

#18 Komorowski Dariusz

Komorowski Dariusz

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 02 marzec 2014 - 23:33:49

Jaki redaktor,taki poziom  wypowiedzi. Żenada!!!!

Czy tylko tyle masz do powiedzenia  ?

Gdzie argumenty , do tego (SKAMLANIA) .....

Ja zawsze byłem i będę sobą , i nikt mi nie powie co mam pisać i robić , a WY ...........

Jak można takich jak WY określić ???

Myślę że ludzie zaczeli myśleć , i nie potrzeba już nic do tego dodawać  !!!

"KOLOROWYCH SNÓW"

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2014 - 08:04:02

Moim zdaniem to mapka powinna obowiązywać z dnia zakupu ,a nie jakaś z powstania Lipska, bo tak to okaże się że kupila pani cale Lipsko aż do Dziurkowa

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2014 - 08:24:38

A gdzie jest film 4\6

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych