Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 14:04:48

ODDAJ ZŁODZIEJU PIENIĄDZE KORONIE A NIE PO MORAWICY BĘDZIESZ SIĘ CHOWAŁ !

W tym stowarzyszeniu S 2002 wszyscy tacy kościółkowi, mocno wierzący- pupilki Ryczana. Teraz widać jacy z nich katolicy.

Pewnie, Ci pozostali niewiele lepsi. Dla nich Bogiem-MAMONA.

#22 ~kielczanin~

~kielczanin~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 14:51:28

Ja uważam, że w zasadzie to Chojnowski jest niewinny, Kobylański jest niewinny, no i ich szef Lubawski też jest niewinny. Winni są tylko ci, którzy głosowali na Lubawskiego!!! To oni powinni teraz za wszystko zapłacić!!! Bo wybrali się na prezydenta miasta żałosnego kretyna, który w dodatku "ma wizje"!!!

Przecież zostało w naszym mieście jeszcze sporo mądrych ludzi, proponuję zatem, aby się zjednoczyć i wybrać na gospodarza Kielc kogoś bez wąsów. Musi być to człowiek inteligentny, uczciwy, pracowity, no i przede wszystkim nie może mieć żadnych omamów, wizji i innych majaków. Bo żadnego świństwa nie bierze - ani nie pije borygo, ani nie pali zioła, ani nie wącha kleju, ani nie łyka grzybków, ani nie daje sobie w żyłę...

A co do meritum sprawy - przyjrzyjcie się fotografiom Lubawskiego i Chojnowskiego - przecież oni mogliby reklamować przestępczość zorganizowaną!!!

#23 ~Kapral~

~Kapral~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 16:08:17

Kupa dziadów i złodzieji.Organy scigania mają materiały na tych bandytów, łapówkarzy ale prawdopodobnie nie da się ich ruszyć z uwagi na układziki.Taki to dziwny kraj !!

#24 ~kibol~

~kibol~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 16:12:18

Zdziwko ich chapło? Przypomnijcie może sobie, jak Ojrzyński odchodząc mówił o wałkach w Koronie. Wtedy to Lubawski stwierdził, że za uczciwość Chojnowskiego rękę da sobie uciąć. Jakoś nie widać, żeby któryś rękaw miał pusty.

Prawda jest taka, że wałki wyszły teraz na światło dzienne i to takie, których już nie dało się zamieść pod dywan. Ustalili więc, że Chojnowski poda się do dymisji i może sprawa przyschnie. Ponieważ zaczęli się im dobierać do czterech liter - to teraz wszyscy są cacy, a Chojnowski be. Tyle, że z tego koń by się nawet uśmiał. Nie myślcie sobie, że rzucając na pożarcie jednego wilka ze stada reszta watahy się obroni. Już jest za późno, już goniąca sfora zatapia zęby w uciekającym stadzie. Wiadomo, że zwalenie winy na jednego rannego basiora nic nie da. A może jednak da? Nie takie rzeczy już WEL załatwiał. Co prawda kuria już raczej nie zainterweniuje, ale trochę politycznych przyjaciół jeszcze jest na stanowiskach - tylko czy będą chcieli nadstawiać własną d...?

Z tego co mnie pamięć nie myli, to Trener Ojrzyński  na odchodnym z klubu przed  kilkoma miesiącami mówił o działalności przestępczej w klubie. Tyle podały  media. Czy problem ten przez zarząd był później wyjaśniany,  czy wszystko zostało zamiecione pod dywan aż do tego czasu?

#25 ~game over~

~game over~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 17:22:43

Niech miasto w końcu zakręci kasę do tego wrzoda. Podnieść ceny biletów na mecze tak, żeby się opłacało. Co najmniej 150zł za młyn do 1000zł za miejce vip. Jeśli kopacze mają tylu wiernych kibiców to się okaże, że nikt nie chce chodzić na mecze.

#26 ~PatiNati~

~PatiNati~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 18:23:59

też mnie dziwi cena za blet w strefie z vipami 22zł - to jest śmiech na sali.

a w strefi vip wcale nie jest miło i bezpiecznie- chamsto, huligani i mnóstwo wulgaryzmów, a to wszystko słuchają obecne tam dzieci, wiem bo byłam na meczu z Pogonią i żałowałam że zmarnowałam tyle czasu. Pierwszy raz na meczu i takie atrakcje - takie rzeczy tylko w kielcach Pa

#27 ~kryk~

~kryk~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 18:58:46

Niestety, Rada Miasta to populiści, którzy nie przejmują się zadłużeniem przekraczającym 680 000 000 zł. Co by się nie działo, będą sypać pieniądze na ten bezbożny cel. Tymczasem w mieście pogłębia się bieda i dziadostwo. Zamiast dawać Chojnowskiemu 16 000 zł, trzeba było zatrudnić 10 bezrobotnych do sprzątania ulic. Wstyd mi za radnych. Jesteście bez-na-dziej-ni! Powiniście się wstydzić. To jest wasza i tylko wasza wina. Sygnujecie ten wrzód własnymi nazwiskami.

#28 ~kibic Korony~

~kibic Korony~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 20:16:41

A Ojrzyński mówił odchodząc, że "niedługo wyjdą na jaw machloje"... pewnie coś wiedział,,,

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 20:36:53

WIZYTÓWKĄ KIELC JEST KORONA, KADZIELNIA TO WIZYTÓWKA ALE ŻYDOWSKICH TABLIC !

WIZYTÓWKĄ KIELC JEST KORONA, KADZIELNIA TO WIZYTÓWKA ALE ŻYDOWSKICH TABLIC !

tyś jeszcze głupszy niż palichuj i grocki

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 21:36:07

Jest karygodnym skandalem finansowanie kopania piłki z pieniędzy budżetu miasta. Klub, zawodników winni utrzymywać kibice z biletów i sponsorzy jeśli się taki głupi znajdzie. Kielce są poważnie zadłużone i jest w nich setki zadań remontowych i inwestycyjnych do rozwiązania. Nie mieści się w tym na chwilę obecną opłacanie setkami tysięcy złotych kilkunastu facetów biegających za piłką na oczach wyjącej, ryczącej i beczącej publiki.

#31 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2014 - 08:23:02

Pan Ojrzyński miał racje. Prawda zawsze wychodzi na jaw. Prędzej czy później.

#32 ~Kibic CK~

~Kibic CK~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2014 - 08:40:39

Jak mozna w klubie ktory utrzymuje sie z naszych podatków zatrudniac tak liczny sztab szkoleniowy, ilu ich tam jest i po co, taki np Vukovic z całym szacunkiem ale nie chcieli go w legii to dostał ciepła posadke w kielcach, goli kase za nic nierobienie, wielki trener... 

Dziwiłem się jak można było pozbyc sie takiego profesjonaliste jak Maciej Szczesny a za niego zatrudnic "trenera" Mucharskiego... bez komentarza... Trener Ojrzyński za dużo widział i wiedział dlatego musiał odejsc...

Po tej aferze z prezesiną zaczyna sie jednak wszystko układac w logiczną calosc... MASAKRA...

#33 ~Platini~

~Platini~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2014 - 18:16:19

Szanowni państwo? Skoro właściciel klubu posłuchał (być może po mojej podpowiedzi) i sam skierował sprawę do prokuratury a ta została przyjęta to uważam, że niepotrzebna jest komisja wewnętrzna! Ponieważ wydaje mi się że będzie ona robić wszystko aby wyczyścić dokumentację która nie powinna wyjść na światło dzienne. Kto będzie chciał teraz kontrolować coś co było skontrolowane przez miasto. Teraz można będzie kontrolować tylko dokumenty które urzędnicy będą chcieli aby były kontrolowane, prawda!!!

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ZŁODZIEJ

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych