Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

263 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~lola~

~lola~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 18:10:14

najłatwiej to obrzucić błotem jeszcze nic nikomu nie udowodniono.dajcie sobie na wstrzymanie bo was kiedyś też może spotkać taka sytuacja.a te nazwiska wymienione to są świadkowie a nie przestępcy.Ciekawe czy coś dobrego umiecie napisać.Na co dzień pewnie w dupę wchodzicie a jak ktoś ma problem to go pogrążyć.

#42 ~swd~

~swd~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 18:17:26

najłatwiej to obrzucić błotem jeszcze nic nikomu nie udowodniono.dajcie sobie na wstrzymanie bo was kiedyś też może spotkać taka sytuacja.a te nazwiska wymienione to są świadkowie a nie przestępcy.Ciekawe czy coś dobrego umiecie napisać.Na co dzień pewnie w dupę wchodzicie a jak ktoś ma problem to go pogrążyć.

uczciwych taka sytuacja nigdy nie spotka

#43 ~Rysiek~

~Rysiek~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 18:17:44

Tak Pescydy Pescydami A Córka pracuje w Krakowie w Nordkalku podobno ma niezła kaskę,Hm Jaki dziwny zbieg okolocznosci!!!

#44 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 18:22:10

Tu się zgadzam - są drogi osiedlowe w Piekoszowie, które w ogóle nie wyglądają jak drogi...

Ja też dzwoniłam do pana S parę razy o drogę osiedlową rozmowa do przyjemnych nie należała, bo jak by był to nie jego problem wiec, po co zajmuje to stanowisko :mellow:

#45 ~lola~

~lola~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 18:27:18

nic dobrego dla naszej gminy nie zrobił to poco kolejną kadencje na niego głosowaliście.

#46 ~swd~

~swd~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 18:29:59

Ryba psuje się od głowy!!!
Jaki premier taki wójt.

#47 ~lola~

~lola~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 18:32:48

a ten pan S to ma taką władze jakież ma to stanowisko może decydować którą drogę remontować.

#48 ~mniowianin~

~mniowianin~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 18:33:12

Zajrzyjcie do innych gmin. To o czym piszecie to pikuś.

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 18:35:30

Więc jeżeli to są świadkowie ta ja znam wiele spraw które mogą pogrążyć tych "świadków".
Wiem nawet za dużo na temat wójta, dyrekcji, pani Danuty (pracownicy gminy), sam bym ich wsadził za to co o nich wiem. Więc proszę nie bronić DZIADOSTWA bo to jest dno i chamstwo. Ludzie bez skrupułów i po trupach do celu dążący. Każdy wójt dba o swoją gminę jak gospodarz o dom. Zatrudnienie powinien dawać ludziom z własnej gminy, a on co? Zwalnia mieszkańców gminy o kilkunastoletnim stażu pracy do których nikt niema zastrzeżeń a wprowadza się ludzi z "zewnątrz". Dlaczego? Niech ten artykuł da Wam do myślenia.

#50 ~Aktywista~

~Aktywista~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 18:40:08

Drodzy mieszkańcy Piekoszowa.Zburzono ładny kawałek szklarni.Ma tam powstać moloch.Chywa inwestor juz sie znalazł.Tak sam się znalazł?

#51 ~lola~

~lola~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 18:47:16

każdy ma coś na sumieniu nikogo nie bronię ale o niektórych to tu chamsko piszą a napewno nie wszyscy ze świadków są zamieszani w tę sprawę

#52 ~MIESZKANIEC GMINY PIEKOSZÓ~

~MIESZKANIEC GMINY PIEKOSZÓ~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 18:58:39

sprawiedliwości stało się zadość nareszcie prawda o wójcie złodzieju wychodzi na jaw za dużo sobie nagrabił wcześniej czy póżniej musiało się to stać

#53 ~rozważny~

~rozważny~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 18:58:47

niestety sprawdza się przysłowie,że świadek dostaje w zadek,a gdzie domniemanie niewinności,dopóki nie udowodni się winy,podejrzany jest niewinny,więc poczekajmy na szczegóły i wtedy ferujmy wyroki

#54 ~PIS~

~PIS~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 19:00:29

jeśli macie jakieś informacje obciążające wóta lub jego niewinnoś to zgłaszajćeie to na policję a walicie gruche na forum

jest niewinny, to wina Tuska

#55 ~focus~

~focus~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 19:02:57

niestety sprawdza się przysłowie,że świadek dostaje w zadek,a gdzie domniemanie niewinności,dopóki nie udowodni się winy,podejrzany jest niewinny,więc poczekajmy na szczegóły i wtedy ferujmy wyroki

A Ty co, jego córeczka i boisz się że tatuś nie dokończy ci domku w gałęzicach ?

#56 ~bad~

~bad~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 19:08:10

Napuszony bufon wreszcie dostaje co mu się należy..

#57 ~Janów~

~Janów~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 19:08:31

A Janów Górny sie cieszy;)

#58 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 19:08:38

Mam nadzieję, ze CBA przyjrzy sie także w jaki sposób wójt Dąbrowa wybudował dom weselny Leśna Promenada.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 19:09:08

Szerokie masy ludu łatwiej ulegają wielkiemu kłamstwu niż małemu.
i kto to powiedział???

#60 ~JA~

~JA~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 19:10:38

JAK MOŻNA POGRĄŻAĆ CZŁOWIEKA, KTÓREMU JESZCZE NIC NIE UDOWODNIONO. TYLKO KRYTYKA I ZADOWOLENIE Z CZYJEGOŚ NIESZCZĘŚCIA...SZKODA, ŻE NIGDY NIE PISZE SIĘ O TYM, CO JEST DOBRE, O TYCH, KTÓRZY ZROBILI WIELE DOBREGO, A BYNAJMNIEJ DĄŻĄ DO TEGO BY COŚ ZOSTAŁO ZROBIONE, A CZEKA SIĘ NA POTKNIĘCIA CHOCIAŻBY TE NAJMNIEJSZE.
WÓJT DĄBROWA JEST DOBRYM GOSPODARZEM, CHOĆ NIE WSZYSCY MU DOBRZE ŻYCZĄ, A DO TEGO SPOTYKA WIEKU ZŁOWROGICH PRZECIWNIKÓW, KTÓRZY ZA WSZELKĄ CENĘ CHCĄ GO OCZERNIĆ. WIELU Z WAS NIE MA POJĘCIA, JAK TRUDNO ZARZĄDZAĆ PRZEDSZKOLEM, A CO DOPIERO TAK DUŻĄ GMINĄ. NIE WIERZĘ W WINĘ WÓJTA-TO CZŁOWIEK INTELIGENTNY, Z WIELOLETNIM STAŻEM NA STANOWISKU KIEROWNICZYM, ZEZNAJOMIONY Z PRAWEM, KTÓRY WIE NA CO MOŻE SOBIE POZWOLIĆ, A CZEGO MU NIE WOLNO. POZA TYM JEST TO OSOBA WYCZULONA NA LUDZKIE PROBLEMY, KTÓRE CZĘSTO STARA SIĘ ZAŁATWIĆ OSOBIŚCIE, DAJĄC DO ZROZUMIENIA, JAK WAŻNA JEST DLA NIEGO JEDNOSTKA. A TEN,CO PISAŁ O 8 OSOBACH "POSKRĘCANYCH", SAM JEST ZDROWO POSKRĘCANY I NIE WIE O CZYM PISZE- GRATULUJE GŁUPOTY!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych