Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

263 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~czytelniczka~

~czytelniczka~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 16:10:27

Pan Wójt to dobry człowiek ,aż żal czytać te brednie,swoim głupimi wypowiedziami krzywdzicie ludzi.

#22 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 16:13:13

Serio byliśmy w teelexpresie ? A jaki to był materiał? O czym? O drodze pewnie? hah

droga przez Piekoszów - najgorsza w POLSCE

#23 ~góral niskopienny~

~góral niskopienny~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 16:28:21

Jak się wzięło na zastępcę kolegę agenta Tomka - to należało się spodziewać, że winny czy niewinny wcześniej czy później "rozrobiony" będzie. A podobno się rozstali zgodnie i godnie :). Trochę mi żal tego wójta, bo nawet jeśli okaże się niewinny to i tak g... obrzucony czysty już nie będzie. Nie mam zamiaru wyrokować, czy winny, czy nie - bo nie wiem. Ja na pewno nic Mu nie dawałem ani od Niego nie brałem. Po ludzku po prostu żal mi człowieka bo zanim cokolwiek Mu udowodnią już zostanie opluty i przez głupoli skazany. Gość jest na poziomie, inteligentny i elokwentny. Cóż, zachciało się być wójtem - to czasem trzeba oberwać po łapach, nawet jeśli się okaże, że Bogu ducha winny.

#24 ~gal~

~gal~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 16:30:08

Jaka Rada Gminy taki wójt. Większość radnych w gminie ma sowje powiązania z wojtem min. poprzez zatrudnienie ich samycyh lub członków ich rodzin. W związku z tym stają się radni bezradni i dochodzi wowwczas w gminie do nadużyć. Wystarczy przeczytać protokoły z kontroli RIO, aby wiedzieć jak bezradna jest RADA GMINY.

#25 ~plastuś~

~plastuś~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 16:45:13

Podziękować byłemu zastępcy wójta ,który niedawno odszedł.za skuteczne rozgryzienie gminnej szajki.To był gość z klasą.Tam nic nie dało się od 6 lat załatwić na tak. Pewnie na tak załatwiano tylko tym co dali.Reszta społeczeństwa miała na nie.

Miałeś komu - podobno pan G też coś miał odwiedziny podobnie jak pan S

#26 ~gal~

~gal~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 16:46:31

Pan Wójt to dobry człowiek ,aż żal czytać te brednie,swoim głupimi wypowiedziami krzywdzicie ludzi.

na czym miala polegac dobroć wojta?

#27 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 16:49:44

Proponuj jeszcze przyjrzeć się jak w tejże gminie obsadzane są stanowiska na stołku dyrektora gimnazjum. Należy miejsca pracy wymienić, czyli podać swoją kandydaturę a w zamian zorganizować miejsce pracy innej bliskiej osoby. Wiem coś na ten temat bo jestem niestety z tej gminy. Gminy w której nigdy nic nie można załatwić od ręki ciągle tylko kłody pod nogi. Mieszkam w tej gminie od kilku lat i jest to dla mnie, jako przedsiębiorcy i mieszkańca gminy bardzo przykre.

#28 Piekoszów Blog

Piekoszów Blog

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 223 postów

Napisano 16 kwiecień 2013 - 16:51:43

Ciekawe...

#29 ~Łapówkarz~

~Łapówkarz~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 17:01:25

Dobroć wójta polegała na tym, że dla interesantów z dowodem wdzięczności czas miał zawsze i potrafił załatwić wszystko, naprawdę szkoda chopa

#30 Piekoszów Blog

Piekoszów Blog

Swojak

• PipPipPipPip
  • 223 postów

Napisano 16 kwiecień 2013 - 17:10:32

droga przez Piekoszów - najgorsza w POLSCE

Materiał w TVP powstał dzięki mojej interwencji, ponieważ ZTM chciał, żeby z powodu fatalnego stanu drogi autobus nr 18 nie dojeżdżał w ogóle do Piekoszowa! Gdy sprawę zaczęła drążyć TVP i i gazety - okazało się, że trasę autobusu jednak da się zmienić tak, żeby dojeżdżał pod gimnazjum i urząd gminy.

Jeśli chodzi o remont drogi to pisałem o nim na blogu wielokrotnie. Moim zdaniem sposób w jaki są prowadzone prace to jakiś skandal - dziury, zerwane na zimę chodniki, fatalne oznakowanie... a to nie wszystko.

#31 ~Inga~

~Inga~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 17:22:11

No to teraz skonczy sie calodniowe wyczekiwanie interesantów pod drzwiami Pana wójta?

#32 ~Danuta~

~Danuta~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 17:28:28

No to teraz skonczy sie calodniowe wyczekiwanie interesantów pod drzwiami Pana wójta?

Tak, skończy się, teraz interesanci będą musieli poczekać nie dzień a 48 godzin :

#33 ~alibaba~

~alibaba~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 17:41:06

jaka droga taki wójt

w takim razie zapraszamy w następnej kolejności do Łopuszna u nas taka sama droga więć kto wie czy wójt nie podobny

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 17:47:10

Brawo brawo brawo....Wypierniczyć ich z tych stanowisk niech zwolnią miejsca bardziej kompetentym osobą dzwoniłem parę razy o drogę bo dziura na dziurze błoto aż buty ściaga z nogi to jeszcze pretensje ze człowiek się upomina za swoje płacone podatki

#35 Piekoszów Blog

Piekoszów Blog

Swojak

• PipPipPipPip
  • 223 postów

Napisano 16 kwiecień 2013 - 17:50:09

Brawo brawo brawo....Wypierniczyć ich z tych stanowisk niech zwolnią miejsca bardziej kompetentym osobą dzwoniłem parę razy o drogę bo dziura na dziurze błoto aż buty ściaga z nogi to jeszcze pretensje ze człowiek się upomina za swoje płacone podatki

Za drogę nie odpowiada gmina, tylko Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich. Chociaż - gmina też powinna tam interweniować. Ja osobiście dzwoniłem kilka razy w sprawie dziur (co zresztą opisywałem na blogu) - jak grochem o ścianę...

#36 ~obywatel~

~obywatel~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 17:57:23

A weżcie się się za te najdalsze.Tam dopiero się dzieje .Układy miejsko-gminno-powiatowe.

#37 ~wsiok~

~wsiok~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 17:57:53

Kazał pić ludzią wodęz pestycydami to ma!!

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 18:03:17

Za drogę nie odpowiada gmina, tylko Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich. Chociaż - gmina też powinna tam interweniować. Ja osobiście dzwoniłem kilka razy w sprawie dziur (co zresztą opisywałem na blogu) - jak grochem o ścianę...

Ale za drogi osiedlowe odpowiada gminna a ja o takiej pisze

#39 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 18:03:28

Zajrzeć dalej do Słupi koneckiej; tu drogi to niczym ser szwajcarski włodarze kpią z interesantów .Ale wybory niedługo!! A kontrole w gminie też by się przydały.

#40 Piekoszów Blog

Piekoszów Blog

Swojak

• PipPipPipPip
  • 223 postów

Napisano 16 kwiecień 2013 - 18:08:24

Ale za drogi osiedlowe odpowiada gminna a ja o takiej pisze

Tu się zgadzam - są drogi osiedlowe w Piekoszowie, które w ogóle nie wyglądają jak drogi...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych