Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

A w niemieckim onecie i TVN na temat Kramka i Kozłowskiej z FOD cisza.


141 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 22:46:45

Jacek Międlar i „Najwyższy Czas” – co ich łączy? Newsy ze Sputnika

Portal wprawo.pl, którego redaktorem naczelnym jest były ksiądz, znany skrajny narodowiec Jacek Międlar, działa na serwerach amerykańskich, a na swoich łamach prezentuje zarówno informacje ze Sputnika (m.in. o groźbach Ukraińców z KUL-u za potępienie UPA czy o wypowiedzi polityka SLD nt. Żołnierzy Wyklętych), jak i z Voice of Europe (m.in. o „zgwałconym psie znalezionym w obozie dla uchodźców” czy „katolickich dzieciach zmuszanych do nauki islamskich pieśni” w Austrii).

 #142 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 07:04:56

 

 

 

Ale głupoty pierdz....lisz aż niemiło czytać te wypociny.

Powtarzasz się albo celowo jedziesz metodą kopiuj / wklej bo własny intelekt za słaby na dyskusję.

Jeszcze raz powtarzam bo widzę że nie dociera; wystarczyło pomachać ukraińską flagą przed nochalami pisiorów i pełowców, powiedzieć że się ma fundację która walczy o wolność Ukrainy z "wstrętnym" Janukowyczem, obiecać polskim politykierom że przy okazji dostanie się także rykoszetem "tyranowi" Putinowi i cała ta nasza, pożal się Boże, klasa polityczna głucha na sygnały ostrzegawcze np. ABW, zatańczy przed Kozlovską i Kramkiem udzielając szerokiego poparcia. I takie elyty rządzą naszym państwem. To tyle jeśli chodzi o wcześniejsze działania Kramków.Mleko się rozlało, trzeba teraz zacierać miłowanie tej agentury przez partię rządzącą bo to wstyd i obciach.

A jeśli chodzi o sprawy bieżące - nagle w PIsie zapaliło się czerwone światło gdy okazało się że Kramki to nie tylko walka o Ukrainę ( w co pisowscy ukrofile święcie wierzyli ) ale także możliwość zamieszania w Polsce. PIS przestał się liczyć dla fundacji Kozlovskiej która przeniosła swe działania na PO-KO z prostego powodu. Skończyła się walka o Majdany a Kramki musiały z czegoś żyć, trzeba było teraz "walczyć o demokrację" w Polsce. Stąd te instrukcje jak zatrzymać cały kraj itd. I nagle zrobiło się wielkie oburzenie w partii rządzącej, wywalić Kozlovską z Polski itd. co też podchwyciła opozycja że łamana jest demokracja itp. bzdety.

A teraz wychodzi że ta cała fundacja to szemrane towarzystwo powiązane z obcą agenturą i nagle wszystkie PIS-y i PO-KO przekrzykują się na forum publicznym; my ? nie. Nie mieliśmy z Kozlovską nic wspólnego, nie lansowaliśmy się z nią , nie lobbowali, to ci z przeciwnej sceny politycznej, my nie. Jest tym bardziej żenujące gdyż wynika z tego jasno że wszyscy politycy mają polską opinie publiczną za kretynów. Myślą że sapnie coś z jednej strony Sakiewicz, z drugiej napisze Wyborcza i będzie ok. Niedoczekanie wasze.

 

Za PO fundacja dostała pozwolenie na handel bronią. Za PiS zostało ono cofnięte a Ludmiła została wydalona z Polski. Z kogo ty chcesz zrobić idiotę, myslisz że ludzie sa tak głupi jak mówił Lis o widzach TVN?
 

"Spójrzmy na lipiec 2017 roku, w Polsce trwał bardzo gorący spór dotyczący reformy sądownictwa. Wówczas na Facebooku Otwartego Dialogu pojawił się manifest Kramka, który wzywał do przewrotu, wzywał do niepłacenia podatków, brał pod uwagę rozlew krwi. Na szczęście Polacy okazali się mądrzy, wybrali spokój. Wówczas polskie służby miały obowiązek wyjaśnienia tej sprawy. MSZ wystąpił do sądu o zawieszenie zarządu fundacji, o zawieszenie kuratora. Niestety, sąd się nie zgodził"

Komu zależało na destabilizacji sytuacji w kraju i wywołaniu wewnętrznej wojny- UE czy Putinowi?

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych