Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~dek~

~dek~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2017 - 13:25:51

kto wreszcie rozgoni ta klikę tarnobrzeskich sędziów myślą że są ponad prawem powiązani z adwokatami w knajpach ustalają wyroki niech Ziobro weźmie się za tych próżniaków i złodziei kiełbasy co ukryli co robił ich kolega jakie poniósł kary klika rodzinna niech sprawdzą same ojce syny i synowe zatrudnione w sądzie

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2017 - 15:17:54

Nie jestem ćwokiem ,dlatego  że kłamię i nie mam honoru ani wstydu i  

jestem  autorem  dyletanckich,kłamliwych i "grilujących"   wpisów na tym forum -po kasę  (25gr za wpis) !!!   Ja nie odpuszczam ;robiąc z siebie durnia  wyciągam nawet nocą na bułkę(25gr) o jajecznicy zapominam  ---  helikopter  nie milioner --  Redaktor-POśmiechowisko

#3 ~PERONDA~

~PERONDA~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2017 - 07:27:40

Jak nie dasz w lape to go..o załatwisz.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2017 - 13:40:54

Jak nie dasz w lape to go..o załatwisz.

Nie jestem ćwokiem ,dlatego  że kłamię i nie mam honoru ani wstydu i  jestem  autorem dyletanckich,kłamliwych i "grilujących"   wpisów na tym forum -po kasę  (25gr za wpis) !!!   Ja nie odpuszczam ;robiąc z siebie durnia  wyciągam nawet nocą na bułkę(25gr) o jajecznicy zapominam  ---  helikopter  nie milioner --  Redaktor-POśmiechowisko

#5 ~podkarpatczyk~

~podkarpatczyk~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2017 - 07:19:05

W Polsce sędziowie są niezawiśli. Orzekają, nie, zgodnie z obowiązującym prawem, lecz według własnego uznania. Sędzia sądu okręgowego w Tarnobrzegu napisał, że wniosek z wywodu sędzi rejonowej w nisku jest nielogiczny. Nie potrafiąca wyciągać logicznych wniosków ( brak logicznego myślenia) sędzia zostaje mianowana prezesem sądu rejonowego w gminie Nisko. Dziki, fikcyjny kraj, podkarpacka ośmiornica - polska rzeczywistość. Niezła komedia, gdyby nie ludzka krzywda.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2017 - 15:57:32

Ja tu robię kasę ; tu okłamię to przekręcę, tu nie dopiszę potem  poprawiam,prowokuję,podszywam się pod innych,bo ja tu rządzę ( kiedyś rządziłem jak chciałem UM) więc pisze co mi się podoba,zmyślam ,oczerniam , kłamie i  nowo-komentuje (wpis =25gr) A na tym temacie wyciągnę dychę  a może i dwie  ---Redaktor POśmiechowisko vel helikopter

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sąd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych