Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

70 złotych dla organisty,40 dla kościelnego cenią się panowie

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2019 - 17:49:59

70 zł dla organisty 40 dla kościelnego cenią się panowie.Czy urząd skarbowy powinien się tym zainteresować

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2019 - 17:51:19

70 zł dla organisty 40 dla kościelnego cenią się panowie.Czy urząd skarbowy powinien się tym zainteresować

sobą się zajmij

#3 ~parafianin KM~

~parafianin KM~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2019 - 18:34:12

Gościu z 1.Widzę że do wiary i kościoła masz jak zdobywanie HIMALAJÓW.To jest Twoja sprawa.Proszę nie rób propagandy niezgodnej z prawda.Organista  bynajmniej w Parafii Kazimierza Mała roznosi opłatki gdzie Proboszcz powiedział o stawce 30 zł.Natomiast  o kościelnym na dzień dzisiejszy nie wspominani o opłacie dla Kościelnego.Pan organista  z Kazimierzy Małej to chodzący ANIOŁ.Wielka kultura,ta parafia jeszcze nie miała takiego człowieka.Panie Czesławie jesteś człowiekiem naprawdę z którym miałem po raz pierwszy sposobność spotkania WSPANIAŁYM pełnym miłości.POZDRAWIAM.

#4 SzamanCow

SzamanCow

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 2050 postów

Napisano 10 grudzień 2019 - 18:36:52

Nie wiem czy oni tam w urzędzie skarbowym lubią muzykę organową.

Ja bardzo lubię. 

#5 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2019 - 18:57:11

Do 4 Szaman..Coś mierne Te Twoje wiadomości odnośnie podatków.Proponuję zainteresować się działalnością podmiotów prywatnych.Tam to dopiero są przekręty.Wtedy Powiat i Gmina Kazimierza będzie wśród najbogadszych w Polsce.Jestem osobą która wierzy że Szaman Cow  zrobi wreszcie porządek  z nieuczciwymi czyli jak mówi mój PiS porządek ze złodziejami.Życzę sukcesów w tępieniu nieuczciwych.POWODZENIA SZAMAN COW.Czekam na szybkie działanie.

#6 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2019 - 19:28:39

Do 4 Szaman..Coś mierne Te Twoje wiadomości odnośnie podatków.Proponuję zainteresować się działalnością podmiotów prywatnych.Tam to dopiero są przekręty.Wtedy Powiat i Gmina Kazimierza będzie wśród najbogadszych w Polsce.Jestem osobą która wierzy że Szaman Cow  zrobi wreszcie porządek  z nieuczciwymi czyli jak mówi mój PiS porządek ze złodziejami.Życzę sukcesów w tępieniu nieuczciwych.POWODZENIA SZAMAN COW.Czekam na szybkie działanie.

SzamanCow to ja, Antek z Łękawy.

Nie zamierzam być zbawcą żadnej społeczności, gdyż z natury jestem indywidualistą i uważam, że każdy człowiek powinien sobie umieć radzić sam, w każdych warunkach, w każdym ustroju, a nawet pod okupacją.

Mogę tylko przyjąć najwyższe stanowisko, Naczelnika Państwa, niższego nie.

Jestem niby filozofem, niby poetą, ale głownie zainteresowany płcią piękną pierwszej młodości.

#7 SzamanCow

SzamanCow

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 2050 postów

Napisano 10 grudzień 2019 - 19:35:49

SzamanCow to ja, Antek z Łękawy.

Nie zamierzam być zbawcą żadnej społeczności

#8 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2019 - 19:58:12

to nie chodzi o parafie Kazimierza Mała 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2019 - 19:59:57

Gościu z 1.Widzę że do wiary i kościoła masz jak zdobywanie HIMALAJÓW.To jest Twoja sprawa.Proszę nie rób propagandy niezgodnej z prawda.Organista  bynajmniej w Parafii Kazimierza Mała roznosi opłatki gdzie Proboszcz powiedział o stawce 30 zł.Natomiast  o kościelnym na dzień dzisiejszy nie wspominani o opłacie dla Kościelnego.Pan organista  z Kazimierzy Małej to chodzący ANIOŁ.Wielka kultura,ta parafia jeszcze nie miała takiego człowieka.Panie Czesławie jesteś człowiekiem naprawdę z którym miałem po raz pierwszy sposobność spotkania WSPANIAŁYM pełnym miłości.POZDRAWIAM                                                                                       .To nie o tą parafie chodzi

#10 ~kazimierzanin~

~kazimierzanin~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2019 - 20:14:51

Do 8.Widzę że wielka panika wkradła się dla niektórych nieuczciwych tzw. biznesmenów.Od 2020 roku powiat kazimierski wobec tego że jest najbiedniejszy w Polsce a przybywa coraz więcej marketów będzie wyjątkowo kontrolowany  z tej biedy.SUPER.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 22:10:14

Dam tyle ile mi pasuje a jak nie to do widzenia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych