Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

500 +

80 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zenon~

~Zenon~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 05:54:24

Wczoraj zaproponowalem znajomemu prace w ogrodzie a konkretnie skoszenie trawy ok. 4 ary.zaproponowalem 150zl.Wysmial mnie w glos istwierdzil ze on nie potrzebuje pieniedzy gdyz ma 500+ i zasilek na 3 dzieci .Jeszcze rok temu chetnie przychodzil aja chetnie placilem za pomoc bo uwazam ze ludziom w potrzebie nalezy sie pomoc .dozylismy czasow ze mozna w miare godnie zyc nie pracujac i smiac sie z idiotow ktorzy ciezko pracuja za te same pieniadzen

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 07:21:22

Wczoraj zaproponowalem znajomemu prace w ogrodzie a konkretnie skoszenie trawy ok. 4 ary.zaproponowalem 150zl.Wysmial mnie w glos istwierdzil ze on nie potrzebuje pieniedzy gdyz ma 500+ i zasilek na 3 dzieci .Jeszcze rok temu chetnie przychodzil aja chetnie placilem za pomoc bo uwazam ze ludziom w potrzebie nalezy sie pomoc .dozylismy czasow ze mozna w miare godnie zyc nie pracujac i smiac sie z idiotow ktorzy ciezko pracuja za te same pieniadzen

Zrób sobie dzieci też będziesz się śmiał.Jest wolność i ludzie pracują tam,gdzie dobrze płacą.Rusz dupę i sam sobie koś cwaniaku!!!

#3 ~Kajra~

~Kajra~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 07:26:39

Cwaniaku?? Patologia szerzona poprzez rozdawnictwo!! 500+? Owszem, warunek? Jakakolwiek praca... a 500 jako dodatek....

#4 ~tom~

~tom~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 10:57:45

Zrób sobie dzieci też będziesz się śmiał.Jest wolność i ludzie pracują tam,gdzie dobrze płacą.Rusz dupę i sam sobie koś cwaniaku!!!

dzieci to ja mam czworao.Wychowałem i wykształciłem bez 500 plus.Pracuje do dzisiaj i to ciężko po to min. żeby takie nieroby jak ty mogły mieć co jeść

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 11:14:02

Nie rozumiem tego i tych rodzin 500+. Ja osobiście nawet jeśli miałabym dzieci to wolałabym również i pracować nawet za 1600 zł, dlaczego? Dlatego żeby stać mnie było na dużo więcej. By zabrać dzieci na wycieczkę, na wakacje, zapisać na angielski. Kuźwa ludzie co w was siedzi, 500+ szerzy patologie, nic więcej.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 11:15:29

500+ powinno być dla dzieci z rodzin pracujących! Wtedy nieroby wzięły by się za robotę!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 11:17:04

dzieci to ja mam czworao.Wychowałem i wykształciłem bez 500 plus.Pracuje do dzisiaj i to ciężko po to min. żeby takie nieroby jak ty mogły mieć co jeść

Kogo to obchodzi ile dzieci wychowałeś???Gdzie jest w Polsce nakaz z urzędu,żeby posiadać dzieci???A po drugie 500+ jest dla każdego dziecka bez względu na to czy ktoś ma dochód czy nie.Miej pretensje do rządu a nie do osób,które z tego korzystają.Jak dają za darmo pieniądze to dlaczego ktoś ma nie wziąć.Będą słuchać płaczków,które nie miały 500+ a wychowały takich jak ty.Przecież nikt do posiadania dzieci nikogo nie zmusza.Można pracować i nie mieć dzieci albo idąc twoim tokiem rozumowania mieć dzieci i zrzec się pieniędzy z 500+,bo ciężko pracujesz i starca ci pieniędzy.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 11:25:05

500+ powinno być dla dzieci z rodzin pracujących! Wtedy nieroby wzięły by się za robotę!

W Lipsku i powiecie lipskim to nawet patologii nie ma ,żeby zdecydowała się na posiadanie dzieci i żyła z zasiłków czy 500+O pracy nie wspominając,bo każdy młody stąd ucieka,żeby nie umrzeć z głodu tyle zakładów pracy i ofert pracy na poziomie, co kot napłakał.Nie martw się o przyrost naturalny i ogromną liczbę dzieci w Lipsku i okolicach ludzie myślą i bez stałej ,dobrze płatnej pracy nikt rodziny nie założy.A na koniec od kiedy to 500+ traktowane jest jako przychód???

#9 ~26~

~26~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 12:14:21

Masz pretensje do  rządu,że  pomógł  biednym  czy  dzieciom?   To  bardzo  bobrze ,że pomógł.  Tyle,że  ten  rząd nie zatrudnia pracowników    GOPS-u,  MOPS-u  a  robją  to  samorządowcy.To  tu  właśnie  jest  ta  patologia,  To tu  pracują  pracownicy   odpowiedzialni  za ten  stan  rzeczy.To  oni   widzą i  we właściwy sposób   powinni  reagować.  Okradanie  przez  rodziców  własnych  dzieci  nie powinna   mieć  miejsca.  A  kto  powiedział ,że  praca  ta  uczciwa praca  w tych GOPS<MOPS  jest  lekka. Uczciwa to  konfliktowa,ale przyniesie  dodre  rezultaty.  Dlatego  między  innymi  należało  WYBRAĆ ,,,,,,    by  rozbić  STARY    układy w  samorządach.

#10 ~KrzychuCht~

~KrzychuCht~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 13:01:52

Masz pretensje do  rządu,że  pomógł  biednym  czy  dzieciom?   To  bardzo  bobrze ,że pomógł.  Tyle,że  ten  rząd nie zatrudnia pracowników    GOPS-u,  MOPS-u  a  robją  to  samorządowcy.To  tu  właśnie  jest  ta  patologia,  To tu  pracują  pracownicy   odpowiedzialni  za ten  stan  rzeczy.To  oni   widzą i  we właściwy sposób   powinni  reagować.  Okradanie  przez  rodziców  własnych  dzieci  nie powinna   mieć  miejsca.  A  kto  powiedział ,że  praca  ta  uczciwa praca  w tych GOPS<MOPS  jest  lekka. Uczciwa to  konfliktowa,ale przyniesie  dodre  rezultaty.  Dlatego  między  innymi  należało  WYBRAĆ ,,,,,,    by  rozbić  STARY    układy w  samorządach.

Dobrze że pomógł? Czyli nieważne jakim kosztem pomagamy, byle pomóc. Nieważne że głupio, ważne że pomógł.
Doskonały pomysł na Państwo, które w przeciągu kilku lat upadnie. Już upada. Pieprzeni roszczeniowi polacy. Nie stać na dziecko to się zabezpieczać, a nie żyć na czyjś koszt.
500+ w takim wydaniu to skrajny deb***izm a osoby, które to popierają to skrajni deb***e. Powinna być ulga na dziecko, tylko dla pracujących. Dlaczego ja mam pracować na czyjeś nieróbstwo i brak odpowiedzialności?

#11 ~oko~

~oko~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 13:40:02

Oj ,oj ,oj,,,pomyśl   przemyśl,i jeszcze raz  przemyśl a  deb...a   zobaczysz  w  lustrze. Bez obrazy ,pozdrawiam.Tak  jest na  zachodzie i północy  EU  i  jakoś  oni  nie upadają  a  de,,,,e u nich pracują.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 13:57:30

W Lipsku i powiecie lipskim to nawet patologii nie ma ,żeby zdecydowała się na posiadanie dzieci i żyła z zasiłków czy 500+O pracy nie wspominając,bo każdy młody stąd ucieka,żeby nie umrzeć z głodu tyle zakładów pracy i ofert pracy na poziomie, co kot napłakał.Nie martw się o przyrost naturalny i ogromną liczbę dzieci w Lipsku i okolicach ludzie myślą i bez stałej ,dobrze płatnej pracy nikt rodziny nie założy.A na koniec od kiedy to 500+ traktowane jest jako przychód???

No właśnie wszyscy traktują to jako przychód, dlatego nie pracują. A to pieniądze dla dzieci.. Zresztą o czym w ogóle mowa... Powinni dawać talony na spozywke czy książki dla dzieci i lekcje dodatkowe a nie kasę która wydawana jest na wszystko tylko nie na dzieci. Chory kraj, a my na dodatek musimy płacić wyższe rachunki za to. PiS kombinuje i wie jak kombinować by tylko ich wybrali..

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 14:01:11

Jakoś nie zauważyłam żeby w Lipsku sami emeryci byli, widać ludzi młodych z dziećmi, a wy się uczepiliscie tego że nie ma pracy. Praca jest ale jak komuś się pracować nie chce to zawsze powód znajdzie. A poza tym skoro tak wam źle to warszawka otwarta... w drogę.

#14 ~KrzychuCht~

~KrzychuCht~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 14:22:06

Oj ,oj ,oj,,,pomyśl   przemyśl,i jeszcze raz  przemyśl a  deb...a   zobaczysz  w  lustrze. Bez obrazy ,pozdrawiam.Tak  jest na  zachodzie i północy  EU  i  jakoś  oni  nie upadają  a  de,,,,e u nich pracują.

Tak jest w krajach, które już są bogate i mogą sobie na to pozwolić. My nie jesteśmy bogatym krajem. Jesteśmy krajem na dorobku a rozdajemy jakbyśmy byli przodownikami w Europie. 
Porównuj nie kwoty wydawane a stosunek wydatków na socjal to zarobków na obywatela. Wtedy stań w lustrze i sam zobaczysz deb***a.

#15 ~oko~

~oko~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 14:44:37

A to  TY  nie  wiesz  w  jakim   kraju  żyjesz?  nie  widzisz  znacznej  różnicy  w  przychodach  państwa.  Owe  odzyskane  260  mld.  zostało  odzyskane  przecież  I  tak  rozdysponowane  jak  rząd  uznał  za  sprawiedliwe.  Nie tak  jak  za  popsl-u, tylko  dla  swoich.  Uwłaszczali ,się ,rozkradli- to  było,,,lepsze?,,,no i kogo  widzisz w swoim  lustrze.  POLAKU.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 14:46:13

Kto Ci nakładł tych głupot do głowy chotecki pisowcu???

#17 ~oko~

~oko~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 16:09:30

Dziwi,  bardzo  dziwi  fakt,że   w  dobie   tak  rozwiniętej   techniki w  Chotczy  jest  tak  dużo  niedoinformowanych  wyborców.  Są w tym kraju  frakcje  polityczne  ,którym  popsl-owcy  do  pięt  nie  dorastają.  Oni  nie  kradną i potrafią  reprezentować  interes   NAS wszystkich  Polaków. Twój  też  ,dlatego  tylko lista nr 4.  PSL  nas  zdradził  ,więc  pora  zapomnieć.

#18 ~mnb~

~mnb~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 05:59:00

Dziwi,  bardzo  dziwi  fakt,że   w  dobie   tak  rozwiniętej   techniki w  Chotczy  jest  tak  dużo  niedoinformowanych  wyborców.  Są w tym kraju  frakcje  polityczne  ,którym  popsl-owcy  do  pięt  nie  dorastają.  Oni  nie  kradną i potrafią  reprezentować  interes   NAS wszystkich  Polaków. Twój  też  ,dlatego  tylko lista nr 4.  PSL  nas  zdradził  ,więc  pora  zapomnieć.

ale to jeden typ miesza sloganami  na całym forum Niespełnione ambicje podczas ostatnich wyborów.Nie ma go co brać pod uwagę

#19 ~oko~

~oko~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 11:13:25

Wiesz  naszą   gminę  zamieszkują nie  tylko  rządzący  od  dziesięcioleci  komuniści i ich  potomni.Zamieszkują   tu   również  patrioci  ,  którzy   nigdy  nie  pracowali   dla  zaborcy..Nadszedł  już  czas  by  tutejszy   elektorat    podziękował  niegodnym    podskomunistom.  Dobra  zmiana to  ludzie, którzy  naprawiają i  godnie  rwprezentują  kraj.  Czas  by i tu w naszej    gminie  im   zaufać.     Wszystkie   fakty  o  tym  świadczą.  Wkrótce i tu  ludzie  pogonią   podskonunistów  i tak  trzeba  by  nastała  normalność.

#20 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 11:45:31

500+ tylko i wyłącznie dla osób pracujących! skończyłyby się takie właśnie sytuacje. Ludzie pracujący powinni być nagradzani za to że dają coś państwu i w zamian za to dostają od państwa pomoc. A reszta tych co się nie chce robić niech wpiernicza chleb z wodą bo tyle im się należy. Ale póki mamy taki rząd który okrada osoby pracujące dając tym co nie robią będą takie patologiczne sytuacje jak są teraz. Ściągamy ludzi za granicy by w Polsce pracowali a tu na miejscu mamy tyle rąk do pracy którzy nie robią bo im się nie opłaca. WKRÓTCE CZEKA NAS LOS GRECJI. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych