Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~BURNISTRZ~

~BURNISTRZ~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 18:13:48

Mam nadzieje, że mi podziekujecie podczas wyborów.

#2 ~BURNISTRZ~

~BURNISTRZ~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 18:14:17

#3 ~BURNISTRZ~

~BURNISTRZ~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 18:14:59

#4 ~Megan~

~Megan~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 18:20:13

Duma miasta! Dostaje tyle pieniędzy od burmistrza że inne drużyny mogą tylko marzyć , piłkarzyki bez ambicji odejdźcie w piz...u!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 18:47:00

Tylko zobaczyłem na fb dzisiejszy skład i wiedziałem że będą baty.

Bez Piątkowskiego i z Łatą w I składzie to sobie możemy.

Pół tego składu się nie nada na 4 ligę a co dopiero mówić o 3.

Naszych napastników nie uda się wypchnąć do Ożarowa, czy Sokolnik, no może Pacholarz coś weźmie po znajomości do Kraśnika. hehehe

Spadek oznacza 4 ligę na ładnych pare lat, niestety.

Najpierw trzeba zrobić boisko treningowe a dopiero potem bawić się w poważniejszą piłkę.

Już za 3 miesiące wielkie derby powiatu z Klimontowianką. Podobno już planują jak zabezpieczyć to widowisko :ph34r:

#6 ~jajature~

~jajature~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 18:59:05

POprawcie mnie .....już zero szans na utrzymanie?!

#7 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 19:15:03

wygrana z Trzebinią i przegrana Unii , to zostajemy , ale tu już pewnie modły do Boga nie pomogą , Królewskie Miasto ,a dostaje baty od chłopaków ze wsi , po prostu wstyd , rozgonić drużynę i grać w okręgówce za mniejsze pieniądze

#8 ~Egon Olsen~

~Egon Olsen~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 19:25:49

Orlęta Radzyń już postarają się jak Wisła opływa do 4 ligi......

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 20:21:12

co tym razem przeszkodzilo murawa czy za wysoka temperatura ? hehe
a no tak brak boiska treningowego . w daleszycach maja full kompleks treningowy ..

#10 ~Przemo~

~Przemo~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 20:25:43

A ilu tych chłopaków gra z tak zwanego miasta królewskiego

#11 ~Kibic~

~Kibic~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 20:30:16

Wisła to najsłabszy zespół jaki grał w Daleszycach. Poza paroma stałymi fragmentami w pierwszej połowie to grali totalne dno. Tak naprawdę to wcale Daleszyce nie musiały strzelać bramek, Sandomierzanie sami to robili. Tak  poza meczem, nie przesadzajcie z tym Królewskim miastem.

Jaki Król tam mieszkał. Bo chyba nie chodzi o Króla sadownictwa. Z taką grą to dziwię się że Burmistrz i Rada Miejska daje pieniądze na słaby zespół. No ale kto bogatym zabroni bawić się zabawkami. Kibice to chyba nie wytrzymali ciśnienia i w 80 min. wyjechali. To świadczy o braku aprobaty dla zespołu. Podsłuchałem na trybunie jak ludzie psioczyli na działaczy którzy nie do końca wiedzą jak prowadzić klub .Ale to problem tych wielkich z niby Królewskiego miasta.Co na to Król.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 20:31:01

Ktoś policzy co w przypadku gdy Daleszyce, Biała Podlaska, Daleszyce i my mamy po 36pkt? To bardzo prawdopodobny scenariusz... 

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 20:31:51

Ktoś policzy co w przypadku gdy Daleszyce, Biała Podlaska, Daleszyce i my mamy po 36pkt? To bardzo prawdopodobny scenariusz... 

Tarnów zamiast 2x Daleszyc 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 20:33:57

a,kto wybiera tych pilkarzykow trenera ? moze burmistrz ? graja na tyle ile potrafia . wnioski same sie nasuwaja.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 20:56:00

Według moich obliczeń:

W przypadku równej liczby punktów nas, Tarnowa, Daleszyc i Białej z ligi leci Biała.

W przypadku równej liczby punktów nas Tarnowa i Daleszyc z ligi leci Tarnów,

Z Tarnowem mamy 2 wygrane. 

Czyli my musimy wygrać, a Tarnów przegrać lub zremisować. 

#16 ~anty wsiór~

~anty wsiór~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 20:57:05

Wisła to najsłabszy zespół jaki grał w Daleszycach. Poza paroma stałymi fragmentami w pierwszej połowie to grali totalne dno. Tak naprawdę to wcale Daleszyce nie musiały strzelać bramek, Sandomierzanie sami to robili. Tak  poza meczem, nie przesadzajcie z tym Królewskim miastem.

Jaki Król tam mieszkał. Bo chyba nie chodzi o Króla sadownictwa. Z taką grą to dziwię się że Burmistrz i Rada Miejska daje pieniądze na słaby zespół. No ale kto bogatym zabroni bawić się zabawkami. Kibice to chyba nie wytrzymali ciśnienia i w 80 min. wyjechali. To świadczy o braku aprobaty dla zespołu. Podsłuchałem na trybunie jak ludzie psioczyli na działaczy którzy nie do końca wiedzą jak prowadzić klub .Ale to problem tych wielkich z niby Królewskiego miasta.Co na to Król.

baranie pieprzo...ny!!!
jesli chodzi o historię miasta wieśniaku to spójrz w wikipedie głąbie !!!!
bo nie masz pojęcia o niczym , z historii jesteś ZEREM!!!
jeśli chciałeś komuś tu dogryżć to ci sie nie udało a tylko wyszedłeś na TOTALNĄ CIEMNOTĘ!!!
naprawde poczytaj w Wikipedii o Sandomierzu a dopiero pie...prz tu o jakiś królach!!!
ps. mówi ci to coś: Kazimierz Wielki?! gimbazo?! mówi ci to coś?!

#17 ~anty wsiór~

~anty wsiór~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 20:57:27

baranie pieprzo...ny!!!
jeśli chciałeś komuś tu dogryżć to ci sie nie udało a tylko wyszedłeś na TOTALNĄ CIEMNOTĘ!!!
naprawde poczytaj w Wikipedii o Sandomierzu a dopiero pie...prz tu o jakiś królach!!!

#18 ~Menda~

~Menda~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 23:39:11

Chcieliście to macie 3 ligę w miernym wydaniu tak to jest jak ludzie nie mający pojęcia o piłce zarządzają klubem a zawodników polecają miernoty aby nie mieć konkurencji, nagle gwiazda Wisły pendolino bojąc się kompromitacji za 2.5 tysia miesięcznie nie gra i udaje kontuzje śmiech, Mąż klub to nie ostoja dla upadłych gwiazd.Teraz oczekuję szczekanie pseudopiłkarzy na mój wpis, słucham śmiejąc się z waszych wywodów zostawcie naszą Wisełkę i spieprzajxie z tobą czym prędzej dość synu który jest waszym udziałem, mój klub Ti nie dom starców ariwederczi

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 23:46:16

baranie pieprzo...ny!!!

Parasolom w szpitalu w Sandomierzu to sekatory dają jako wyprawkę. LOL

#20 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 23:46:45

baranie pieprzo...ny!!!

Parasolom w szpitalu w Sandomierzu to sekatory dają jako wyprawkę. LOL

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych