Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

26 maja głosujemy na PiS


9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 15:11:28

Kochani, 26 maja może być tylko jeden wybór - PiS. W porównaniu do propozycji reszty partii to PiS ma dosyć dobry program. Parę rzeczy bym pozmieniał, część postulatów odjął, część dodał, ale ogólnie jest ok. Programu Koalicji Europejskiej nie skomentuję, bo jak sami jej liderzy mówią, takiego programu nie ma. I proszą, by ich o niego nie pytać, bo oni są, by dawać ludziom uśmiech. Bez komentarza. Pewnie wyleje się tutaj zaraz szambo, ale do osób niezdecydowanych ma prośbę, by się zastanowiły, która partia ma najlepszy program dla Polski, Unii Europejskiej i na tej podstawie głosowali w niedzielę. Mam nadzieję, że wybierzecie Prawo i Sprawiedliwość :) 

 

PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

LISTA NUMER 4#2 ~Polak~

~Polak~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 19:40:54

Ja mam swój program Oto on:

 

Unia Europejska musi się zmienić. To co jest, to coś co zwą ludzie kołchozem. UE to zdobycie przez  Niemców wszystkich państw europejskich bez ani jednego wystrzału. Radziu  chciał federacji niemieckiej !!!. 

 

Oczekuje przywrócenia kontroli na granicach z okazaniem dokumentu tożsamości.  Dokonania sprawdzeń czy osoba nie jest poszukiwana (dużo osób w ten sposób uciekło z Polski, potem podatnik musiał ponosic koszty transportu do kraju zatrzymanych przestępców.). Swobodne przekraczanie granic bez stosowania ekstra stref. Ale wszystko pod kontrolą dla państw europejskich i ich obywateli. Z innych państw STOP. Wtedy wizy. W tym wizy dla obywateli na wjazd do Polski. 

 

Zmniejszenie biurokracji.

 

Zaprzestania zajmowania się bzdurami Np. ślimakami albo butelkami do alkoholu. U nas były o pojemności 250 ml, a potem trzeba było wyprodukować 200 ml bo se unia zażyczyła, odkurzaczami bo za dużo pobierają prądu.

 

Każde państwo powinno być rzeczywiście niezależne, a nie sterowane przez Niemca, Francuza czy innego obcokrajowca.Powinno o gospodarce, polityce i innych dziedzinach samo decydować.

 

UE powinna polegać na współpracy (np. podczas pożarów, powodzi), a nie na narzucaniu swojej woli, swojego widzimisię i swoich zachcianek, byle narzucającemu było dobrze. 

 

Zmniejszenie płacy i likwidacja emerytur unijnych dla polityków. To ogromne koszty dla narodów. Kasę można na inne cele przeznaczyć.

 

Wdrożenie dla wszystkich państw jednego języka np. esperanto, jako urzedowego.No i oczywiście do posługiwania się w każdym zakątku Europy.

 

Głosujcie na mnie.  :)

Jak ma ktoś inne pomysły, zapodajcie poniżej. #3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 14:05:26

Polacy! 26 Maja POKOnamy zdradzieckie mordy i wystrzelimy w kosmos!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 14:59:24

Wszelki duch pana boga chwali,tylko nie PIS, zniszczy nam Polskę do końca. Pożoga i wypalona trawa zostanie. A  kasa budżetowa będzie identyczna jak po odejściu PZPR .

Jak PIS wygra wybory, idę na socjal, nie opłaca się pracować. Zdegenerowali nam ludzi. Ci, którzy pracują nie dostają nic, żadnych ulg, ci którzy zbijają bąki dostają kasę.

Pozdrawiam króliki B) B) B) B) B)#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 17:49:01

W ostatnich trzech latach dzięki mądremu rządowi PiS, Polska dokonała ogromnego skoku cywilizacyjnego !

 #6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 17:58:53

Czy ktoś widział kiedyś przegrywającego z honorem pisowca onimaja tylko gęby pełne frazesów in zawsze się coś należny należało średniowiecze już przyszło Taliban przed nami

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 18:18:40


Tiaaaa na kase

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 21:33:10

Polacy! 26 Maja POKOnamy zdradzieckie mordy i wystrzelimy w kosmos!#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 17:31:11

Jeżeli wybory wygrają z kompromitowane wcześniej ścieki to za 20 lat Polakom zostaną tylko ulice.#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 20:31:43

A moze po obecnej władzy to to na tej ulicy znajdziemy się wszyscy oprócz nichDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych