Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

"2 tysiące na mym koncie to jak strzał z pioruna w prącie"


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 05:22:52

Śpiewający nauczyciele pobili rekord żenady ...
Słyszeliśmy już piosenki o krowach i świniach, ale tak prymitywnego występu słowno-muzycznego jeszcze nie było. Pedagodzy z Zespołu Szkolno Przedszkolnego z Wysokiej k.Wrocławia dali wyjątkowy popis braku kultury osobistej. Uczniowie mogą usłyszeć swoich belfrów, jak ci śpiewają o... prąciu.

Widzieliśmy i słyszeliśmy już wiele, ale takiej żenady jeszcze jeszcze nie było. Pedagodzy z tej szkoły dali bowiem wyjątkowy popis braku jakichkolwiek zahamowań.  Dlatego też w nagraniu, jakie wrzucili do sieci słyszymy m.in.:

500 Plus się obławiają, nauczyciel się nie liczy - krowy, świnie dziś w stolicy. 2 tysiące na mym koncie to jak strzał z pioruna w prącie. Studia to w tych czasach kupa wielka.(...) - słyszymy.

Całość ich żałosnego "popisu" - google

 

To symbol upadku polskiej szkoły. Przykre.

 #2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 06:13:58

Raczej etosu nauczycielskiego.Tacy ludzie nie powinni uczyc dzieci,tyle w temacie.

Dzis prawie kazda pielegniarka ma ukonczone studia,a ile i jak ciezko pracuja i wcale nie zarabiają tak jak nauczyciele.Broniarz wyprowadzi ich z Schetyną na manowce ale to juz nie moja sprawa#3 ~Prącie=rolnik~

~Prącie=rolnik~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 07:40:07

Tak ???? A pamiętacie jak te H U J E Rolniki rozrzucali i marnowali jabłka w stolicy ? Albo jak blokowali drogi że normalni ludzie stali w korku kilka godzin ? To są dopiero J E B A N E Szkodniki a nie jacyś tam podśpiewujący sobie nauczyciele gdzie na 1 piosenkę pada nawet słowo nie zaliczane do wulgaryzmów tylko stwierdzające biologiczną część ciała !!!!!!!!!!!!!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 07:48:53

. ten co klnie juz dawno powinien byc zwolniony i nie mówie o jakiejś piosence bo jej nie znam tylko o tych, którzy klną w domu i w szkole w sekretariacie  pokoju n. i na korytarzu.#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 07:49:01

Ale jak nauczyciele biora po 1000 na dzieciaki toż to hipokryzja jest

#6 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 20:24:56

Ale jak nauczyciele biora po 1000 na dzieciaki toż to hipokryzja jest

Jeśli biorą to z swoich podatków, a jak Ty nigdy  nie pracowałaś poza łóżkiem, wyciągasz łapę po 500 plus, jesteś stałym bywalcem MOPsu to jest dobrze. Oni biorą ze swojego, a nie jak Ty pasożycie.Najlepiej to nic nie robić, urodzić czworo dzieci i czekać na emeryturę. Jest czas na siedzenie w Internecie i krytykę  wszystkich.#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 21:18:40

Jeśli biorą to z swoich podatków, a jak Ty nigdy nie pracowałaś poza łóżkiem, wyciągasz łapę po 500 plus, jesteś stałym bywalcem MOPsu to jest dobrze. Oni biorą ze swojego, a nie jak Ty pasożycie.Najlepiej to nic nie robić, urodzić czworo dzieci i czekać na emeryturę. Jest czas na siedzenie w Internecie i krytykę wszystkich.

Ale cham z truskawek z ciebie, przeciez robisz dokladnie to samo teraz pseudo męczenniku zwanym maciek

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 21:21:59

Ale cham z truskawek z ciebie, przeciez robisz dokladnie to samo teraz pseudo męczenniku zwanym maciek

Nie obrażaj Maćka on jest chory a z chorych nie wolno się smiać ani obrażać

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 05:24:01

Jeśli biorą to z swoich podatków, a jak Ty nigdy  nie pracowałaś poza łóżkiem, wyciągasz łapę po 500 plus, jesteś stałym bywalcem MOPsu to jest dobrze. Oni biorą ze swojego, a nie jak Ty pasożycie.Najlepiej to nic nie robić, urodzić czworo dzieci i czekać na emeryturę. Jest czas na siedzenie w Internecie i krytykę  wszystkich.

Ty dzieci nie możesz mieć stąd ta nienawiść do matek, dzieci i rodzin.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych