Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

232 odpowiedzi w tym temacie

#221 znajome

znajome

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 03 luty 2017 - 20:07:24

niewyobrażalna tragedia....nasza wieś już nigdy nie będzie taka sama:(.nigdy nie zapomnimy o uli zawsze uśmiechniętej,życzliwej i kochającej swe dzieci ponad wszystko...spoczywaj w pokoju,[*] na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.

#222 ~baska~

~baska~
  • Goście

Napisano 03 luty 2017 - 23:48:27

ćpał ćpał ćpał. 20 ciosów, poderżnął gardło.. skąd macie takie informacje ? z internetu ? z opowieści innych ? Bo raczej policja nikomu z was takich informacji nie udzieliła ! zbędne są tu te komentarze. kara śmierci ? jesteście żałośni. Z pewnością on już bardzo żałuje tego co zrobił i będzie załował do końca życia. nie wam go osądzać ! jedynie co możecie zrobić to się pomodlić ! a nie oceniać i wypisywać głupoty bo to nie na miejscu ! do rodziny na pewno dotrą te komentarze więc darujcie sobie !

#223 ~Iza.W~

~Iza.W~
  • Goście

Napisano 04 luty 2017 - 09:03:13

Większość osób zachowała się tutaj jak hieny!!! To przechodzi ludzkie pojęcie jacy ludzie potrafią być okrutni. Napawacie się czyjąś tragedią jak wampir pijący krew,  pociesza mnie tylko jedna rzecz ,dajesz dobro ono stokrotnie powróci do Ciebie ale działa to również na odwrót,więc opamiętajcie się ludzie czy warto w taki sposób się zachowywać !!! Mam nadzieję że to już ostatni komentarz pod tym artykułem!!!

#224 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2017 - 09:16:37

Ej chilluj!
Tu każdy wyraża swoje zdanie do którego ma prawo,a nie namawia do czegoś.....
I weź daruj sobie ocenę ludzi którzy wyrażają własną opinie,bo i tak każdy ma to w du***.

Ty oceniasz - a innym nie wolno?

Wyluzuj sam - bo ślisko...

#225 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2017 - 09:18:17

Większość osób zachowała się tutaj jak hieny!!! To przechodzi ludzkie pojęcie jacy ludzie potrafią być okrutni. Napawacie się czyjąś tragedią jak wampir pijący krew,  pociesza mnie tylko jedna rzecz ,dajesz dobro ono stokrotnie powróci do Ciebie ale działa to również na odwrót,więc opamiętajcie się ludzie czy warto w taki sposób się zachowywać !!! Mam nadzieję że to już ostatni komentarz pod tym artykułem!!!

Płonne nadzieje, nie wiesz że w każdym społeczeństwie gazeta pisząca o dobrych rzeczach nie przetrwa roku...

#226 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2017 - 21:18:07

Płonne nadzieje, nie wiesz że w każdym społeczeństwie gazeta pisząca o dobrych rzeczach nie przetrwa roku...

A my jako kupujący gazety - szukamy w nich sensacji, tragedii, zdrady, sensacji - tacy już niestety jesteśmy...

Szkoda kobiety, szkoda rodziny - dlatego jeśli widzimy choć odrobinę złego zachowania młodzieży- reagujmy , a pomożemy zarówno zapracowanym rodzicom jak i młodemu człowiekowi.

A jeśli nie dadzą sobie nic powiedzieć i nie chcą pomocy ...?

#227 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2017 - 07:47:23

Powyższe prawdy są jakby oczywiste. Ale brak kontroli nad młodymi ludźmi i zostawianie ich samych - sobie może właśnie doprowadzać do niekontrolowanych zachowań i do tragedii. Tak więc więcej dawajmy od siebie - i może być lepiej.

#228 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 06 luty 2017 - 13:37:18

jak sobie czlowiek nie radzi to sa inne sposoby na to np. psycholog, a nie narkotyki

masz  racie  jak sobie nie  radzl  trzeba  bylo  pogadac  z  rodzicami na  spokojnie  i  z  psychologiem 

#229 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2017 - 21:53:23

masz  racie  jak sobie nie  radzl  trzeba  bylo  pogadac  z  rodzicami na  spokojnie  i  z  psychologiem 

No niby masz racje, ale kto mu ma wskazać ten kierunek?

Rodzice?

Tak rodzice powinni wiedzieć gdzie szukać wsparcia, ale jak ich nie ma przy dziecku, bo w Polsce nie mają pracy ?

Szkoła - no niby też powinna, ale oni mają program do przerobienia i tylko 1 godz. wychowawczą w tygodniu... w zasadzie na sprawy organizacyjne klasy, może kościół ... może ktoś jeszcze, sąsiedzi - o ile nie zostaną  zakrzyczani , że się wtrącają w czyjeś sprawy rodzinne ... koło się zamyka.

Szkoda życia tej Pani, szkoda jej męża, szkoda rodziny ... a chłopak - no cóż - źle zrobił i zapewne już to do niego dotarło.

Nawet nie chcę się domyślać co mu chodzi po głowie w tej chwili i każdego kolejnego dnia....

#230 ~RRRRRRR~

~RRRRRRR~
  • Goście

Napisano 06 luty 2017 - 21:59:06

Co do ciuchow, to spalil je w piecu i wzial sobie inne a poza tym, gdyby drugi byl winny to by tez uslyszal zarzut. Jesli wierzycie we wszystko co pisza te lamagi bez wyksztalcenia na echo dnia, to mam dla was info. Wasze stare sie puszczaja na lewo - teraz mozecie w to wierzyc, jest tak napisane:)

Ale słownictwo!!!! WSTYD!!!! Pasuje do nazwiska!!

#231 ~obserwator okolicy~

~obserwator okolicy~
  • Goście

Napisano 14 luty 2017 - 16:02:02

co do tego drugiego konkretnie ADRIANA .T wszyscy dobrze wiedzą i wiedzieli że jeśli chodziło o narkotyki czy to marihuana,metaamfetamina czy inne gówno to należało zgłosić sie do niego było tak od kilku lat ... doskonale pamiętam kiedy adrian T. za gówniarza mając 17 lat brał auto od tatusia i jeździł po chmielniku i okloicznych wsiach pod wpływem narkotyków alkoholu nikt sie tym nie interesował ... gdzie  byli rodzice ? ADRIAN T. był rzadkim gościem w szkole ważniejsze było ćpanie i handelek ... wszyscy dobrze wiedzieli czy to ze szkół z buska czy z chmielnika ... w każdej szkole były narkotyki są i będą a ADRIAN cóż jeden z głównych dilerów pomijając pana z BMW z naklejką pokaż cycki dam ci ciastko ... niech go przymkną na 5 latek na świecie będzie o jedną szumowinę mniej  ... wina tylko i wyłącznie rodziców i wychowania ... także pogratulować matce i ojcu takze panie wojciechu zapewne duma z synka  pana roznosi wręcz ... także gratuluje syna kryminalisty i dilera ....

#232 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 13:52:54

POD MUR I WYKONAĆ WYROK ŚMIERCI - SERYJKĘ

BANDYTA TYLKO NA TO ZASŁUGUJE

#233 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2017 - 00:06:43

Właśnie dla takich ludzi, powinna wyjść w życie ustawa o przyzwoleniu na broń palną. Zastrzeliłbym sku***syna... zna ktoś czarny rynek?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych