Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
67 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Niejaka~

~Niejaka~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2009 - 19:43:35

Jej nie moge aż uwierzyć w to co niektórzy tu piszą ....
Nie wiecie jak mi jest bardzo źle jak to czytam ..
Nie piszecie takich rzeczy ...
Czytam i mam łzy w oczach ...
Jeśli któryś taki mądry to niech spojzy mi w oczy i powie jaki Tomek był ,,zły''..
Jestem jego rodziną i mnie zatyka jak czytam...
:( To co się stało tak okropnie mnie zabolało jak nigdy :(
Juz nie piszcie jak nie macie szacunku dla Tomka bo rodzine to tak boli zreszta przyjaciół także..
Tomek był naprawdę fajnym chłopakiem I ludzie co go nie znali niech tu nie piszą .. to za bardzo boli..
Zostawcie to dla siebie...

Tomek wróć ! ;'(((((((((((((((
Bardzo nam Cię brakuje ;'(((

#62 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2009 - 20:12:18

[*][*][*]
Nadal czekam aż napisze smsa :( Nie mogę uwierzyć że Jego już nie ma :(
Tomek wróć do nas !! :((

#63 ~~Paulina~~

~~Paulina~~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2009 - 06:46:15

[quote name='Niejaka' date='1.09.2009, 20:43:35' post='255487']
Jej nie moge aż uwierzyć w to co niektórzy tu piszą ....
Nie wiecie jak mi jest bardzo źle jak to czytam ..
Nie piszecie takich rzeczy ...
Czytam i mam łzy w oczach ...
Jeśli któryś taki mądry to niech spojzy mi w oczy i powie jaki Tomek był ,,zły''..
Jestem jego rodziną i mnie zatyka jak czytam...
:( To co się stało tak okropnie mnie zabolało jak nigdy :(
Juz nie piszcie jak nie macie szacunku dla Tomka bo rodzine to tak boli zreszta przyjaciół także..
Tomek był naprawdę fajnym chłopakiem I ludzie co go nie znali niech tu nie piszą .. to za bardzo boli..
Zostawcie to dla siebie...

Masz racje..zgadzam sie z Toba calkowicie...kto nie doswiadczy sam takiego cierpienia to nigdy tego nie zrozumie co czuje rodzina czy przyjaciele...ja znalam Tomka ale nie moge sie z tym pogodzic bo jest mi bardzo ciezko kiedy mlody i bliski czlowiek odchodzi i w dodatku tak nagle...Pokoj z Tobą Tomku...Łacze sie w bolu z rodzina...[*][*][*][*][*][*]

#64 ~motocyklista~

~motocyklista~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2009 - 07:13:54

Może i piszę to bo jestem zły z waszych wypowiedzi ale nie zmienia to faktu, że potrafił jeździć motocyklem. Ja nie uważam się za najlepszego i nigdy nie będę. Znam osoby, które jeżdżą motorami już długo i nie musisz mi tłumaczyć jak motocyklista się zachowuje na drodze .... Jeśli ty jesteś taki idealny to sorry bo na to wychodzi. I co powiesz na ludzi, którzy jeżdżą motorami na gumie bądź używają moto do stuntu, oni też nie są motocyklistami tak ? Już nie chodzi mi tu o sprzeczanie się tylko o wypisywanie takich rzeczy jak po co mu ten motocykl itp ? Niektórzy młodzi może nie potrafią sobie wyobrazić pewnych sytuacji ale im tego nie wpoisz tym pisaniem tutaj ..... i nie po to jest to forum. Może zakończymy to pisanie i wyraźmy wyrazy współczucia bliskim i rodzinie [*][*][*]

Szkoda, że nic co napisałem do Ciebie nie dotarło. Wydrukuj sobie wszystkie komentarze i przeczytaj ze zrozumieniem najwcześniej za pięć lat. Więcej komentarzy z mojej strony nie będzie.

#65 ~~GOŚĆ~~

~~GOŚĆ~~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2009 - 07:28:30

Zgadzam sie z Toba calkowicie...kto nie doswiadczy sam takiego cierpienia to nigdy tego nie zrozumie co czuje rodzina czy przyjaciele...ja znalam Tomka ale nie moge sie z tym pogodzic bo jest mi bardzo ciezko kiedy mlody i bliski czlowiek odchodzi i w dodatku tak nagle...Pokoj z Tobą Tomku...Łacze sie w bolu z rodzina...[*][*][*][*][*][*]

T ak dziecko masz zupełna rację.Doświadzczyłam tego niedawno.Śmierc motocykilsty,bliskiej osoby.Opinie na forum bardzo ranią serce.Ludzie nie mają serca,uczuć.Do bólu drugiej osoby dokładają 3 bóle.Myślę ,że nie warto czytać tego co pisza.Nie zatka im się ciętych języków.Piszcie dużo miłych i ciepłych słow to krzepi bliskich.
Łączę się w bólu z rodziną.Jej szczegolnie potrzebne jest teraz wsparcie

#66 ~~Paulina~~

~~Paulina~~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2009 - 09:14:53

T ak dziecko masz zupełna rację.Doświadzczyłam tego niedawno.Śmierc motocykilsty,bliskiej osoby.Opinie na forum bardzo ranią serce.Ludzie nie mają serca,uczuć.Do bólu drugiej osoby dokładają 3 bóle.Myślę ,że nie warto czytać tego co pisza.Nie zatka im się ciętych języków.Piszcie dużo miłych i ciepłych słow to krzepi bliskich.
Łączę się w bólu z rodziną.Jej szczegolnie potrzebne jest teraz wsparcie
[/quote]

Ja na szczęście nie straciłam żadnej bliskiej osoby w takim wypadku, i mam nadzieje ze nigdy mi sie to nie przydarzy...ale doskonale rozumie jego rodzine i te komentarze ktore sa to czytam ze łzami w oczach...bo zginal mlody czlowiek nie ma to juz znaczenia jak to bylo..teraz trzeba zwrocic uwage na rodzine i na to jak im pomoc zeby nie sprawiac im wiekszego bolu...Moge tylko tyle im powiedziec chociaz i tak narazie ciezko bedzie im to zrozumiec...CZAS LECZY RANNY...ale pamięć o Tomku nigdy nie zginie bo w sercu na zawsze pozostana mile wspomnienia z Nim....[*][*][*]

#67 ~~Martyna~~

~~Martyna~~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2009 - 20:33:23

Wiele jestem w stanie zrozumieć, ale wy wszyscy którzy o zmarłym już Tomku wypowiadacie się "idiota", "deb***" i którzy wyrażacie SATYSFAKCJE z jego śmierci : gardze wami. Jakkolwiek by na to nie patrzeć - zginął człowiek, nastolatek. Wasze wypowiedzi zdradzają całkowity brak szacunku dla życia i człowieczeństwa! Nie podlega wątpiwości, że nie powinien wsiadać na motor po alkocholu ( bo pijany nie był ) ani że nie powinien go wg mieć, lecz na pewno okoliczności nie umniejszają tragedii. W tym przypadku pogłębiają żal i poczucie winy tak rodziny jak i towarzyszy zabawy z tamtej nocy. Młodość rządzi się swoimi prawami. Wielmy jak działa alkochol. Wiemy jacy są 18latkowie. Wiemy że to wszystko + fascynacja prętkością rodzi tragedie. Nie roztrząsajmy tego.

Zapamiętajmy Tomka (*)

#68 marzena

marzena

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 04 wrzesień 2009 - 06:39:28

Forum zostaje zamknięte ze względu na wiele wpisów, które godzą w uczucia rodziny i obrażają zmarłego. Prosimy o zachowanie umiaru, odrobinę kultury, przyzwoitości i zrozumienia. Moderator

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych