Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
67 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~słomka~

~słomka~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2009 - 12:30:29

najlepiej powiedzieć , że ` motocykliści do idioci i dawcy ` może to i racja , ale nie do końca .
Może głupio zrobił , że wsiadł na ten motor i pojechał , ale co się stalo to sie nie odstanie może tak musiało być i tak się stało .
I po co to pisać takie nie miłe rzeczy w sumie każdy ma prawo do własnego zdania , ale jeżeli ma coś takiego pisać niech lepiej zostawi to dla siebie.
Wyrazy współczucia i kondolencje dla rodziny , przyjaciół .

niech ci ziemia lekką będzie [*] ;(

#42 ~A.~

~A.~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2009 - 16:53:14

On po prostu chciał się nacieszyć. Ciekawe czy byś mówił tak o Swoim kumplu lub o kimś bliskim po jego śmierci używają słów 'nie rozsądny i głupi małolat'. chwdp, i nie tylko do Ciebie, Może trochę szacunku dla Niego??! Nie znałeś Go to nie mów jaki On był bo to naprawdę chore teraz Go oceniając. Postaw się w sytuacji Jego rodziny, przyjaciół, znajomych. Co Oni teraz czują?? Zastanów się trochę zanim będziesz chciał jeszcze coś napisać.

[*][*]
Jeśli kogoś interesuje to pogrzeb jest w środę o 14 w Ryczywole.

#43 ~Małgorzata W.~

~Małgorzata W.~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2009 - 18:20:13

Szczere współczucie dla rodziny. (*)
Małgorzata W.

#44 ~m....~

~m....~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2009 - 19:17:59

Ci co nie wiedzą jak było na prawdę nie powinni się wypowiadać, głupoty piszecie... pomyślcie jakby Was to spotkało...
My straciliśmy wspaniałego kolege, a Wy nie znacie tego uczucia i dlatego piszecie bez sensu. Pomyślcie zanim coś napiszecie.

Tomek [*] ;(

#45 ~Mila~

~Mila~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2009 - 19:38:48

Jesteście beznadziejni w tym co piszecie.....Jeśli nie znaliście Tomka to nie powinniście się w ogóle wypowiadać.Gdzie wy ludzie macie serca! Tomek był dobrym kolega,przyjacielem,synem,bratem.A wy nie macie o grosz szacunku dla jego najbliższych.To forum nie powinno w ogóle dla was istnieć.I swoje beznadziejne komentarze zostawcie dla siebie i w ogóle się nie wypowiadajcie jak go nie znacie. Trochę szacunku dla zmarłej osoby!!!!Wy jesteście deb***ami skoro nie potraficie tego uszanować a o nim tak NIE MÓWCIE!.Ciekawe czy powiedzielibyście to samo co piszecie prosto w oczy jego przyjaciołom bo rodziny już w to nie mieszajmy.A wy jak stracicie kogoś bliskiego to zobaczycie jak to jest sami się przekonacie...I nie będzie wam miło czytać takich bzdur.Najlepiej co możecie zrobić to nie wypowiadajcie się o Tomku w ten sposób bo to jest żenujące...A jak nie wiecie jak naprawdę było to tym bardziej!!!Zbędne komentarze zostawcie dla siebie a tu nie wypisujcie i nie oceniajcie go...

#46 ~~Kamil~~

~~Kamil~~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2009 - 20:15:12

Tomek może nie posiadał uprawnień ale potrafił jeździć motorem i to dobrze, motorami jeździł od małego. Jeszcze by zawstydził nie jednego jak wy to piszecie "motocykliste" czy papierek znaczy ze nie potrafił jeździć .... nie. Większość z was nie miała by pojęcia jechać na takiej maszynie tym bardziej ja opanować i nie gadajcie głupot a co do tego prawa jazdy to był zapisany na kurs i skończcie to gadanie. Szybko jechał to prawda ale ile osób z was w swoim życiu szybko nie jechało wystarczy popatrzeć na wieś jak jeżdżą samochody po 120 i nikt tego nie widzi nie zwraca uwagi ..... motorem będzie się jechac 100 i go slychac z daleka. Swoje auta też pewnie testowaliście ile idzie więc może lepiej zamknijcie się i nie gadajcie bredni bo nic nie wiecie nie byliście świadkami i tak dalej. Wiadomo, że szybko jechał i to niepotrzebnie ale co zrobić tak się stało i koniec. On był bardzo pracowity i w domu pomagał za 10. Więc teraz może się przymkniecie na trochę i zrozumiecie swoje deb***ne wypowiedzi. On był osobą niezastąpioną w swoim domu i to wielka tragedia dla wszystkich. Dlatego zastanówcie się nad swoimi postami ......

Dobry kolega [*]

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2009 - 20:24:33

(*) (*) naprawde prawdziwa tragedia. Aby jego śmierć nie poszła na marne...

#48 ~Mila~

~Mila~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2009 - 20:39:36

Co wy ludzie gadacie...To były sekundy...I nikt nie może mieć do nikogo pretensji.A tym bardziej wy nie oceniajcie nikogo że ktoś mógł go powstrzymać.Myślicie że nikt się nie starał.Przestańcie się dopier***ać i zganiać winę na innych.Nie powinniście mieć w ogóle słowa na ten temat....A tym bardziej wy osądzacie wszystkich dookoła a winy w sobie nie widzicie?Myślicie,że jak obwiniacie rodzinę czy kumpli to jest dobrze?Każdy to czyta i uważacie że to jest takie miłe.Zastanówcie się też i nad co mówicie....

#49 ~jaaaaaa~

~jaaaaaa~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2009 - 21:24:04

Najszczersze wyrazy wspolczucia dla rodziny i znajomych z powodu smierci Tomka,mlody chlopak mogl pozycz. Widze po wypowiedziach na tym forum ze niektorzy uwazaja sie za najmadrzejszych. Nie wiem czy madrale wiecie ale te posty czyta rodzina,przyjaciele i znjomi i nie wiem dlaczego moderatorzy tej zas....ej strtony pozwalaja na umieszczenie wypowiedzi obrazajacej zamarlego !!!!!!!!!!!

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2009 - 21:41:52

To nie ma sensu tak pisać... Ci co go nie znali nie wiedza jakim był tak czlowiekiem Tomek. Nie można obwiniać rodziców za to co sie stalo :(
Raczej im trzeba współczuć cholernie współczuć.. Stracili dziecko w tak młodym wieku to jest nie do pomyslenia:( Kurde szkoda chlopaka:(:(:(

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2009 - 21:42:05

Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych. Słyszałam ze Tomek był niezastąpiony i bardzo fajny. Mam głęboką nadzieje ze wszyscy zapamiętają go uśmięchniętego i wesołego. Zrobił głupotę zapłacił za nią wysoką cenę. Ale ludzi nie wolno oceniac po 1 c zynie!!!!!!!!!

znajoma

#52 ~kumpel~

~kumpel~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2009 - 22:46:30

Tomku byłeś, jesteś i będziesz moim najlepszym kumplem !!!
Kto znał Tomka wie jaki był. Ja go znałem od dziecka mogę powiedzieć o nim bardzo dużo znałem go bardzo dobrze byliśmy jak bracia. Nie mieliśmy żadnych tajemnic. Nie mogę sie z tym pogodzić ze odszedł od nas w tak młodym wieku, ale zapewne będzie z nami cały czas. Wciąż nie mogę w to uwierzyć cały czas mam nadzieje ze napisze smsa czy zadzwoni. :(( Nigdy o nim nie zapomnę!!! [*] [*] [*] Wiem co teraz czują jego znajomi, widzę jak cierpi rodzina (najszczersze wyrazy współczucia dla was). Zapamiętam cie takim jaki byłeś, a byłeś kimś wyjątkowym !

Tomku nigdy nie zapomnę o tobie bo ciebie nie da sie zapomnieć !!!
Mam nadzieje ze będzie ci tam lepiej [*][*][*]

#53 ~motocyklista~

~motocyklista~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2009 - 08:20:52

"Tomek może nie posiadał uprawnień ale potrafił jeździć motorem i to dobrze, motorami jeździł od małego. Jeszcze by zawstydził nie jednego jak wy to piszecie "motocykliste" czy papierek znaczy ze nie potrafił jeździć .... nie. Większość z was nie miała by pojęcia jechać na takiej maszynie tym bardziej ja opanować i nie gadajcie głupot a co do tego prawa jazdy to był zapisany na kurs i skończcie to gadanie. Szybko jechał to prawda".
Właśnie tacy jak ten co się tak wypowiada są przyczyną, że o motocyklistach jest tyle negatywnych opinii. Wydaje im się, że są najlepsi a tak naprawdę jeszcze nie wiedzą jak mało potrafią. Zarozumiałość, pewność siebie i buta zastępuje wyobraźnie. Proponuje Ci młody człowieku porozmawiać z ludźmi, którzy kilkanaście lub kilkadziesiąt lat temu podobnie zaczynali przygodę z motocyklem i którym udało się przeżyć. Wysłuchać ich historii oraz zastosować się do rad jakie Ci dadzą. Jedyne co w jakiś sposób usprawiedliwia wypisywanie przez Ciebie takich bzdur, to żal i rozpacz po stracie przyjaciela. Trochę pokory i trzeźwości w ocenie nie zaszkodzi. Dodatkowo pisząc takie teksty, prowokujesz osoby, które straciły bliską osobę w wypadku, do agresywnych wypowiedzi. Jak widzisz nie chce nikogo obrażać swoją wypowiedzą. Chce tylko, żeby młodzi ludzie włączyli wyobraźnię i uświadomili sobie, że umiejętności i doświadczenie zdobywa się latami.

#54 ~fik~

~fik~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2009 - 11:24:05

To że wsiadł na motor nie bylo moze mondre ale ja znalem Tomka i wiem jakim wspaniałym był człowiekiem, wyjatkowy zawsze uśmiechniety, skory do żartów takim go zapamietam i zpstawie na zawsze w pamieci

Kondolencje dla rodziny wjem jak ich to boli [*]

Tomku....

#55 ~Cez~

~Cez~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2009 - 14:31:43

Nie rozsądny i głupi małolat, gdzie mu taki motor do prowadzenia dali. Myślał ze co ze jest nieśmiertelny czy jak. Za dużo się filmów na oglądał i do tego tez był dobrze poje***y żeby po alkoholu jeszcze o tej godzinie siadać na motor z reszta powinien wcale tego nie robić nawet jak był trzeźwy...

to do wszystkich idiotow ktozy zamierzaja sie wypowiedziec ze po co mu to ktos dal... ludzie gdyby nie alkochol to on naprawde dobrze jezdzil i nie wiecie ile i jak to nie piszcie takich deb***nych komentazy zrobil co zrobil ....

#56 ~NEUTRALNY~

~NEUTRALNY~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2009 - 16:17:27

Znałem go z widzenia więc jestem neutralny...znam rodziców...jezdził dobrze ale nie powinien wsiąść po alkocholu <<nie osądzajcie bo może nie wiedział co robi jak był pijany>>ludzie różne żeczy robią po pijanemu których nie pamiętaja na drógi dzień...zrobił błąd nikogo nie zabił sam zginął.z tego co wiem był dobrym chłopakiem i rozsądnym i pracowitym dlatego zasłóżył na tem motór.....<<< za chwile słabości zapłacił najwyższą cenę >>> nikt nie jest idealny sam też nie jestem....nie oceniam co zrobił ..jeżeli był pijany to nie powinien jechac a moze nie wiedział co robi... ;/ szkoda go i rodziców.. :(

#57 ~~GOŚĆ~~

~~GOŚĆ~~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2009 - 16:23:18

(*) (*) naprawde prawdziwa tragedia. Aby jego śmierć nie poszła na marne...

Człowieku co ty piszesz na marne Śmierci nie można rozważać czy była na marne czy nie !
Znałam Tomka i wiem jakim był ;( [']

#58 ~~Kamil~~

~~Kamil~~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2009 - 18:40:18

"Tomek może nie posiadał uprawnień ale potrafił jeździć motorem i to dobrze, motorami jeździł od małego. Jeszcze by zawstydził nie jednego jak wy to piszecie "motocykliste" czy papierek znaczy ze nie potrafił jeździć .... nie. Większość z was nie miała by pojęcia jechać na takiej maszynie tym bardziej ja opanować i nie gadajcie głupot a co do tego prawa jazdy to był zapisany na kurs i skończcie to gadanie. Szybko jechał to prawda".
Właśnie tacy jak ten co się tak wypowiada są przyczyną, że o motocyklistach jest tyle negatywnych opinii. Wydaje im się, że są najlepsi a tak naprawdę jeszcze nie wiedzą jak mało potrafią. Zarozumiałość, pewność siebie i buta zastępuje wyobraźnie. Proponuje Ci młody człowieku porozmawiać z ludźmi, którzy kilkanaście lub kilkadziesiąt lat temu podobnie zaczynali przygodę z motocyklem i którym udało się przeżyć. Wysłuchać ich historii oraz zastosować się do rad jakie Ci dadzą. Jedyne co w jakiś sposób usprawiedliwia wypisywanie przez Ciebie takich bzdur, to żal i rozpacz po stracie przyjaciela. Trochę pokory i trzeźwości w ocenie nie zaszkodzi. Dodatkowo pisząc takie teksty, prowokujesz osoby, które straciły bliską osobę w wypadku, do agresywnych wypowiedzi. Jak widzisz nie chce nikogo obrażać swoją wypowiedzą. Chce tylko, żeby młodzi ludzie włączyli wyobraźnię i uświadomili sobie, że umiejętności i doświadczenie zdobywa się latami.

Może i piszę to bo jestem zły z waszych wypowiedzi ale nie zmienia to faktu, że potrafił jeździć motocyklem. Ja nie uważam się za najlepszego i nigdy nie będę. Znam osoby, które jeżdżą motorami już długo i nie musisz mi tłumaczyć jak motocyklista się zachowuje na drodze .... Jeśli ty jesteś taki idealny to sorry bo na to wychodzi. I co powiesz na ludzi, którzy jeżdżą motorami na gumie bądź używają moto do stuntu, oni też nie są motocyklistami tak ? Już nie chodzi mi tu o sprzeczanie się tylko o wypisywanie takich rzeczy jak po co mu ten motocykl itp ? Niektórzy młodzi może nie potrafią sobie wyobrazić pewnych sytuacji ale im tego nie wpoisz tym pisaniem tutaj ..... i nie po to jest to forum. Może zakończymy to pisanie i wyraźmy wyrazy współczucia bliskim i rodzinie [*][*][*]

#59 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2009 - 18:43:27

Wszyscy są mądrzy po szkodzie. Ci, którzy znali Tomka bardzo dobrze wiedzą, jakim był człowiekiem. Dla nas, rodziny i znajomych, zawsze będzie tym dobrym, pracowitym i rozsądnym człowiekiem. Nikt nie zna przyczyny jego śmierci. Nikt nie wie, dlaczego wsiadł akurat w tamtej chwili w takim stanie na motor. Dobrze jeździł- ja też to potwierdzę. Ale bez sensu jest obwinianie rodziny za jego czyny. Zginął i to jest wielka tragedia dla wszystkich. Każdy, dla kogo Tomek coś znaczył teraz cierpi i z płaczem czyta te głupoty. Więc po co pogrążać rodzinę w jeszcze większym smutku? Oni wiedzą, że ten czyn nie był właściwy, ale nikt nigdy nie zrozumie śmierci młodej osoby, dopóki nie umrze ktoś nasz bardzo bliski.
Teraz ten, kto chce się wypowiedzieć powinien zastanowić się, czy tak samo napisałby na forum, gdyby ofiarą takiej tragedii byłby jego syn. To bardzo przykre co ludzie wypisują. Każdy wie, że Tomek nie powinien tak zrobić. Niestety tak się stało i nikt tego nie zmieni. Dlatego okażmy trochę skruchy i własnej wyrozumiałości.
Brakuje nam Ciebie Tomku...
Spoczywaj w pokoju. <*>

#60 ~przyjaciółka;(~

~przyjaciółka;(~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2009 - 19:06:24

Wszyscy są mądrzy po szkodzie. Ci, którzy znali Tomka bardzo dobrze wiedzą, jakim był człowiekiem. Dla nas, rodziny i znajomych, zawsze będzie tym dobrym, pracowitym i rozsądnym człowiekiem. Nikt nie zna przyczyny jego śmierci. Nikt nie wie, dlaczego wsiadł akurat w tamtej chwili w takim stanie na motor. Dobrze jeździł- ja też to potwierdzę. Ale bez sensu jest obwinianie rodziny za jego czyny. Zginął i to jest wielka tragedia dla wszystkich. Każdy, dla kogo Tomek coś znaczył teraz cierpi i z płaczem czyta te głupoty. Więc po co pogrążać rodzinę w jeszcze większym smutku? Oni wiedzą, że ten czyn nie był właściwy, ale nikt nigdy nie zrozumie śmierci młodej osoby, dopóki nie umrze ktoś nasz bardzo bliski.
Teraz ten, kto chce się wypowiedzieć powinien zastanowić się, czy tak samo napisałby na forum, gdyby ofiarą takiej tragedii byłby jego syn. To bardzo przykre co ludzie wypisują. Każdy wie, że Tomek nie powinien tak zrobić. Niestety tak się stało i nikt tego nie zmieni. Dlatego okażmy trochę skruchy i własnej wyrozumiałości.
Brakuje nam Ciebie Tomku...
Spoczywaj w pokoju. <*>

zgadzam się z Tobą w 100%. Każdy chce wypowiedzieć swoje zdanie, chociaż nie wiedzą jak bardzo ranią najbliższych, nie mówiąc o rodzinie. . . Inaczej byście na to patrzyli, gdyby był to wasz syn, brat, chłopak, czy ktokolwiek bliski waszemu sercu.. To nie chodzi o to, żeby tu mówić :"O to rodzice zawinili, bo mu kupili motor..", bo to właśnie Oni się o to najbardziej obwiniają zapewne.. I nie ma sensu gdybać.. Bo jakby nie wsiadł, ale wsiadł.. Też mi ciężko i co? I trzeba to przetrwać.. Ale powinniście zrozumieć, że to co wypisujecie boli i że czasami trzeba się zastanowić i ugryźć w język, bo to co mówicie jest w tym momencie nie na miejscu.. Spróbujcie teraz to co piszecie, każdy jeden z Was powiedzieć to prosto w oczy rodzinie, przyjaciołom, znajomym Tomka.. Już nie bylibyście tacy cwani.. Nie mielibyście odwagi spojrzeć im w oczy i patrzeć jak lecą im łzy przez wasze słowa.. Zastanówcie się czasami..

Brakuje mi Ciebie ;( [*]

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych