Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
326 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~misia~

~misia~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 20:31:28

skad była ta dziewczyna i kad był ten kierowca składam kondolencje

#42 ~geparrd~

~geparrd~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 20:34:33

To kolejny śmiertelny wypadek na naszych drogach. Wczoraj miałem okazję widzieć wypadek w Jachowej Woli, dzisiaj ten na Grunwaldzkiej. I co? i gówno. Ludzie jak jeździli tak jeżdżą. Zero wyobraźni, a wystarczy tylko czasami pomyśleć, niestety niektórzy mają z tym problem, czy tak trudno przewidzieć sytuację na drodze?

#43 ~zbewolt~

~zbewolt~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 20:34:44

Gratulacje dla naszej kochanej młodzieży

#44 ~325is~

~325is~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 20:42:16

Widziałem ten straszny wypadek ,byłem kierowcą auta które nadjechało 30sekund po tragedii, ta biedna dziewczyna leżała już w kałuży krwi bez butów na stopach w białych skarpetkach jej plecak leżał obok, Kretyn który ją zabił jechał czerwonym oplem vectra złom z 1991/1992 roku warty jakieś 2000zł, rejestracja z literką A na końcu czyli niedawno zarejestrowany, prawo jazdy kupił chyba też niedawno... Straszna tragedia dla rodziny tej dziewczyny... Szybkość musiała być spora bo ten złom myślę tu o oplu aż zgubił cały przedni zderzak !!! Jestem 34 letnim facetem i na widok tej biednej dziewczyny po prostu się popłakałem ! Boże pokój jej duszy...

#45 ~1~

~1~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 21:03:31

Rozumiem emocje ale duża część wpisów nie kwalifikuje ich autorów jako ludzi. Piszecie w temacie o tragedii ale zastanówcie się czy nie staje się ona jedynie okazją do wyrzucenia z siebie wściekłości i agresji. Agresja i poczucie wyższości nad innymi [te teksty o linczu] którym tu dajecie upust na drogach pośrednio przyczyniają się do takich właśnie tragedii. Czujecie się lepsi ale nie ma w was żalu czy współczucia z powodu śmierci dziewczyny, przeważa wściekłość i furia. Zastanówcie się.

#46 ~nieznajomy~

~nieznajomy~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 21:06:33

Witam.Także przejeżdzałem obok tej tragedii mysle ze zaraz po zajsciu bo dopiero tworzyl sie korek a dziewczyna lezala na brzuchu patrzac sie na jadace samochody i patrzac w me oczy.Widok przerazajacy mimo ze widzialem ja przez sekunde wydawalo sie duzo wiecej,mialem zamair zatrzymac sie pare samochodow dalej bo ludzie stali i sie gapili nie podejmujac zadnych dzialan moze natychmiastowa reanimacja przyniosla by skutki ale malo osob jest ktore sie na to odwaza widzac lezaca osobe z otwatymi oczami i po potraceniu odrazu przypisuja zgon a moze byl jakis 1% na to by ja uratowac.Nie wiem w jakim stanie byla glowa ziewczyy ale lewa strona pewnie w tragicznym poniewaz kaluza krwi byla duza.Teraz zaluje ze sie nie zatrzymalem ze nie moglem w zaden sposob pomuc.Widzac tego chlopaka ktory ja zgarnął z przejscia nie widzialem by sie przejął widzialem jedynie ze zbiera czesci ktore odlecialy a nie przejął sie dziewczyna a tak naprawde to on powinien 1 zapewnic jej pomoc i nie wazny ruch nie wazny samochod niech sie dzieje co chce ale najwazniejsze jest zycie ludzkie.Ja sam przyznaje sie ze wolno nie jezdze i mam znaczny samochod w kielcach o duzej mocy wiekszej niz on mial i to sporo wiekszej ale wiadomo kiedy mozna przycisnac to mozna i to w takim miejscu by nie zagrazac innym ale nie w okolicach przejscia dla pieszych w dodatku w godzinach szczytu.Powiem tyle nie chcem tu oskarzac bo nie mi jest dane ale glupota ludzka wyszla na wierzch i sa skutki.Jak chcial poszalec powinien pojechac na tor pojezdzic wyszalec sie nie zagrazajac nikomu ale nie popisywac sie na ulicy co to nie ja zobaczcie mam auto i zobaczcie kapciem kreci nawet 100 poleci to patologia.Nie dziwie sie reakcja ludzi piszacych tu ze by go zabili itd bo ta mloda ladna dziewczyna mogla byc nasza krewna kolezanka a nawet dziewczyna niektorych z nas,Dla rodziny to straszne przezycie napewno niedopuszczaja takiej mysli ze jej juz nie zobacza ze juz nie wroci ze szkoly ze nie pochwali sie dobra ocena nie podzieli sie problemami i nie zobacza jej usmiechu.Składam ogromne kondolencje dla calej rodziny i znajomych ofiary wypadku.Dołączcie sie i napiszcie wlasne zdanie chetnie poczytam

#47 ~MAMA 18 - LATKI~

~MAMA 18 - LATKI~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 21:09:08

Ludzie kochani ( oprócz kolegi kierowcy) zróbmy coś ! Jakąś akcję coś by takich tragedii było mniej .
Zróbmy jakiś czarny marsz , zablokujmy przejście dla pieszych nie wiem co ale trzeba działać !

#48 ~~monika~~

~~monika~~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 21:17:38

zna ktos moze imie i nazwisko tej dziewczyny?
jestem z czarnowa... moze to nawet moja kolezanka, ale nawet nie wiem jak sie nazywa ofiara
[*]

#49 ~Chlopak z czarnowa 1~

~Chlopak z czarnowa 1~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 21:19:32

Mamo 18- latki Mam 15 lat i moim zdaniem jest to dobry pomysl. powinni robic tam swiatla nie raz bylo tak ze mogl mnie samochod uderzyc trzeba dzialac zeby zrobili tam swiatla bo naprawde jest to przejscie nie bezpieczne! Zablokowac trase jakis strajk czy cus ale jak zebrac ludzi o to jest pytanie ?? a co do nieznajomego bylem tam z kolegami po wypadku widzialem jej twarz mam ja przed soba do tej pory Byla zmasakrowana jednie co widzialem oczy... i mowie tutaj do kierowcow !! Zanim wsiadziesz za kulko zdecyduj sie kilka razy czy napewno jestes odpowiedzialny! Bo jak prowadzisz musisz byc odpowiedzialny za cale otoczenie!! Jezdzijcie wolniej i uwazajcie na pasach moze to cos da!!

#50 ~Nieznajomy~

~Nieznajomy~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 21:20:46

Mysle ze dal mu prawko egzaminator.Może nie musial go kupowac ale tak to jest ze na egzaminie sie jezdzi przepisowo a majac prawko mysli sie ze wszystko mozna ze se jest najlepszym kierowca a inni to stare dziadki ktore sie wloka.Chcial sie wyszalec to sie wyszalal szkoda ze kosztem tej dziewczyny

#51 ~Chlopak z czarnowa 2~

~Chlopak z czarnowa 2~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 21:23:32

Mamo 18- latki Mam 15 lat i moim zdaniem jest to dobry pomysl. powinni robic tam swiatla nie raz bylo tak ze mogl mnie samochod uderzyc trzeba dzialac zeby zrobili tam swiatla bo naprawde jest to przejscie nie bezpieczne! Zablokowac trase jakis strajk czy cus ale jak zebrac ludzi o to jest pytanie ?? a co do nieznajomego bylem tam z kolegami po wypadku widzialem jej twarz mam ja przed soba do tej pory Byla zmasakrowana jednie co widzialem oczy... i mowie tutaj do kierowcow !! Zanim wsiadziesz za kulko zdecyduj sie kilka razy czy napewno jestes odpowiedzialny! Bo jak prowadzisz musisz byc odpowiedzialny za cale otoczenie!! Jezdzijcie wolniej i uwazajcie na pasach moze to cos da!!

zgazdam sie..jestem za tym aby za tydzien (np. ) od godziny 12 zeby sie wszyscy zebrali i zrobic strajk...marsz i isc ulicami... jestem za tym...a Ty kolego kierowcy masz szczescie ze my nei bylismy wczensiej tam bo by ten koles taki wpier... dostal zeby sie nei pozbeuiral..a gdybym wiedziela ze dla Cb i jEgo jest taki wazny ten samochod..bym g tak rozjeb... zeby nadawl sie tylko i wylacznei do kasacji... [*][*]

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 21:27:02

no i nikt nadal nie wie skad byl ten koles i jak ma na imie i nazwisko???????

#53 ~MAMA 18 - LATKI~

~MAMA 18 - LATKI~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 21:27:14

Widać ile osób poruszyła ta tragedia.. W kilka godzin po ... jest nas tu na forum sporo .. Znicze na miejscu wypadku palą się .. Ale one tylko oświetlą jej drogę ... Wiem że działa jakaś grupa osób ,która organizowała akcje po śmierci Marcina Różyckiego , młodego człowieka którego zabił pijany kierowca . Organizowali marsz , były naklejki" Pijany kierowca zabił mojego przyjaciela " pamiętacie ?? Może ktoś by nam pomógł ??

#54 ~Dziewczynaaa z Czarnowa://~

~Dziewczynaaa z Czarnowa://~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 21:27:50

Ciężko mi nawet o tym myślec.... :(( ale takich tragedii jak ta jest wiele wiele wiecej... trzeba cos zrobic moze odbierzemy prawa jazdy wszystkim nieodpowiedzialnym ludziom..? nie to odpada ;// ale moze taki marsz... nie wiem czy bd skuteczny ale chociazby aby oddac hold tej dziewczynie...:(( moze "Mama 18latki" ma racje.. trzeba dzialac.. jak nie my to kto zadba o nasze bezpieczenstwo.!!! takiej tragedii jaka miala miesce dzisiaj na mojej ulicy... ehh takim tragediom trzeba zapobiec.. kurdee.. tak byc nie moze bo takto bedzie nas ubywalo a na ziemi zostana sami "wariaci" widac ze kazdego dotknela ta tragedia.... szkoda tylko ze niektore osoby wpuscily to jednym uchem a wypuscily drugim... Dziewczynie nic życia nie wróci.!! nic nawet najwieksze odszkodowanie czy wyrok sprawcy tego wypadku nie zwróci jej rodzicom dziecka.!!! stało sie.. niestety ;((( nikt z nas zapewne nie chce byc na jej miejscu.. teraz mam dowód na to.. moja mama powatrza mi ciagle... Masz jescze duzo czasu..zdarzysz sie wyszalec i wogole" gówno prawda nikt nie wie kiedy nastapi jego godzina.!! korzystajmy z życia ale z umiarem.! jeździcie ostroznie.! i zdawajcie na prawo jazdy jesli czujecie sie juz na tyle odpowiedzialni ze wiecie jak zachowac sie na trasie.! albo poprostu prawo jazdy i inne prawa"?" od 30lat..wtedy kiedy czlowiek juz jest wmiare normalny i mysli juz dorosle... bo nie ma sensu chyba dawac tego dokumentu gówniarzom co maja po 18-lat.! ale nie ma sensu co o tym pisac.... jeszcze raz szczerze kondolencje dla najblizszych!!![*] ;(((( jesli macie zamiar obwiniac ta Ś.P dziewczyne to lepiej zachowajcie to dla siebie bo razi to innych.! ;(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 21:34:42

czy ktos wie cos na temat tej dziewczynki???jak miala na imie gdzie chodzila do szkoly???

#56 ~Nieznajomy~

~Nieznajomy~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 21:35:44

Mysle ze nasze miasto takze powinno zainwestowac w jakis tor lub kawałek prostej poza drogami publicznymi i zdala od ludzi by tacy szpanerzy mogli sie wyszalec zle czesto to przenosi sie na drogi z ktorych korzystaja inni

#57 ~Chlopak z czarnowa 2~

~Chlopak z czarnowa 2~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 21:35:54

UWAGA!! CO MYSLICEI O MARSZU W PIATEK O GODZINIE 15 BY W JAKIS SPOSB ODDAC HOLD TEJ DZIEWCZYNE [*] JEZELI JESTESCIE NA TAK..PRZESLIJCIE ZNAJOMYM GODDZINE DZIEN..ULICE...MOZE KTOS Z ,,WYZSZEJ POLKI" ZROZUMIE OCO NAM CHODZI....ZEBY ZROBIC JAK NAJWIECEJ SWIATEL NA PSACH ABY DZIECI MOGLY SWOBODNIE WRACAC DO DOMU...JEZELI JESTESCIE NA TAK WYRAZAJCEI SWOJA OPINIE..... [*][*] POKOJ JEJ DUSZY ....

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 21:38:01

UWAGA!! CO MYSLICEI O MARSZU W PIATEK O GODZINIE 15 BY W JAKIS SPOSB ODDAC HOLD TEJ DZIEWCZYNE [*] JEZELI JESTESCIE NA TAK..PRZESLIJCIE ZNAJOMYM GODDZINE DZIEN..ULICE...MOZE KTOS Z ,,WYZSZEJ POLKI" ZROZUMIE OCO NAM CHODZI....ZEBY ZROBIC JAK NAJWIECEJ SWIATEL NA PSACH ABY DZIECI MOGLY SWOBODNIE WRACAC DO DOMU...JEZELI JESTESCIE NA TAK WYRAZAJCEI SWOJA OPINIE..... [*][*] POKOJ JEJ DUSZY ....

znales te dziewczynke????

#59 ~MAMA 18 - LATKI~

~MAMA 18 - LATKI~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 21:40:00

Młodzi , kochani . Postaram się skontaktować z redakcją może podpowiedzą coś od strony prawnej .Może potrzebne jakieś zezwolenie . Dam znać na forum . Siedzi tutaj pewnie pół Czarnowa ... Zapalcie chociaż jakąś lampeczkę w oknie ...

#60 ~Nieznajomy~

~Nieznajomy~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 21:45:26

Chłopaki z Czarnowa - nie naskakujcie tak na wszystkich bo oni chyba tez wspolczuja a rozladowywanie agresji nic nie pomoze jedynie zastanowienie sie nad samym soba i zmiana stylu jazdy oraz otwarcie oczu na to co sie robi

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych