Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
326 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~agaaa~

~agaaa~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 16:49:40

Ten wypadek był obok mojego domu.Na tych przejściach dzieją się straszne rzeczy.Wszyscy jezdżą z dużą prędkością i nie patrzą na innych.Często tamtędy przechodze i jestem w podobnym wieku co ta dziewczna,nie chciałabym tak zginąć... :(

#2 ~wsciekły~

~wsciekły~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 16:56:28

dziada powiesic za jajka za 17 latkę która miała całe zycie przed sobą a taki .............................. ją zabrał

#3 ~;/;/~

~;/;/~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 17:20:47

to ile on jechał ze aż do śmiertelnego wypadku doszło ;/

#4 ~Paulinka12142~

~Paulinka12142~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 17:38:06

No koło mojego domu też :( Ciekawa jestem kto to był ta dziewczyna :(

#5 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 17:45:58

Noo chyba dość szybkoo.! :((
Współczuje rodzinie tej dziewczyny..://

#6 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 17:55:41

ja widziałam ten wypadek.po pierwsze to ten kierowca nie mógł jechac tak szybko jak jest napisane powyżej ponieważ ta dziewczyna leżała niedaleko pasów więc jest to nielogiczne...
a ten mężczyzna byl taki w szoku że kiedy wysiadał z radiowozu to zemdlał.
po drugie nie było nic takiego że ktos chciał go LINCZOWAĆ!!ludzie opanujcie się z tymi recenzjami!!

#7 ~Chlopaki z czarnowa~

~Chlopaki z czarnowa~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 17:56:02

Przyslismy po tym zajsciu ;/ Tragedia !! Gdy ja odkrywali bylo widac jej twarz byla zmasakrowana;/ Widzielismy co ten sqrwiel zrobil;/ O ile nam sie zdaje BYl PIjany ... Przed radiolka sie wyjebal;/ Jak tak mozna jezdzic gdybysmy byli od samego poczatku na miejscu to by nie bylo co po nim zbierac . Taka mloda osoba Tyle miala zycia przed soba!! Wyrazy wspolczucia dla rodziny i bliskich jej osob. Skladamy kondolencje !! Chlopaki z Czarnowa! [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

#8 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 17:57:35

DOKŁADNIE ZGADZAM SIĘ Z PRZEDMÓWCĄ!

#9 ~DalniaK~

~DalniaK~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 18:14:46

moglby ktos napisac skad byla ta dziewczyna???

#10 ~~aska~~

~~aska~~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 18:24:11

Znał ktoś tę dziewczynę?? do jakiej szkoły chodziła i gdzie mieszkała - mam 17 lat i koleżanki z czarnowa.

#11 ~Adnan25~

~Adnan25~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 18:24:54

ja widziałam ten wypadek.po pierwsze to ten kierowca nie mógł jechac tak szybko jak jest napisane powyżej ponieważ ta dziewczyna leżała niedaleko pasów więc jest to nielogiczne...
a ten mężczyzna byl taki w szoku że kiedy wysiadał z radiowozu to zemdlał.
po drugie nie było nic takiego że ktos chciał go LINCZOWAĆ!!ludzie opanujcie się z tymi recenzjami!!

Wg Twojej teorii każdy wypadek śmiertelny z potrąceniem pieszego przy większej prędkości musi skończyć się przewiezieniem pieszego kilkaset metrów na masce. Przy takich prędkościach i "trafieniu" nie centralnie człowieka odrzuca lub człowiek przelatuje górą. A poza tym... o czym Ty dyskutujesz??? Po pierwsze gość zabił człowieka, po drugie zabił na pasach, po trzecie wyprzedzał na przejściu, gdy inni stali, po czwarte jechał na pewno więcej jak 50 km/h... Może i był w szoku. Jednak wiele razy widziałem, jak tacy delikwenci omijali mnie przed przejściem jak zatrzymywałem się w celu puszczenia pieszych. Za to jest chyba 10 punktów karnych i mandat bodajże 500 zł. A ty jeszcze gościa bierzesz w obronę... Masz szczęście, że to nie było Twoje dziecko. Rano jest, a wieczorem szukasz czarnej kiecki na pogrzeb. Przemyśl to sobie.

#12 ~józek~

~józek~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 18:46:39

dlatego przestałę zatrzymywać się przed przejściem, zawsze znajdzie się idiota który wyprzedza....
....kondolencje dla rodziny.....
dla sprawcy mam nadzije długie lata w pierdlu... co zrobić ograniczyc liczbnę mordercówm za kierownicą?

#13 ~~czytelniczka~~

~~czytelniczka~~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 18:50:05

bardzo żal mi tej dziewczyny:( w mojej rodzinie kilkanaście lat temu wydarzyła się podbna tragedia i pomimo upływu lat nie da sie zapomnieć bólu po stracie bliskiej osoby!!!!!!!!! a zabójca-bo inaczej nie da sie nazwać człowieka który zabiera życie drugiemu człowiekowi wyrzuty sumienia nie pozwolą przez długie lata zapomnieć o tym co dziś zrobił.W naszym kraju nie ma odpowiedniej kary dla puratów drogowych którzy siadają za kółko po alkoholu!!!!!!! a na tej prostej jeżdżą jak idioci,strach czasami wejsc na przejscie na zielonym swietle!!!!!!!!! Wyrazy wspolczucia dla rodzicow i najblizszych zabitej dziewczyny.

#14 ~Ola z Czarnowa~

~Ola z Czarnowa~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 18:54:43

ja mieszkam na Czarnowie. Od tego przejścia dla pieszych mieszkam jakieś 150-200m, to nie daleko. Nie wiem kim była ta dziewczyna i czy mieszkała na Czarnowie, ale pokój jej duszy. Szczere wyrazy współczucia dla całej rodziny zabitej dziewczyny. Wiem co się dzieje na tym przejściu na ul. Grunwaldzkiej. Czasami jest taka sytuacja jak piszą o dzisiejszym wypadku. Ja i moja mama też miewała takie sytuacje. Jedno auto bliżej przechodzącego się zatrzyma a następne nie. Nieraz w ostatniej chwili chowałyśmy się właśnie za tym stojącym autem żeby nie rozjechało nas następne. Nieraz zdarzało się, że kierowcy którzy się nie zatrzymywali pukają się w głowe, pewnie dlatego, że miałyśmy odwagę wejść na przejście. Tego kierowce powinni oddać matce albo ojcu tej dziewczyny, oni by mu wymierzyli sąd. Moja mama widziała tą dziewcznę przykrytą tym workiem, z boku adidas identyczny jak mój. Też się kobieta musiała nieźle wystraszyć bo do domu weszła cała roztrzęsiona. A jeśli kierowca był pijany to powinien być sądzony tak jak za umyślne spowodowanie śmierci, bo jeśli po alkoholu wsiada za kółko to nic dobrego z tego być nie może, raz się uda a raz nie. Teraz się nie udało i jest mordercą.

Jeszcze raz pokój jej duszy [*]
Rodzinie wyrazy współczucia, łączmy się z nią w bólu i rozpaczy [*]

#15 ~Ola z Czarnowa~

~Ola z Czarnowa~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 19:03:25

czy ktoś wie gdzie mieszkała i do jakiej szkoły chodziła ta dziewczyna ??

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 19:13:34

ty tez kiedyś będziesz pieszym.... i życzę ci żebyś zdążył schować nogi i swoją d..ę przed nadjeżdżającym idiotą takim jak twój kolega, który dzisiaj to zrobił. A jeśli ty myślisz tak jak napisałeś, to jesteś jeszcze większym idotą niż on. Zastanów się co piszesz. Jeśli jesteś jego kolegą, tak jak masz w loginie to Ci coś powiem - TWóJ KOLEGA KTóRY MA ABS W AUCIE A NIE MA ROZUMU W GłOWIE POWINIEN ZGNIć W PIERDLU !!!!!!!!!!!!!!!!!

#17 ~Agaaa~

~Agaaa~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 19:20:25

ty tez kiedyś będziesz pieszym.... i życzę ci żebyś zdążył schować nogi i swoją d..ę przed nadjeżdżającym idiotą takim jak twój kolega, który dzisiaj to zrobił. A jeśli ty myślisz tak jak napisałeś, to jesteś jeszcze większym idotą niż on. Zastanów się co piszesz. Jeśli jesteś jego kolegą, tak jak masz w loginie to Ci coś powiem - TWóJ KOLEGA KTóRY MA ABS W AUCIE A NIE MA ROZUMU W GłOWIE POWINIEN ZGNIć W PIERDLU !!!!!!!!!!!!!!!!!

I zgadzam sie ze ten morderca powinien zgnic w pierdlu i nie pisz jego kolego takich bzdur !! bo naparwde neiwiesz co piszesz zastanow sie lepiej

#18 ~MAMA 18 - LATKI~

~MAMA 18 - LATKI~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 19:20:30

Kolego kierowcy ....... Wracałam z pracy wysiadałam na przystanku obok tego miejsca tego wypadku ... Na drodze czarny worek ... Obok but taki jak mojej córki ... Kierowca autobusu powiedział że to nastolatka ... Serce mi zamarło ... A ty mówisz coś o ABSie i o tym przejściu ... Zamknij się bo mam 42 lata ale ci dopie.............dole tak że ........ .Chyba nie masz dzieci , nie wiesz jakie to uczucie jak serce ci w sekundzie zamiera ze strachu ..czy to ona ? moje dziecko ? Nie , na szczęście , nie A TAMTA MATKA MOżE WYGLąDAłA W OKNO CZY JEJ CóRKA WRACA DO DOMU .........

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 19:21:32

Żeby chronić pieszych przed idiotami za kierwonicą trzeba zatrzymywać się na linii rozdzielającej dwa pasy - tak żeby żaden jełop nie miał możliwości wyprzedzania na pasach. W ogóle nie powinno wydawać się prawa jazdy osobom bez rozumu i wyobraźni. Po tym jak kilka razy zatrzymałem się żeby przepuścić pieszego a jakiś idiota wyprzedzał z lewej już tego nie robię.

#20 ~Paulinka12142~

~Paulinka12142~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 19:22:32

ona zginęła przy matce :(

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych