Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~j~

~j~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2007 - 10:14:18

Tak to jest jak dzieciom wydaje się, że są dorosłe. Szkoda dziewczyny - miała całe życie przed sobą.

#2 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2007 - 11:33:10

tak to prawdę pisał(em),(am) jak włóczyła się po późnych godzinach w okolicach przystanku może to dla niej było dobre miejsce do picia a nawet podpalania papierosów no i ma dziewczyna. Zachciało sie jej wybryków i ma
a to nie chłopak powinien być ukarany tylko rodzice(no jeśli ich można tak nazwać)!!!!!!!! narazie

#3 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2007 - 11:35:10

no i jeszcze niech się wezmą za sklepy które wydaja alkohol nieletnim
i oczywiście sklepik koło sądu bo to tam widziano ją też jak kupywała alkohol

#4 ~paulla~

~paulla~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2007 - 12:11:55

CYTAT(ktos)
no i jeszcze niech się wezmą za sklepy które wydaja alkohol nieletnim
i oczywiście sklepik koło sądu bo to tam widziano ją też jak kupywała alkohol
"ktoś" - słuchaj co z tego że zakażą nieletnim sprzedawać alkoholu, jak i tak znajdą sobie kozła ofiarnego starszego od siebie i mu kupią. Tak musiało sie stać w tym przypadku - ona kazała mu kupić wina i on kupił, miał już 18 lat. Jeśli ona była taka jak opisujecie, to nie jest mi jej szkoda, ma to na co sobie zasłużyła. Widocznie wybrała taką drogę.Ten chłopak też nie był w porządku wobec niej.Nawet coś doszło między nimi to dlaczego ją zostawił???
A tak w ogóle to ja jej nie kojarzę.
Pozdrawiam serdecznie

#5 ~gnom~

~gnom~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2007 - 12:44:02

Mimo wszystko ja bym zapytał "a co w tym czasie robiła Policja"? Przecież picie alkoholu i figlowanie niedaleko centrum powinno zostać zaraz zarejetsrowane i wysłany jakiś funkcjonariusz. No ale skoro na całe miasto jest jeden Polonez, co się tu dziwić. Prawda jest taka, że w małych miastach zaczyna dziać się to co było w dużych kilka ładnych lat temu. Wypadałoby wyciągnąć z tego wnioski i zacząć przeciwdziałać

#6 ~Mila~

~Mila~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2007 - 14:34:37

CYTAT(paulla)
"ktoś" - słuchaj co z tego że zakażą nieletnim sprzedawać alkoholu, jak i tak znajdą sobie kozła ofiarnego starszego od siebie i mu kupią. Tak musiało sie stać w tym przypadku - ona kazała mu kupić wina i on kupił, miał już 18 lat. Jeśli ona była taka jak opisujecie, to nie jest mi jej szkoda, ma to na co sobie zasłużyła. Widocznie wybrała taką drogę.Ten chłopak też nie był w porządku wobec niej.Nawet coś doszło między nimi to dlaczego ją zostawił???
Pozdrawiam serdecznie
Nikt, ale to nikt nie zasługuje na to by umierać. Jak można w ogóle sądzić, że ktoś, kto nic tak baaardzo złego nie zrobił zasłużył na śmierć. Ta wypowiedź, i to pisana ręką, jak sądzę dziewczyny zaskoczyła mnie i zbulwersowała. Jak śmiesz twierdzić, że ona zasłużyła na śmierć? Nie wiemy jak było, więc nie wydajmy takich sądów i nie sprawiajmy przykrości rodzinie. Bo dziewczyna powinna żyć!!!!!!!!!!

#7 ~;;;~

~;;;~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2007 - 16:03:25

Pomyślcie jak każdy z nas by sie czół jak by nam zmarło dziecko to jest tragedia rodzice tej dziewczyny nigdy sobie nie wybaczą tego może popełnili jakiś błąd , chcieli by cofnąć czas ... ale to już nie możliwe . Współczuje rodzicom,

#8 ~.........~

~.........~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2007 - 16:06:45

Nie mogę tego pojąć czemu ją chłopak zostawił.

#9 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2007 - 19:01:13

słuchaj to sie nie nazywa chłopak tylko BYDLAK chłopak który nawet niej jest jej partnerem powinien odprowadzić dziewczynę w odpowiednie miejsce nie zagrażające jej życiu.
A od tego trzeba zacząć może koleś pożegnał sie ładnie z koleżanką a ta poszła jak to się mówi siusiu no i sie zakręciło dziewczynie w głowie i upadła zasypiając i powoli zamarzając trudno nikt nie przewidzi co się stanie dzisiaj albo jutro

#10 ~.........~

~.........~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2007 - 21:12:10

CYTAT(ktoś)
słuchaj to sie nie nazywa chłopak tylko BYDLAK chłopak który nawet niej jest jej partnerem powinien odprowadzić dziewczynę w odpowiednie miejsce nie zagrażające jej życiu.
A od tego trzeba zacząć może koleś pożegnał sie ładnie z koleżanką a ta poszła jak to się mówi siusiu no i sie zakręciło dziewczynie w głowie i upadła zasypiając i powoli zamarzając trudno nikt nie przewidzi co się stanie dzisiaj albo jutro
zgadzam sie z tobą mogło być tak ze on jest nie winny wszystko sie okaż ew najbliższym czasie

#11 ~.........~

~.........~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2007 - 21:23:34

nie wiem kim ona była bo nie podano imienia i nazwiska ale szkoda mi jej miała dopiero 16 lat , jak przeczytałam to w internecie to serce mi stanęło strasznie mnie to poruszyło. A to jest najgorsze ze ludzie nie wiedzą a mówią, opowiadają swoje wersje (ploty) tylko po co ? . Prawdy do samego końca sie już nie dowiemy . :( Znam podobną tragedie mój kolega sie utopił kilka lat temu jego mama nie otrząsnęła sie do tej pory ...

#12 ~Ktośś~

~Ktośś~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2007 - 23:07:41

to straszne... sam mam rodzinke w Pińczowie i po czymś takim az dziwnie tam jechac ...szkoda jej :(

#13 ~gosc133456~

~gosc133456~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2007 - 12:38:51

CYTAT(Ktośś)
to straszne... sam mam rodzinke w Pińczowie i po czymś takim az dziwnie tam jechac ...szkoda jej :(
Znam ta dziewczynę nie wierzcie w ani jedno słowo napisane w tej gazecie. To jakie bzdury wypisali o niej to jest parodia. Była fajną dziewczyna i z dobrego domu, a dziadkowie u których po prostu mieszkała bardzo ja kochali i opiekowali się. Takie przedstawienie dziewczyny w świetle potencjalnej dziwki przez gazetę jest nienormalne. Być może wynika z faktu że po Pińczowie chodzą plotki opisujące śmierć innej dziewczyny która faktycznie pochodzi z patologicznej rodziny!!!!Zanim cokolwiek skomentujecie zastanówcie się bo nie macie pojęcia o kogo chodzi a to wielka tragedia dla całej rodziny.

#14 ~Ktoś-pińczów~

~Ktoś-pińczów~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2007 - 14:47:36

Siemka ! jestem z Pinczowa i wiem cos nieco o tej tragedi ! owszem kazdy ma swoje zdanie na ten temat ale moje jest nastepujace ! mam troche oleju w glowie i mysle tak ze karolina wybrała sama swoja droge w zyciu ! Dla mnie osobiscie jest nienormalne ze dziewczyna ktora ma 16 lat a wiec smialo moge powiedziec ze to jeszcze dziecko pije kilka butelek wina tanich wyrobów po 4 zł za butelke ! nastepnie uprawia sex z facetem ktorego widzi 2 raz na oczy ! ech co to za laska co sie wogole nieszanuje itp sprawy ! w zyciu bym na taka niepojrzał! I ktos tutaj dobrze powiedzial sama wybrala swoja droge i teraz tak sie to skonczylo ! szkoda dziewczyny bo naprawde całe zycie jeszcze przed nia było ! Gdy usłyszalem 1 opinie w niedzile rano ze gwałt i morderstwo to mysle co na tym swiecie sie dzieje ! masakra ! Ackowliek ten jej ''niby'' ''chlopak'' to jakis dziad itp jak mozna bylo zostawic laske sama ! Ale ludzie maja takie myslenie ja nigdy bym tak niepostapil z bliska mi osoba ! tzn dziewczyna ! I dlatego uwazam ze jakis paragraf by sie znalazł na to i za to napewno pare latek by sie dalo mu skołowac w pudle ! Tragedia dla rodzicow ale co to wogole za ''rodzice'' ktorzy niewiedza gdzie maja swoje dziecko po godzinie 22 ! to tyle moich sugesti na ten temat ! A jutro mykam na pogrzeb Karoliny jest o 11-30 !

#15 ~paulla~

~paulla~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2007 - 16:30:33

CYTAT(Mila)
Nikt, ale to nikt nie zasługuje na to by umierać. Jak można w ogóle sądzić, że ktoś, kto nic tak baaardzo złego nie zrobił zasłużył na śmierć. Ta wypowiedź, i to pisana ręką, jak sądzę dziewczyny zaskoczyła mnie i zbulwersowała. Jak śmiesz twierdzić, że ona zasłużyła na śmierć? Nie wiemy jak było, więc nie wydajmy takich sądów i nie sprawiajmy przykrości rodzinie. Bo dziewczyna powinna żyć!!!!!!!!!!
Jak ktoś jest nie rozsądny, to ponosi za to karę. Wiem co pisze moja droga. A to że ja tak piszę, to moja sprawa, a nie Twoja.

#16 ~lepper~

~lepper~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2007 - 19:04:12

CYTAT(ktoś)
nie znasz mnie to po ch..takie teksty sadzisz!!

#17 ~ugo1~

~ugo1~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2008 - 17:15:15

<div class='quotetop'>CYTAT(ktos)</div> <div class='quotemain'> no i jeszcze niech się wezmą za sklepy które wydaja alkohol nieletnim
i oczywiście sklepik koło sądu bo to tam widziano ją też jak kupywała alkohol </div>"ktoś" - słuchaj co z tego że zakażą nieletnim sprzedawać alkoholu, jak i tak znajdą sobie kozła ofiarnego starszego od siebie i mu kupią. Tak musiało sie stać w tym przypadku - ona kazała mu kupić wina i on kupił, miał już 18 lat. Jeśli ona była taka jak opisujecie, to nie jest mi jej szkoda, ma to na co sobie zasłużyła. Widocznie wybrała taką drogę.Ten chłopak też nie był w porządku wobec niej.Nawet coś doszło między nimi to dlaczego ją zostawił???
Pozdrawiam serdecznie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych