Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

85 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 22:23:37

co to za mordownia szpitalna, gdzie nie robi sie badań. ten szpital to kpina i zagrożenie dla zdrowia i życia społeczności ostrowieckiej. to prowizorka, a nie leczenie. to udawanie leczenia, a tak naprawdę mordowanie ludzi. nikt nie jest bezpieczny. opinia lekarzy z innych szpitali (m.in. kieleckich, lubelskich, krakowskich, warszawskich, ...) o ostowieckiej mordowni jest również bardzo zła.

#2 ~anetka~

~anetka~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 22:37:46

Kielce to jakaś kpina a nie miasto i to na dodatek wojewódzkie!!! Wszyscy stąd uciekają i za parę lat będzie tutaj pustka. Już nie ma żadnych miejsc pracy.

#3 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 22:57:40

Masakra... Jak można było doprowadzić do takiej tragedii. Była jeszcze taka młodziutka całe zycie przed nia, biedne dziecko. Ogromne wyrazy współczucia dla rodziny [*]

#4 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 23:14:11

Współczuje    Rodzinie  Matce Ojcu  walczcie  na maxa  bo życia Córy  sie nie wróci  ...Bo te HIENY  ZABIŁY  WAM CÓRKĘ.  ku*** LEKARZE BANDA  LAPOWNIKOW  NIC WIECEJ  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ZEBY NIE  ZAMIETLI TEGO  Sku***SYNSTWA  BO TO  CHORY KRAJ JAK I TE SADY  I TA CALA SŁUŻBA  ZDROWIA  SAMI  NIECH SIE WIĄŻĄ  deb***E LEKARZE !!! 

#5 ~polak mały~

~polak mały~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 23:21:39

Ludzie jak długo będziemy pozwalać na wykańczanie ludzi w ostrowieckim szpitalu,przecież to dzieje się od X czasu.Brak odpowiedzialności karnej za błędne diagnozy znowu doprowdziło do śmierci dziecka.Gdzie oni mają sumienie !!! Dzisiaj Karina a jutro naszego dziecko uśmiercą.Już nie liczą sie z człowiekiem tylko następny etat i kasa.W Chinach lub Rosji byłoby pod murem..i to jest właśnie sprawiedliwość.

#6 ~nieufna~

~nieufna~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 23:36:00

SZANOWNI LEKARZE

zacznijcie myśleć,doszukiwać się,nie odhaczajcie tylko pacjentów

musicie dla nich znależć czas i pieniądze z funduszu

powierzamy wam swoje życie a Wy idziecie na łatwiznę.....

i co teraz ?????? a można było ...?

SZANOWNI PACJENCI

nie dajcie się spławić, walczcie, pytajcie, upominajcie sie

pamiętając,że zawsze możecie trafić na "lekarzy" tylko z nazwy

#7 ~P.~

~P.~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 01:01:38

Lekarze domagają sie podwyżek, przywileji itd. a w pełni nie sprawóją swojej powinności ! Ci lekarze to banda głupków, gamoni i tępaków ! Wstyd i chańba !

#8 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 07:11:48

Rzecz wprost nie do uwierzenia. Dziecko, które można było uratować zmarło. Lekarze potraktowali je tak jak zazwyczaj pacjentów - "na sztukę". Nie umiejąc lub nie chcąc zdiagnozować faktycznej przyczyny przepychali je z jednej placówki do drugiej. Wykazali się kolejny raz brakiem odpowiedniego, nie jakiegoś nadzwyczajnego a normalnego,  medycznego i ludzkiego podejścia oraz odrobiny serca. Ale dobre podejście to mają w przeważającej większości niestety tylko do pieniędzy. Wszyscy po kolei, którzy źle pokierowali dziecko powinni ponieść surowe konsekwencje!!!

Trzeba walczyć z taką patologią! Bardzo współczuje rodzicom!

#9 ~MAGDA~

~MAGDA~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 08:06:34

OSTROWIECKA PROKURATURA???!!!!! JAK TAM PRACUJA TACY FACHOWCY JAK W SZPITALU TO OCZYWISCIE ZE ZAMIOTA POD DYWAN, NA MIEJSCU RODZICOW NAGŁOŚNIŁABYM SPRAWE W OGOLNOPOLSKICH STACJACH TELEWIZYJNYCH, NALEZALOBY TEZ  OPOWIEDZIEC O WSZYSTKICH PRZYPADKOWYCH ZGONACH W TYM SZPITALU, 

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 08:37:53

Drodzy rodzice również, mam 13 letnią córkę, bardzo o nią dba, i kocham, nie wyobrażam sobie bez niej życia, codziennie mówię jej jak bardzo ją kocham i jakim jest dla mnie szczęściem. Dlaczego karina zmarła, boli mnie to bardzo, mimo iż jej nie znałam.

#11 ~iwona~

~iwona~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 08:43:07

Boże jaka tragedia

#12 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 09:03:18

10 lat temu bylem chory na sepse tak wiec skierowano mnie na Langiewicza na oddział zakazny a po kilku dniach na wewnetrzny.Było bardzo ciezko lekarze nie dawli rady dawali mi 2 dni zycia, wiec wysłali mnie do centrum zdrowia dziecka i tam dopiero po 3 tyg mnie wyratowali.Pózniej przez 6 lat kontrole u lekarza i jest wszystko w porzadku.To bylo 10 lat temu lekarze byli jeszcze jakos przychylni interesowali sie pacjentami a dzis to jest banda zarozumiałych idiotów.Niewiem jak mozna nie przyjac dziecka w takim stanie do szpitala dzieciecego tylko na psychiatryk.Ja no moim miejscu zlinczowal bym ta bande zjebów na izbie przyjec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#13 ~wściekły~

~wściekły~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 09:46:42

NAJWYŻSZY CZAS WZIĄŚ SIĘ ZA KONOWAŁÓW. ZARABIAĆ BY CHCIELI PO 50 000zł A LECZYĆ NIE POTRAFIĄ.

POZBAWIĆ DOŻYWOTNIO WYKONYWANIA ZAWODU I DO PIRDLA NA 12 LAT , TO DLA INNYCH BĘDZIE PRZESTROGA ABY WRESZCIE WZIELI SIĘ ZA UCZCIWĄ PRACĘ , A NIE KAWA I PIELĘGNIARECZKI I ABY DO KOŃCA DYŻURU!!!!!!!!!!

JA BYM ŁOBUZOM NIE DAROWAŁ -  OKO ZA OKO , ŚMIERĆ ZA ŚMIERĆ

#14 ~kolczyk~

~kolczyk~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 09:50:33

Polnische Ordnung, Polnische Wirtschaft. Polskie Państwo się sprawdza ? Niemal każdego dnia słyszę o śmierci dzieci i innych, który mają kontakt z lekarzami, a umierają bez udzielenia pomocy. Może to kwestia kopert ?

#15 ~bun~

~bun~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 09:51:46

Szok umiescili dziecko w szpitalu psychatrycznym!!! Chyba tych lekarzy należy umieścić w psychatryku. Sk*rwysyny!

#16 ~olga~

~olga~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 10:01:46

to samo chciał zrobić staszowski szpital we wrześniu z pacjentem u którego inny szpital wykazał białaczkę. Lekarz oddziału wenętrznego w Staszowie żądał przewiezienia pacjenta na oddział psychiatryczny w Morawicy ale rodzina się nie zgodziła. Gdyby się zgodzili chłopak by zmarł. 

#17 ~wściekły~

~wściekły~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 11:09:51

NAJWYŻSZY CZAS WZIĄŚ SIĘ ZA KONOWAŁÓW. ZARABIAĆ BY CHCIELI PO 50 000zł A LECZYĆ NIE POTRAFIĄ.

POZBAWIĆ DOŻYWOTNIO WYKONYWANIA ZAWODU I DO PIRDLA NA 12 LAT , TO DLA INNYCH BĘDZIE PRZESTROGA ABY WRESZCIE WZIELI SIĘ ZA UCZCIWĄ PRACĘ , A NIE KAWA I PIELĘGNIARECZKI I ABY DO KOŃCA DYŻURU!!!!!!!!!!

JA BYM ŁOBUZOM NIE DAROWAŁ -  OKO ZA OKO , ŚMIERĆ ZA ŚMIERĆ

Ooo tak !  wybił bym po kolei szmaciarzy .jeden po drugim. a jest tak jak piszesz . romansiki na nocnych zmianach , kawka itp. sam widziałem bo miałem to nieszczęście leżeć na oddziale ortopedycznym . 

#18 ~obywatel_ck~

~obywatel_ck~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 11:10:32

"... tam (w Warszawie) zmarła". - zmarła TUTAJ bo nie umieliście zadziałać jak należy !!!

Ze zwykłym szyciem głowy u 3 latka czekaliśmy 2 godziny pod różnymi gabinetami - w których nasłuchałem się ze tam gdzie byłem wcześniej to powinni mi to "załatwić" a nie tutaj gdzie teraz przyszedłem - totalna spychologia i brak odpowiedzialności za powierzone im stanowiska !!!

#19 ~zbulwersowany~

~zbulwersowany~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 11:11:24

Trzeba wrocic do Starotestamentowego smierc za smierc. Wyrazy wspolczucia dla rodzicow. Nie proscie a zadajcie zadośćuczynienia.

#20 ~thomasz~

~thomasz~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 11:11:42

zgadzam się z opiniami tutaj na forum :) . popieram je wc100% .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych