Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

75 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 20:15:07

A może tak Ją bolało że nie wiedziała co się z Nią dzieje.PANIE GRABOWSKI POWIEM TYLKO JEDNO ŻE PIJAKI Z ULICY SĄ OBSŁUGIWANI NA SAMUM POCZĄTKU NIŻ ZWYKLI PACJENCI. 

Byłem 2 razy pacjentem tego szpitala i jak mogę coś zeznać to zapraszam.

#62 ~Antek Dzieciorób~

~Antek Dzieciorób~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 20:17:06

matka która ma mało dzieci odchodzi od zmysłów, jasne?

KUP SE STARO BABO LALKE

A NIE DRĘCZ OSIEMNASTOLETNIEGO CHŁOPAKA
nie mol;estuj go staro babo

#63 ~Antek Prorok Prawdziwy~

~Antek Prorok Prawdziwy~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 20:21:10

A może tak Ją bolało że nie wiedziała co się z Nią dzieje.PANIE GRABOWSKI POWIEM TYLKO JEDNO ŻE PIJAKI Z ULICY SĄ OBSŁUGIWANI NA SAMUM POCZĄTKU NIŻ ZWYKLI PACJENCI. 
Byłem 2 razy pacjentem tego szpitala i jak mogę coś zeznać to zapraszam.

Jezus Chrystus powiedział:

"Ostatni będą pierwszymi"

A ty Judaszu po zeznaniu możesz spadać, wiesz gdzie? na ziemię, jak cię odetną

#64 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 20:23:57

Proszę Was sprawdźcie  Ten szpital np. ODDZIAŁ NEUROLOGICZNY. Gwarantowany sukces.

#65 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 20:28:28

PROSZĘ WAS O KONTROLĘ SZPITALA W OSTROWCU ŚW. PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ, 

#66 ~Dobra Rada~

~Dobra Rada~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 21:55:55

Witam

Być może rodzice zmarłej dziewczynki lub ktoś z bliskich to przeczyta.Podaję namiary na lekarza , który zajmuję się sprawami typu błędy lekarskie .Od razu zaznaczam to nie jest żadna reklama sam  miałem podobną sytuację z lekarzami na czarnowie i dzięki jemu opini po 5 latach wygrałem sprawę w sądzie cywilnym.Kosztuję ponad 2000 tytś ale robi profesonalną opinię medyczną.PROSZĘ JAK NAJSZYBCIEJ ZABEZPIECZYĆ DOKUMENTACJĘ MEDYCZNĄ. OTO NAMIAR  RYSZARD FRANKOWICZ  TEL 602 133 124.

#67 ~dr hause~

~dr hause~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 00:35:44

żeby ułatwić prokuratorowi i biegłym odpowiedź na pytanie czy doszło do zaniedbania ...itd. brzmi: nie, nie doszło!!!

Przykro mi wszystkowiedzący spece od "duperlintenetowych", co byście nie wypruli ze swojego jednokomórkowego mózgu  (niższego niż jamochłona, do którego aspirujecie) odpowiedź brzmi: nie, nie doszło

Ponieważ rozwinięcie tej odpowiedzi przerasta wasze możliwości rozumienia więc oszczędzając bitów w sieci daruję sobie rozwinięcie bo i tak niczego (nie nic) nie zrozumiecie

#68 ~Gkhgflu~

~Gkhgflu~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 07:20:41

Tvn uwaga jest tu potrzebna

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 11:51:24

Szpital w Kielcach na Langiewicza to nieporozumienie. Chirurdzy i ortopedzi to konowały. Nic nie potrafią. A uważają się za najmądrzejszych. 

#70 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 22:46:06

W morawicy niema dzieciecego oddzialu psychiatrycznego tylko na kusocinskiego

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2015 - 08:26:30

Broń mnie Panie Boże od choroby głodu , ognia , wojny i wszelkich lekarzy. Amen

#72 ~pepsimax@op.pl~

~pepsimax@op.pl~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 21:02:51

Mój synek jak spadł ze schodów to też w ostrowcu mu nie umieli pomóc. Musieliśmy jechać do Kielc. Powinni zamknąć ten szpital, bo z niego nie ma żadnego pożytku. Nietrzeźwych obsługują poza kolejnością a chory albo niech czeka, albo wypad na Kielce!

#73 ~nadir~

~nadir~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2015 - 09:21:02

d***, nie lekarz.

"Objawy kliniczne wymienionych wyżej chorób są bardzo różnorodne. Wskazanie do oznaczania stężenia amoniaku stanowią w szczególności:
(...)
– u starszego dziecka i osób dorosłych – ostra dysfunkcja wątroby z zespołem Reye’a, awersja do pokarmów bogatobiałkowych, napadowe zaburzenia psychiczne (zaburzenia świadomości, omamy czy zachowania agresywne)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych