Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

75 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~pytający~

~pytający~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 13:10:39

Z tekstu wynika że 13 latka trafiła do szpitala w styczniu i odkryto u niej chorobę metaboliczną. Nie sądzę żeby jak grypę złapała tę chorobę w ciągu doby. A na co ją leczono i przez ile czasu w Ostrowcu zanim okazało się, że jest z nią tak źle? Co robili rodzice, lekarze z przychodni, lekarze ze szpitala w Ostrowcu żeby jej pomóc zanim okazało się, że jest za późno? Teraz się szuka winnego tam gdzie zmarła?

#42 ~podobns~

~podobns~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 13:19:05

Mojego brata tez chcieli wyslac do morawicy niestety nie zdazyli go zabrac bo zmarl w Starachowicach. A prokurator stwierdzil ze wszystkie procedury byly wlasciwe.

#43 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 13:29:04

Jak mozna dzieci nazwac bachorami.co za chamstwo i prostactwo.i zeby bylo jasne zalozylam sprawe i ja wygram niech to bedzie jasne lekarze przestaja byc bezkarni reka reke myje do czasu

tu kolezanko  dobrze  mowisz  wiem jak jest w Morawicy i jakie sa lekarzyny a za takich  sie uważają  speców  ze bania mala a deb***e nawet  nic  nie zrobia  tylko karetka  wezwac takie sa glaby

#44 ~Kielczanin2015~

~Kielczanin2015~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 13:31:29

Zrobić raz na zawsze porządek z PSL_owskimi świniami. Praktycznie każdy dyrektor szpitala w tym cudownym województwie to członek PSL. Dlaczego ? Mordo ty moja...Tylko ten żenujący pijar wokół siebie potrafią robić....Dziecko w ziemi a banda się cieszy......

#45 ~anim~

~anim~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 13:34:27

Takie są szitale jak nie dasz do reki to tak wylecza

#46 ~wdowa~

~wdowa~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 13:42:36

Dokladnie nie wiedza co dolega pozbywaja sie i wysylaja dalej zamiast pomagac

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 14:56:07

Pewnie trafiła na

'lekarzy" bizmesmenów uzdrowicieli z komisji lekarskich -często z takimi niedouczonymi mam do czynienia.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 15:56:58

Pewnie ci  lekarze sami znajdą się na psychiatryku.

#49 ~admin~

~admin~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 15:58:15

Dokladnie nie wiedza co dolega pozbywaja sie i wysylaja dalej zamiast pomagac

Brawo !!!

#50 ~admin~

~admin~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 15:59:27

Takie są szitale jak nie dasz do reki to tak wylecza

Barwo !!!!!

#51 ~Sister~

~Sister~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 17:33:08

Przecież żaden lekarz odpowiedzialności nie poniesie, dla nich ważniejsze są jakieś porozumienia zielonogórskie i własny interes /nowy samochód,dom,działka/, pacjent jest tylko elementem tej układanki, czują się już w większości jak Bogowie " Władcy dusz"....

#52 ~LaBoga~

~LaBoga~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 17:47:52

To nie kto inny jak TUSK niejaki Kaszub napasł tak tych doktorków, że już sami nie wiedzą ile mają zarabiać, a Jarek chciał ich w kamasze wysłać ale niestety naród uwierzył rudemu a rudy wiadomo jak to rudy....!

#53 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 17:56:32

Dlaczego nikt /rząd/ nie zrobi porządku z firmami farmaceutycznymi, które mają większość lekarzy w kieszeni i często piszą leki ludziom takie za jakie im dana firma zapłaciła albo na wczasy wysłała. Często jest tak, że doświadczony powiedzmy doktorek słucha blond pani z firmy farmaceutycznej podjeżdżającej Toyotą, Audi z wykształceniem np. pedagogicznym jaki to lek ma pisać, oczywiście słuchać nie musi ale one mają dar przekonywania......

#54 ~Polak~

~Polak~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 19:01:31

POlska to szulernia, POlska to szulernia, POlska to szulernia.... To wszystko za rządów Tuska i jego zgrai.

#55 ~Znam to~

~Znam to~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 19:04:59

Też byłam skierowana z powiatowego do Morawicy i to co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Zero szacunku do pacjenta,zero terapii, jedyne co potrafią to naszprycować lekami, że człowiek traci świadomosć. Ja po ich lekach leżałam kilka dni nieruchoma, w jakimś szoku farmakologicznym. A na co dzień jestem zupełnie normalną osobą. Mi się udało to przeżyć, młodszej koleżance już nie. Wyrazy współczucia.

#56 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 19:16:24

Parę lat temu  ordynator oddziału dziecięcego naszego szpitala odesłała nas z prawie osiemnastoletnim synem do opatowskiego szpitala bo stwierdzono iż nie ma takiego dużego łóżka...dziecko miało 40 st gorączki ,nie zapytano nas nawet czy mamy samochód aby dojechac do Opatowa...okazało się,że syn miał sepsę....uratowali go lekarze z Opatowa i Kielc ...po 3 mies.leczenia.Nie miałam siły aby rozdmuchać tą sprawę....teraz bardzo żałuję....bo umierają inne dzieci...

#57 ~zbulwersowana matka~

~zbulwersowana matka~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 19:22:22

moja córka jak zasłabła w szkole to pani doktor dała jej skierowanie do okulisty ..........bez komentarza

#58 ~Antek Egzorcysta Płci~

~Antek Egzorcysta Płci~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 19:26:18

Powodami chorób i zgonów dzieci są:

- rodzice
- nauczyciele
- rówieśnicy

Wszystkie choroby, łącznie z wadami rozwojowymi i urazami powypadkowymi "biorą się" z przyczyn psychologicznych.

Jeśli dziecko ma KATAR to oznacza, że nie ma wyczucia, co zrobić wobez trudnej sytuacji w domu, w szkole.

Jeśli dziecko ZŁAMIE LEWĄ NOGĘ to przyczyną może być stosunek do ojca, a jeśli prawą rękę to przyczyną jest stosunek do matki.

Podałem tylko modelowe przykłady, jakie są przyczyny i kto jest ich POWODEM.
Obecnie, w dobie feminizmu, największy wpływ na chorobotwórcze zachowanie dzieci mają matki.

#59 ~Antek Znachorski~

~Antek Znachorski~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 19:40:27

Powodami chorób i zgonów dzieci są:

- rodzice
- nauczyciele
- rówieśnicy

......

Powodami chorób są też lekarze, wtedy gdy wydają pewne diagnozy. Lekarze oczywiście są kryci przepisami i nie odpowiadają za leki farmaceutyczne, które w rzeczywistości nie leczą przyczyn chorobotwórczego zachowania dzieci/pacjentów, tylko uśmierzają objawy.

Przykładem kryminalnej działalności lekarzy jest wydawanie diagnoz choroby nowotworowej, tzw. raka. Gdyby "raka" pozostawić w spokoju, zbagatelizować a zająć się aspektem psychologicznych przyczyn i osobowych powodów chorobotwórczego zachowania dziecka/pacjenta - nowotwór by został zresorbowany, zanikł by.

#60 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 20:10:51

a co to w ogóle za komentarz? ??? że ma prawie 18 lat to już nie jest dzieckiem dla matki?!! Co za deb***ne komentarze. czy 13 czy 18 to dla matki niejednokrotnie jedyne dziecko. Wyrazy współczucia dla rodziców dziewczynki. Morawica ma dwa sposoby leczenia pasy i prochy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych