Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

75 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ret~

~ret~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 08:19:46

banda skur..wysynów ,konowałów i nie powiem czego...powinna sie prokuratura zająć a rodzice dziecka nie popuscić i rządać zadośćuczynienia choć to i tak bólu rodzicom nie odejmie...ciagle tym draniom mało i mało ...wiecznie strajkują ,gabinety prywatne pootwierane,duzury  w szpitalach po 24 h ,z jednego dyzuru idą do drugiego ,w gabinetach państwowych jak tylko powiesz że cię strzyka juz na wstępie recepta z lekami wypisana ale jak poprosisz o badania to juz ci skierowania nie dadzą ...pytam sie kiedy w końcu dobiora im sie do skóry ...kto odpowie za śmierć tego dziecka i innych o których ciągle słyszy sie w mediach

żądać zadośćuczynienie " żądać" a rząd rządzi

#22 ~seba~

~seba~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 08:21:23

do Jana, uważaj jeszcze i na Ciebie przyjdzie kolej. Życzę Tobie lub komuś z Twojej rodziny aby trafił na konowała, który postawi błędną diagnozę. Nie czepiaj się ludzi o pisownię bo sam jesteś w tym kierunku nie douczony.  Jesteś człowiekiem pozbawionym wrażliwości i empatii, więc lepiej cicho siedź bo nie masz nic sensownego do powiedzenia. 

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 08:25:47

od zazalen to jest rzecznik praw pacjenta, jak masz cos do lekarza to zaloz mu sprawe:) moze wygrasz buehehehehehe POWODZENIA a z tymi konowalami to troche uwazaj na slowa bo jak sam wiesz lepiej co dolega twojemu bachorowi to go sam przeciez mozesz leczyc

Na ciebie też można złożyć doniesienie Panie doktorku i nie nazywają dzieci bachorkami,bo ty chyba też kiedyś nim byłeś ....

#24 ~wdowa~

~wdowa~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 08:35:38

Moj maz z ostrowca tez zostal wyslany do morawicy i juz nie wrocil niezyje tak go wyleczyli.przyczyna zgonu do tej pory nieznana w szpitalu go po smierci nie bylo nie zidentyfikowalismy go gdzie byl co lekarze z nim przed i po smierci robili?? Wychodzi na to ze sa od mirdowania nie leczenia

#25 ~Antek Egzorcysta Płci~

~Antek Egzorcysta Płci~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 08:39:04

Uważam że słusznie skierowano dziewczynkę do szpitala psychiatrycznego, gdyż najprawdopodobniej dostała szoku w domu.

Wszystkie nagłe "choroby" są wynikiem szoku najczęściej wobec członków rodziny lub kochanków.

#26 ~wdowa~

~wdowa~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 08:39:51

Jak mozna dzieci nazwac bachorami.co za chamstwo i prostactwo.i zeby bylo jasne zalozylam sprawe i ja wygram niech to bedzie jasne lekarze przestaja byc bezkarni reka reke myje do czasu

#27 ~Antek Egzorcysta Płci~

~Antek Egzorcysta Płci~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 08:44:48

Tydzień temu moja siostra wezwała pogotowie do syna, gdyż miał duszności i zawroty głowy. Ma 12 lat i Pani dr na izbie przyjęć wręcz nakrzyczala siostrę, że on sobie wymyśla i panikuje i żeby zaparzyła mu melisę. Dopiero PRYWATNA wizyta wskazała że potrzebny jest laryngolog, ponieważ są strasznie duże migdały do natychmiastowego wycięcia. Mam nadzieję że owa Pani dr to forum śledzi i porządnie walnie się w swój głupi łeb...

O tak!
Nagłe przypadki powstają w rodzinach ogarniętych PANIKĄ.
Syn pani siostry nie jest chory, tylko mu się udzieliła panika w rodzinie, najprawdopodobniej od matki.
Ona musi mieć zły wpływ na syna.

#28 ~Antek Egzorcysta Płci~

~Antek Egzorcysta Płci~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 08:47:49

Jak mozna dzieci nazwac bachorami.co za chamstwo i prostactwo.i zeby bylo jasne zalozylam sprawe i ja wygram niech to bedzie jasne lekarze przestaja byc bezkarni reka reke myje do czasu

Uspokój się!
jesteś zaślepiona. Tobie zależy na WYGRANIU SPRAWY. Być może sama wykończyłaś męża swoją psychiką.

#29 ~wdowa~

~wdowa~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 08:57:47

Nie chce zadnego odszkodowania wiec nie zycze sobie obrazania mnie chce wiedziec kto do smierci mojego meza pezylozyl reke niech zostanie ukarany i wiecej nikogo nie skrzywdzi bo przez nich moj niepelnosprawny synek stracil wspanialego ojca a ja meza.i mam ochote dac ci w twarz za slowa ze ja wykonczylam meza co za prostactwo

#30 ~wdowa~

~wdowa~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 09:01:47

A ty posrany egzorcysto sam idz do psychiatryka zamknietego i zycze ci zapiecia w pasy bo niemilosiernie pier***isz od rzeczy

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 09:15:20

od zazalen to jest rzecznik praw pacjenta, jak masz cos do lekarza to zaloz mu sprawe:) moze wygrasz buehehehehehe POWODZENIA a z tymi konowalami to troche uwazaj na slowa bo jak sam wiesz lepiej co dolega twojemu bachorowi to go sam przeciez mozesz leczyc

Jest wolność słowa,jak masz jakieś zażalenia do mnie, to zgłoś to odpowiednim władzom

.Mówiłem i bedę mówił o nich konowały,niedouczeni,rutyniarze bo moje dziecko za dużo sie wycierpiało badaniami przez  nich,metodą prób i błedów.A bachory to pozdrów u siebie w rodzinie d.........lu.Nie życze sobie dalszych komentarzy na moje posty z twojej strony,bo nie masz zielonego pojęcia o tym,i jak tam leczą.Chyba że...w którym szpitalu pracujesz ????

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 09:20:12

Uspokój się!
jesteś zaślepiona. Tobie zależy na WYGRANIU SPRAWY. Być może sama wykończyłaś męża swoją psychiką.

EGCORCYSTA !!! Ty jesteś chory,przeziębiony czy już tak masz pusto w głowie z pokolenia na pokolenie ?

#33 ~mali~

~mali~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 10:00:22

Co to za komentarze, gdzie administrator? to, że zyjemy w wolnym kraju nie daje nam prawa korzystać z wulgaryzmów. Dobrze by byłu, żeby ludzie zaczęli pisac komentarze w odniesieniu do przeczytanego artykułu.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 10:02:57

Kto dał tym nieukom tytuły lekarskie?

Każdy z tych niedouczonych lekarzy, a jest ich wiekszość w tym kraju, nie potrafi się przyznać do tego, że nie jest w stanie zdiagonalizować choroby pacjenta. Jeżeli nie jest w stanie wówczas wysyła się pacjenta tam gdzie potrafią postawić odpowiednią diagnozę.

W tym wypadku doszło do tragedii, podwójnej tragedii ponieważ umarła młoda dziewczyna.

Lekarze ci powinni być surowo ukarani za niedopilnowanie swoich obowiązków.

To i tak nie wróci życia tej nieszczęsnej dziewczynce, i bólu rodziców po utracie ukochanego dziecka, ale może zapobiec w przyszłości uniknąć  tego typu nieszczęscia

#35 ~dyudi~

~dyudi~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 10:04:10

zabrakło doktora Housa

#36 ~kogut~

~kogut~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 10:06:36

Tak pracują właśnie lekarze, trzeba śmierci aby włączyła się prokuratura. Pacjent dla lekarza to zło konieczne, tylko kasa i kasa i ciągle im mało.

#37 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 10:25:35

Jak nie wiedza co sie dzieje to wysyłają do psychiatry!

#38 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 10:43:26

a jaki ma być komentarz jeżeli umiera dziecko  bo lekarzowi nie chce się dociekać  przyczyny choroby tylko odsyła do psychiatryka  to był czyjeś dziecko i lekarze go nie uratowali na litość  to są jeszcze za delikatne komentarze  wobec tragedii śmierci z winy lekarza

#39 ~Edi~

~Edi~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 11:26:51

jak uciekać prosto do Kielc, skoro to Kielce zawiniły, bo dziecka nie przyjęły tylko odesłały do psychiatryka

Kielce to dopiero wykańczalnia, uważają się za bogów i nie chcą przyjmować dzieci z regionowych szpitali, a wiem co piszę bo takie przykre mam doświadczenia. Teraz to trzeba uciekać ale do Warszawy niestety.

#40 ~Sawicka~

~Sawicka~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 12:41:36

Skomercjalizowana Służba Zdrowia jest od kręcenia lodów a nie od ratowania życia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych