Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

75 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~MM~

~MM~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 23:20:50

Czyli wystarczyłoby zrobić badanie krwi?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 23:27:20

dziecko nie żyje ,czego sie  spodziewać  po spec Lekarzynach  z Morawicy  pijakowi  nie potrafią pomóc  a co dopiero szkoda  nawet pisać mafia  w mafii  pseudo lekarzyny 

#3 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 23:45:14

Czyli wystarczyłoby zrobić badanie krwi?

Podstawowe badanie krwi nie wykrywa stężenia amoniaku, a jak jest napisane w tekscie w szpitalu w ostrowcu nie wykonują takich badań. 

#4 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 00:27:44

Nie rozumiem jak moze szpital odmowic przyjęcia pacjeta? Jak mozna odmowic przyjecie dziecka? Bez wzgledu na okoliczności, bez wzgledu czy szpital na Langiewicza by pomogl dziewczynce ten kto podjal decyzje o odmowie przyjecia powinien ponieść konsekwencje na przyszłość dla innuch chorych. Ja bym rozwalila chyba ta osobe zwyrodniałą, sama mam dziecko i niewyobrazam sobie nawet takiej sytuacji !!!!! 13 lat miała i cale zycie przed sobą, wyrazy wspolczucia dla rodziców i bliskich dziewczynki. [*]

#5 ~LikwidatorZłychLudzi~

~LikwidatorZłychLudzi~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 00:39:25

Jak by dali w łapę jak nie powiem w jakim szpitalu w kielcach to by moment przyjęli banda skur... . 

Kiedyś was wszystkich załatwię , bo mam już film i dokumenty jak dostajecie w łapę , jak myśleliście że jesteście bezkarni to się mylicie , aha pielęgniarki nie które też pożałują jak zobaczą swoją twarz w TV o ile to wyemituja . Napewno na YT , vimeo wrzucę spodziewajcie się w ciągu miesiąca max trzech . Taki najazd na kielckie szpitale i hospicja jakiego sobie nie wyobrażacie ! 

#6 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 00:56:01

Jak by dali w łapę jak nie powiem w jakim szpitalu w kielcach to by moment przyjęli banda skur... .
Kiedyś was wszystkich załatwię , bo mam już film i dokumenty jak dostajecie w łapę , jak myśleliście że jesteście bezkarni to się mylicie , aha pielęgniarki nie które też pożałują jak zobaczą swoją twarz w TV o ile to wyemituja . Napewno na YT , vimeo wrzucę spodziewajcie się w ciągu miesiąca max trzech . Taki najazd na kielckie szpitale i hospicja jakiego sobie nie wyobrażacie !

Działaj !!!! Bardzo dobrze, trzeba cos z tym zrobić, jak nie rzad to mmo.ze my zwykli ludzie !!!!

#7 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 01:15:56

W naszym kraju nie ma lekarzy sa biznesmani, pacjent w ich oczach to klient, ktoremy wypisuja leki za ktore placa im firmy farmaceutyczne. Troche podrozowalem i mialem do czynienia z lekarzami na zachodzie czy poludniu europy. Tam lekarze sa usmiechnieci i lecza. I niech jakis pseudo doktor nie pisze, ze ma za duzo obowiazkow a za malo zarabia, nikt im nie kaze pracowac w kilku klinikach rownoczesnie.
P.s. jest 1% dobrych lekarzy z powolania, ale to za malo na prawie 40 milionowe Panstwo.

#8 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 01:28:51

bravo kolego  jebać ta  bande złodziei  bravo

#9 ~olek~

~olek~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 01:35:05

banda skur..wysynów ,konowałów i nie powiem czego...powinna sie prokuratura zająć a rodzice dziecka nie popuscić i rządać zadośćuczynienia choć to i tak bólu rodzicom nie odejmie...ciagle tym draniom mało i mało ...wiecznie strajkują ,gabinety prywatne pootwierane,duzury  w szpitalach po 24 h ,z jednego dyzuru idą do drugiego ,w gabinetach państwowych jak tylko powiesz że cię strzyka juz na wstępie recepta z lekami wypisana ale jak poprosisz o badania to juz ci skierowania nie dadzą ...pytam sie kiedy w końcu dobiora im sie do skóry ...kto odpowie za śmierć tego dziecka i innych o których ciągle słyszy sie w mediach

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 01:36:30

dziewczynka nie  zyje  a te bydlaki za dyz po 1000zl biora to sa sku***syny nie lekarze .............

#11 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 01:40:56

...czemu dziecko  nie zostało leczone w Kielcach ??? Bo tam są KONOWAŁY,karierowicze i rutyniarze,nie mają bladego pojęcia o tym co robią,czekają tylko na to żeby mohery ich wybraly lekarzem roku. Dowody ? Macie dowody,moje dziecko leżało na Langiewicza 25 razy (dziecko ma trzy lata) podczas pierwszych wizyt stwierdzono min.padaczke,brał leki na padaczke przez pół roku pojechaliśmy do W-wy PCZD i tam (profesorY) stwierdzili że on nie ma padaczki,bo w jego przypadku to jest nie możliwe( według historii choroby i badań) To ja się teraz pytam,CZEMU MOJE DZIECKO BRAŁO LEKI NIEPOTRZEBNIE PRZEZ PÓŁ ROKU ???!!!!! Pracownicy tego szpitalika( lać pałą) jeżdżący czerwonym Mesiem i granatową Madzią nie powinni już wykonywać tego zawodu.Zapraszamy na Szymanowskiego.

Pozdrawiam

Rodzic.

#12 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 01:40:59

a o tej Morawicy  z mila checia mi sie nazwiska nasuwaja   co moge  powiedziec ,nie bylem pacjetem  ale wiem co  sie dzieje  jak i w kazdym  z kieleckich szpitali  banda  CBA to za malo na te medy 

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 01:45:53

na zachodzie za swój bład ciezkie pieniadze musieliby wypłacić ,a lekarza wyje..aliby z pracy i nie wypuszczą cie do domu jak nie porobią wszystkich badań (byłam w USA,trafiłam z bólem głowy ...porobiono mi wszystkie badania bo sie bali wypuscic mnie do domu dlaczego tak jak wyżej napisałam) ,a tu jak sie słyszy co oni wyprawiają to az sie noz  otwiera...wyrazy wspólczucia rodzicom (*)

#14 ~czesio~

~czesio~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 01:52:01

trzeba skończyć raz na zawsze z tą państwową służbą zdrowia...

#15 ~alfred~

~alfred~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 01:52:07

ale  w papierach  bedzie  gitara stad  do tad objawow nie bylo   tego nie bylo erka poszla  potem  nastepna atak  objawy sie nasilily  erka dziecka nie ma !!! a te medy papiery maja  czyste  i te chore  izby lekarskie na Wojska wszystko przykryte 

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 01:52:40

...czemu dziecko  nie zostało leczone w Kielcach ??? Bo tam są KONOWAŁY,karierowicze i rutyniarze,nie mają bladego pojęcia o tym co robią,czekają tylko na to żeby mohery ich wybraly lekarzem roku. Dowody ? Macie dowody,moje dziecko leżało na Langiewicza 25 razy (dziecko ma trzy lata) podczas pierwszych wizyt stwierdzono min.padaczke,brał leki na padaczke przez pół roku pojechaliśmy do W-wy PCZD i tam (profesorY) stwierdzili że on nie ma padaczki,bo w jego przypadku to jest nie możliwe( według historii choroby i badań) To ja się teraz pytam,CZEMU MOJE DZIECKO BRAŁO LEKI NIEPOTRZEBNIE PRZEZ PÓŁ ROKU ???!!!!! Pracownicy tego szpitalika( lać pałą) jeżdżący czerwonym Mesiem i granatową Madzią nie powinni już wykonywać tego zawodu.Zapraszamy na Szymanowskiego.

Pozdrawiam

Rodzic.

to prawda  u mojego  dziecka  równiez stwierdzono padaczkę ,ale nie dwało mi to spokoju ,zadzwoniłam do Prokocimia przyjęli mnie ...lekarz nie stwierdził padaczki(nie płaciłam ),ale żeby jeszcze sie upewnić pojechałam na prywatną wizytę do prof. do Łodzi i ku mojemu zdziwieniu i on nie stwierdził padaczki...więć nie wiem  na jakiej podstawie w Kielccah stwierdza  lekarz padaczkę a inni nie ...boshe jak sie nie wku***ć

#17 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 04:53:12

od zazalen to jest rzecznik praw pacjenta, jak masz cos do lekarza to zaloz mu sprawe:) moze wygrasz buehehehehehe POWODZENIA a z tymi konowalami to troche uwazaj na slowa bo jak sam wiesz lepiej co dolega twojemu bachorowi to go sam przeciez mozesz leczyc

Radzę Ci powrót do szkoły w celu nabycia pewnych zasad pisania, składania zdań, używania interpunkcji, zamiast pisać pierdoły na forum w ważnych sprawach. Nie masz nic mądrego do powiedzenia to milcz!

#18 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 07:07:06

Radzę Ci powrót do szkoły w celu nabycia pewnych zasad pisania, składania zdań, używania interpunkcji, zamiast pisać pierdoły na forum w ważnych sprawach. Nie masz nic mądrego do powiedzenia to milcz!

A Ty kto rodzinka lekarska?! Buahaha tylko nie wiem czy to powód do dumy.

#19 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 07:49:33

Tydzień temu moja siostra wezwała pogotowie do syna, gdyż miał duszności i zawroty głowy. Ma 12 lat i Pani dr na izbie przyjęć wręcz nakrzyczala siostrę, że on sobie wymyśla i panikuje i żeby zaparzyła mu melisę. Dopiero PRYWATNA wizyta wskazała że potrzebny jest laryngolog, ponieważ są strasznie duże migdały do natychmiastowego wycięcia. Mam nadzieję że owa Pani dr to forum śledzi i porządnie walnie się w swój głupi łeb...

#20 ~handlujacy posrednio~

~handlujacy posrednio~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 07:51:33

uwazaqm ze powinni rozpier***ic te panstwowe  sluzby zdrowia    dochtory nalapia  po kilka  etatow  w kazdym szpitalu  w przychodni a   oprocz  tego maja  swoje  punkty gdzie  przyjmuja   prywatnie  i za  wizyte  100 zl, ( 10 minut  rozmowy) czas najwyzszy aby skonczyc  , a po  drugie jest polakjow  za  duzo  o jakies   10-12 milionów, gdyby było mniej tego  latwiej innym byłoby zyc, popatrzcie ile  tego tałatajstwa łazi  we  wtorek  przy Zagórskiej- na targu az  czarno,  gdyby w Kielcach mieszkało 110000 ludzi byłoby lepiej, a jak jest mrowie  to  wszystko jest na odpier***, pozdrawiam  przyjezdnych  do Kielc   we  wtorki i w  piatki na targi- ja  z was zyje 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych