Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 21:59:36

Nie odpowiadajcie na posty tego błazna Golasa.To deb***.

#22 ~Franek Golas~

~Franek Golas~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 22:49:25

Zasmucę cię.Wiedzie  mi się bardzo dobrze.Za to takie błazny jak ty nic nie znaczą.Piszesz te brednie nie wiem po co.Nudne to inie śmieszne.poziom podstawówki.Że też ci się chce.Pewnie taki masz sens w swoim nic niewartym życiu.

przecież napisałem ci że cię obrobią do gołej kości i że cię nie będę żałował a nie że ci się źle wiedzie co ty masz IQ poziomu deski do prasowania jak ty żeś się tego majątku dorobił to już nie wnikam jak ty taki nie kumaty jesteś 

#23 ~Franek Golas~

~Franek Golas~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 22:53:16

Ty nawet nie wiesz o czym piszesz.Wenta obiecał obniżkę i nawet takiej marnej obietnicy nie zrealizował.Ty i honor ?Chłopie małorolny o czym ty piszesz ha ha ha ha .

a ty taki frajer jesteś i żeś mu uwierzył przynajmniej potwierdziły się słowa Kurskiego że to ciemny i nie rozgarnięty  lud i wszystko kupi  

#24 ~Franek Golas~

~Franek Golas~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 22:57:02

Nie odpowiadajcie na posty tego błazna Golasa.To deb***.

rzeczywiście nie odpowiadajcie bo żeby wam odpowiadać to muszę obniżać do waszego poziomu IQ a to poziom krytyczny i zagrożony już intelektualna zapaścią  

#25 malinka97

malinka97

wyspalasek.pl

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 231 postów

Napisano 04 marzec 2019 - 23:00:20

Hej, Jestem Karolina mam 21 lat :) Napisz do mnie na https://wyspalasek.pl/malinka97/ jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą :)

#26 ~młodzi demokraci~

~młodzi demokraci~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 23:35:28

Szkoda nawet z tobą dyskutować.Rozumiem że ty taki błazen jesteś.Bez kasy i bez planu na życie.Z twoich wpisów widzę ,że znalazłeś cel swojego życia.Żałosne to.

NA WSZYSTKIE TWOJE TROSKI:

MATEUSZ KIJOSKI!

Może być też Niesiołoski

Albo hrabia Komoroski!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 08:34:46

powiem wam Kielczykanie krótko Totalniacy załatwią was tak że skończycie na targu niewolników z gołom duupom ale jak woleliście na prezydenta Niemca a nie Kielczanina to taki łomot wam się zdecydowanie należy

Jestem za!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skandal

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych